FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zmiany w cenniku Rapida
  • @krisr77 mówisz kolorowy wyświetlacz ... :) Nie trzeba było od razu brać O3, bo ostatnio miałeś nadzieje na nowego SWINGa a teraz wspominasz o kolorowym maxi ;) Miałbyś to wszystko od razu. Mówię Ci ciesz się autem :) Nie da się mieć wszystkiego i jakbyśmy czekali na nowości to byśmy nigdy auta nie kupili bo ciągle byśmy na coś czekali. Mi szkoda tylko trochę silnika ale i ten jest już w miarę OK, po drugie mam gwarancje i przeglądy do 120 tys. km. a w kolejnym aucie będzie pewnie jeszcze jakaś inna nowość :)
    OK Koniec OT :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Szkoda silnika? A jak masz, a na jaki liczyłeś?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Mam 1.2 TSI EA111 a liczyłem na 1.2 TSI EA211

    PS. @krisr jak się nie mylę na innym forum lub może tu już nie pamiętam wrzucałeś linki starszych cenników. Mógłbyś mi podać tu lub na PW adres tego serwera na którym one są? Chciałbym sobie pobrać kilka starszych cenników kilku modeli Skody.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • A co to za różnica...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Naprzykład pasek zamiast łańcucha.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Czyli masz łańcuch. Kiedy mają wyjść z paskiem?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Dziwne jest rozmawianie o "swoim" samochodzie jesli nie ma się nawet umowy/zamowienia z konkretną kwotą na papierze...Wtedy to tak jak pisze atsuki zadna zmiana cennika cie nie obchodzi, nawet ew obniżenie ceny choc o takich cudach to raczej nie usłyszymy ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @dodan - po facelifcie czyli najwczesniej w czerwcu
    @grzeskhttp://www.skoda-auto.pl/documents/models/rapid/cenniki/r1st15141408a.pdf i zmieniasz ostatnia cyfre (8) na mniejsza :) (bodajze 2 cyferek nie bedzie)
    na 2013 masz np tu http://www.br.skoda-auto.pl/upload/1/File/R1ST14131301A.pdf (tutaj chyba tylko pod 2A jest jeszcze cennik)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @gross81 - a to pewnie odnośnie mojego przypadku ?? :)
    umowy nie mam to fakt ale zamówienie jak najbardziej :)
    fakt faktem trochę ryzykuje ale kto nie ryzykuje ten ..... nie jeździ.
    jak wszystko sie ułoży to bedzie super autko za rozsądne pieniądze, jak sie nie ułoży (dealer albo Skoda cos zablokuje) to cóż będę nadal jeździł Yarisem a do tematu wrócimy za rok :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • dlaczego ma nie wyjść? Zaliczkę chyba jakąś wpłaciłeś i dokument na to masz? Po za tym ma to też swoje uroki, że nie masz umowy, Ty się możesz rozmyśleć i nikt ci nic nie zrobi, z wyjątkiem tego, że stracisz zaliczkę. Ja w pierwotniej wersji miałem zamawiać R. i chcieli w Wimarze 1000 zł zaliczyki, stargowałem się do 500 zł.:-) więc w sumie strata byłby prawie zadana, jakbym się rozmyślił na dzień przed odbiorem, ale w końcu autko wziąłem z placu:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • po 1 - to zaliczka nie zadatek wiec jest zwrotna:) (tylko tyle ze jezeli nie odstąpisz od umowy z winy dealera to salon ma chyba 6 miesięcy na zwrot)
    po 2 -tak czy owak zaliczki żadnej nie wpłacałem :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Hmm, czyli umówiliście się po prostu na gambę?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • nie do końca mam zamówienie oficjalne (z numerem id Skody). chyba ze to zamówienie rozumiecie jako umowę ????

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Tak @dodan wszyscy tu obecni na chwilę obecną mają lub będą mieli wersję z łańcuchem choć to jest jedna z wielu zmian ale taka najbardziej zauważalna. Można powiedzieć, że jedną serię z drugą łączy właściwie tylko nazwa i chyba odległości między tłokami. Reszta to całkowicie nowa konstrukcja i jeśli chodzi o Skodę obecna jak na razie w O3 i F3. Rapid może dostanie jak pisał @krisr77 w okolicach maja/czerwca jak będzie wchodził MY2016.

    Liczyłem na to, że trochę wcześniej je wprowadzą do Rapida. Auto już na mnie czeka, więc dobry będzie ten co jest :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Umowa to de facto nie jest ale jakieś zobowiązanie na pewno. dziwie się tylko, że nie chcieli zaliczki. Bo mi też wystawili coś takiego jak tobie i żądali wspomnianej zaliczki.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • umowa z tego przeczytałem musi zawierać vin samochodu wiec ten papierek nia nie jest
    co do zaliczki - coz miałem w kieszeni 1000 jak zamawiałem ale handlowiec nie chciał -  nie wiem moze to przez urok i wdzięk osobisty :)

    PS. (z drugiej strony nie mam np wpisanego terminu odbioru auta) 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Chłopaki to zależy jaki macie kontakt z salonem. Ja rok temu jak robiłem pierwszą przymiarkę do kupna auta w moim tu lokalnym salonie też miałem oficjalne zamówienie ale nie chcieli ode mnie zaliczki bo potraktowali mnie jako stałego klienta (jeżdżę tam na serwis, kupno kilku aut w rodzinie). Z zakupu zrezygnowałem, bo trafiłem lepszą ofertę na O3 niż zamówiony Rapid z placu przetrzymany pod wyprzedaż (lepszą nawet z rabatem wyprzedażowym). Niestety z O3 musiałem się pożegnać bo miałem inny wydatek.

    Teraz jak szukałem najlepszej oferty lokalny dealer powiedział pass, krótko mówiąc, że oni mają takie a nie inne wytyczne od szefostwa i niżej zejść już nie mogą i tak wylądowałem ponad 200 km od miejsca zamieszkania. Tu już miałem zamówienie z datą odbioru z zaliczką no bo obcy jestem dla salonu.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • No tak może też być, ale z reguły salony chcą mieć jakaś zaliczkę, żeby mieć jakieś tam potwierdzenie, że klient się nie rozmyśli.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • ze strony Skody zniknęły promocyjne pakiety przeglądów/gwaranacyjne 
    dla potomnych ta strona http://www.skoda-auto.pl/moja-skoda/skoda-care/promocja-na-pakiety
    jest juz niedostepna podczas normalnego nawigowania: http://www.skoda-auto.pl/moja-skoda/skoda-care
    reasumujac ceny poszly do gory - pakietow juz nie ma - dobrze ze kupilismy nasz autka w zeszlym roku :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77, jeżeli jest tak jak napisałeś, to faktycznie kupiliśmy w najbardziej odpowiednim momencie :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?