FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Podstopnica !!! jaka...???
  • Pytanie !!!!???? czy wie ktoś może jaką podstopnicę zamocować ? czy jest jakaś oryginalna czy trzeba coś dopasowywać?? denerwuje mnie jej brak, trzymanie lewej nogi na wykładzinie zwłaszcza teraz gdy buty mokre wszystko nasiąka i w samochodzie wilgoć a co za tym idzie szyby mogą parować od wewnątrz.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi:

    http://forum.skodaclub.pl/skoda-rapid/podstopnica-martwy-peda-t15938.html

    Ogólnie to jest bida. Można próbować jakieś na rzepy, adaptować z O2 itd.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @halif nie jest zła ta podstopnica, montowałeś ją u siebie? bo nie widzę żadnych śrubek, na klej czy jakoś tak ??
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • ma ktoś jeszcze jakieś propozycję i podpowiedzi ??
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • gdzieś na ruskim blogu jest fajnie pokazane jak montować podstopnice - efekt bardzo ok. Postaram się znaleźć i wrzucić.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • Ja wrzucałem kiedyś link, jak sobie przypomnę gdzie, to go wkleję tutaj.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ja kupiłem taką http://allegro.pl/podstopnica-skoda-octavia-roomster-superb-yeti-i4975454757.html i trzyma się już miesiąc. Jak dla mnie jest ok.
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • ta jest spoko ale ja bede mial te nakładki
    http://www.milotec.com.ua/pictures/20539_2.jpg
    i troche nie pasuje stylistycznie.
    u mnie musi byc raczej taka
    http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/49/71/96/85/4971968592
    a tej tak latwo na tasme nie przymocujesz - trzeba ciac i kombinowac tak jak w tym ruskim tutorialu

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @ryba8013
    Mocowałeś na taśmę, która była w zestawie?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  •  A takie pytanko mam, czy ktoś widział czy w nowej Fabii jest podstopnica ? może będzie pasować do naszego R.
  • Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @konwel 
    Tak użyłem taśm z zestawu. Trzyma się dobrze.
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • @krisr77  dzięki. No to nie wiem gdzie ta Fabia jest o klasę wyżej jeśli chodzi o jakość materiałów.
  • dzięki chyba zakupię taką jak @ryba8013 , skoro nic nie trzeba wiercić i taśma trzyma dobrze to powinno być ok ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Jeszcze jest taka
    http://www.superskoda.com/Skoda/RAPID/Rapid-RS-footrest-OEM

    Wygląda bardzo zgrabnie, zastanawiam się na nią tylko pedały mam zwykłe czarne. W takim kształcie tylko zwykła by mi najbardziej pasowała :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  •  Trochę nie na temat, ale nie tylko Czesi oszczędzają na podstopnicy. W wyżej wycenianym Nissan Pulsar konkurentem Golfa, też nie ma podstopnicy.
    Pulsar.jpg
    595 x 396 - 102K
  • Proponuję dywaniki gumowe (nie firmowe) nawet niezły efekt i nie ma problemu z montażem a zdaje egzamin.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • A możecie dać linka do takich dywaników z podstopnicą, bo ostatni mój zakup zakończył sie zwrotem
  • Jak dla mnie to jedyny problem z niefirmowymi dywanikami to brak zaczepów. Potem maty jeżdżą po całym kokpicie i czasami blokują pedały...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • halif nie mam problemu z dywanikami nie firmowymi ja dostałem przy zakupie auta które mają otwory.
    Spaceback2013 jak znajdę takie same jak w moim aucie przekażę link na tą chwilę mogę podać tylko adres salonu lecz za cenę nie odpowiadam.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?