FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zmiany w cenniku Rapida
  • no to by bylo super 250 zl z bonow do wydania :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 Siatki a właściwie pakiet funkcjonalny do bagażnika od kilku cenników wstecz były w standardzie w Elegance.
    Ja do Ambition domawiałem ten pakiet ale ze względu na dodatkowe kieszenie w nadkolach a siatki będę miał przy okazji. Mam oryginalną siatkę do bagażnika do Fabii i tylko trochę ze mną jeździła, później ją schowałem do schowka bo mi tylko przeszkadzała.

    A tak patrząc na cennik to jakiś wielkich zmian nie ma, ważniejsze jest jakie zmiany na etapie produkcji wprowadzają (opisane w innym wątku). Teraz zmiana nastąpiła w tym tygodniu. Teoretycznie na zmiany się załapałem
    okaże się za 2 tygodnie
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • ja widzę jeszcze jedna zmianę:
    Pakiet Image  za 900zl w kazdej wersji ( z adnotacja  - wyklucza się z opcją radio BLUES 1 DIN z CD/MP3) wiec to cos do radia.
    dzwoniłem do delarea oni nawet nie maja tego w swoich cennikach :) i nie wiedza - maja sprawdzić i oddzwonić.
    ale mam male podejzenie ze moze to byc radio swing z dużym 5 calowym wyswietlaczem  ....



    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • false alaram - odpowiedz dealera -  "dotyczy tylko wersji Spaceback oraz w skład pakietu Image wchodzi: przedłużona szyba pokrywy bagażnika, przyciemnione tylne światła,  przednie reflektory przeciwmgłowe z czarnym wnętrzem oraz czarne osłony lusterek zewnętrznych

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Widzę @krisr77, że masz ciśnienie na to radio ;). Ja nadal nie będę się nakręcał i nadal sądzę, że raczej teraz tego radia nie zobaczymy w naszych autach. Innym przykładem na to, że raczej będzie stary SWING to to, że w ostatnim cenniku nie zmieniła się jego cena.
    Np. przy wprowadzaniu MY2015 w Octavii gdy pojawi się nowy SWING, pojawił się nowy cennik, w którym cena radia podskoczyła o 200 zł do góry względem starego z wyświetlaczem mono.

    Po drugie musieli by zmienić elektronikę w aucie aby nowe radio zadziało. No chyba, że okroją je z funkcji sterowania samochodem (przycisk CAR).

    Jeśli będzie to fajnie jeśli nie to trudno... Stary Swing też jest fajny :)

    Pytanie teraz co to za pakiet Image, co zawiera i w którym miejscu cennika jest o nim mowa, bo nie wpadło mi w oko?


    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • zakładka design tam gdzie pakiety style - w sumie dealer sie wypowiedział ale nadal nie rozumiem co to wspólnego z radiem ... w każdym razie dziwne.
    co do cisnienia???? nie ukrywam ze byłoby to bardzo milo widziane. troche po prostu juz swiruje z tego czekania a tu jeszcze pewnie 2 miechy zanim wsiądę w autko....
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • A widzisz w cenniku, na podstawie którego robiłem porównanie nie było jeszcze pakietu Image. Dodali go w miedzy czasie.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no chyba musieli dzisiaj - bo dealer w swoich cennikach tez tego nie miał - dopiero musiał ściągać z oficjalnej strony skody. tak czy owak cos jest nie tak z tym pakietem  albo zawartość jest inna albo opis (zastrzeżenie) jest z dupy wzięte.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Orientuje się ktoś, czy te listwy ograniczające z rzepami za 50 zł można będzie dokupić na etapie doposażania w serwisie przed odbiorem? Pytam, bo jak kilka dni temu chciałem coś domówić do swojego R na etapie produkcyjnym to sprzedawca powiedział, że już nic nie można dorzucić...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • a jak to w ogole wyglada???  te listwy
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Nie mam pojęcia, próbowałem je namierzyć, ale chyba za świeży temat. Moim zdaniem są to listwy przyczepiane do podłogi bagażnika, które zabezpieczają przed przemieszczaniem się małych przedmiotów...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Dokładnie tak jak mówisz. Były one w akcesoriach, ale w zeszłym roku się z nich zaczęli wycofywać, bo filc niszczą. Zamiast (chyba) tego pojawiła się przegroda aluminiowa, ale pewnie rzepowe ciągle oferują... Być może teraz jako "listwy ograniczające" są te aluminiowe:http://www.sklep.skoda.pl/pl/sklep/p/28/aluminiowa-przegroda-plastikowej-wykladziny-podlogi-bagaznik...
    Tylko to chyba wymaga gumowej wykładziny w bagażniku...

    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • ale te kosztuja 5 dych wiec na bank sa materiałowe
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Propo zmiany ceny lakierów.  Moj diler przy zamowieniu w sierpniu informował mnie,ze bialy bedzie najprawdopodobniej od listopada za doplata 500 zl. I tak sie teraz stalo. przy ustalaniu ceny ryzyko tego ze moje auto mogą produkowac w listopadzie i 500 trzeba będzie doplacic wziął na siebie.
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • raczej na Skodę - wątpię żeby dealer płacił cenę za komponenty z dnia produkcji - raczej tak samo obowiązują go cenniki z dnia zamówienia przy rozliczeniach ze Skoda
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Przeglądając dzisiaj konfigurator Skody (cc.skoda-auto.pl) natknąłem się na nowość przy Rapidzie LB, mianowicie na pakiet Style za 350 zł, który obejmuje: czarne lusterka zewnętrzne, przyciemniane tylne lampy i czarne wnętrza halogenów. Nie wiem tylko dlaczego po wybraniu xenonów, czy samych halogenów z CORNER, pakietu już nie można wybrać ze względu na ograniczenia technologiczne i na odwrót, zaznaczając pakiet nie można wybrać xenonów i "CORNERów". Dziwna sprawa, bo co ma jedno do drugiego... Oczywiście poszedł mail do sprzedawcy, żeby robił wszystko w celu domówienia, chociaż obawiam się, że jak minął prawie miesiąc od zamówienia to uj można zrobić, ale z drugiej strony jak produkcja jest przewidziana na luty, to co przeszkadza... Jutro pewnie się okaże czy uda się dorzucić
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • ten pakiet style jest w cennikach juz od dawna w cennikach - w konfiguratorze tez chyba
    wczesniej byl - chociaz z tego co widze konfigurator czasami nie nadąża za zmianami cennikowymi
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77, chyba nie było, bo robiłem konfigurację dzień przed zamówieniem auta i z jej wydrukiem pojechałem do salonu i nie widziałem tego pakietu, a na pewno bym zwrócił na niego uwagę. Jeżeli się nie da dorzucić, trudno :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Wiem, tylko że w cenniku Style Plus tego nie ma i nie było w konfiguratorze. Jak pytałem sprzedawcy, czy w LB są przyciemnione światła i czarne wnętrza halogenów jak w SB Style Plus w standardzie, to powiedział że nie ma i nawet nie wspomniał o tym pakiecie. Oj, będę musiał z nim porozmawiać...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?