FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zmiana Blues'a na coś z nawigacją....
  • odebrałem właśnie nowe auto i popytałem w skodzie jak byłoby z tą wymianą radia. Nie ma problemu elektryk by to chętnie zrobił po cichu, ale podobno podejdzie tylko nowy swing i na dodatek nie będzie pokazywał z czujników,czyli wielkiej roznicy nie będzie, tyle tylko że nie będzie śmiesznej półki i wyświetlacz kolorowy do radia. Faktycznie tak jest,nie da się nic więcej uruchomić, chociażby kreseczki z czujników?? nie wiem czy w takim razie  warto..no i jeszcze trzeba by gdzieś znaleźć takiego nowego swinga w rozsądnej cenie!
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Jeszcze pożałujecie tej półeczki. W drugim aucie mi jej bardzo brakuje. Jest świetna na telefony :)
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Zmieniajcie na Bolero :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • oj gdyby tylko szło to zmienić...coś ciężko ze skodą się dogadać, jak oni to robią że każde auto choć w tej samej niby limitowanej wersji ma inną instalację,inne wyposażenie tzw dodatkowe itp? nawet dodatkowych 2 glosnikow nie chcieli założyć bo...tam nie ma instalacji!! masakra...
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Skoda> przemyślane rozwiązania (dla producenta)
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • wlaśnie, dla producenta! można jeszcze dodać Nr 1 w Polsce! nie pozostaje nic innego jak czekać dwa lata aż minie gwarancja i wtedy samemu w tym pogrzebać,założyć na początek jakieś fajne głośniki,no i może jakieś radio podejdzie...do tego czasu trzeba będzie się z tym wozić.
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Nie rozumiem z czym problem. Spokojnie możesz zmienić radio i dołożyć głośniki. Gwarant musi udowodnić bezpośredni związek przyczynowo-skutkowy wykonanej modyfikacji. Ważne aby to było zgodne ze sztuką. jeżeli przewody zakręcisz i pożałujesz porządnej izolacji do tego poprowadzisz je nie wyznaczoną drogą to będzie jakaś podstawa, lecz jeżeli będzie to porządnie to czemu nie? Zmiana radia to żadna modyfikacja.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • ale radia są jakoś kodowane przez kompa, to nie jest jednak chyba takie proste tak mówil elektryk z aso. Dlatego wlasnie twierdzi że tylko ew swing2 podejdzie ale tylko będzie radio bez żadnych dodatkowych funkcji tzn czujników,blu itp wszystko podobno związane jest ze sterownikiem radia w kompie,nie wiem nie znam się na tym.
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • A co za problem podjechac do ASO i zakodowac radio, pod warunkiem, ze nie jest " pozyczone ";)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Poczytaj wcześniejsze wpisy w tym wątku o radiach.
    Jak kupisz komórkę niekodowaną, to włożysz i uruchomisz każdą kartę dowolnego operatora.
    Podobnie z radiami. Seria Swing jest dedykowana i kodowana na Skodę. Dobry (chcący) elektronik podłączy kodowane radio do Skody, niekodowane podepnie lub dostosuje pod istniejącą instalację. Czy warto czekać do końca gwarancji na wprowadzenie swoich zmian - to już każdy sam podejmuje decyzję.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • A jak by wyglądała zmiana Bolera na Amundsena ? Dużo z tym by było roboty ? Ktoś się orientuje ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ja wymieniłem wczoraj swing'a na coś takiego :
    IMG_20151223_140651.jpg
    4160 x 2336 - 3M
    IMG_20151223_140705.jpg
    4160 x 2336 - 3M
    IMG_20151223_140715.jpg
    4160 x 2336 - 3M
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • Dokładałeś antenę GPS ? Jak działa AM ?

    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • @Adammaxx - możesz napisać coś więcej o Twoim sprzęcie? - nazwa, firma, cena, funkcje, jak się sprawuje, jakie problemy przy założeniu ...
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Radio kupiłem w navipremium  cena 2200 ,mają tam dwa modele 7" i 8" .Do rapida pasuje tylko 8". Sprzęt montowałem w serwisie skody. Jeżeli chodzi o funkcje to odsyłam tutaj- http://navipremium.eu/pl/produkty/nawigacje-skoda/nawigacja-skoda-detail
    Jeżeli chodzi o antenę jest w zestawie . A ha jeszcze trzeba dokupić ramkę.
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • Auto jeszcze masz na gwarancji? Ile za montaz w aso?
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Mam do maja , montaż 60 zł.
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • No to gratki! Ciekawe jak to jest,u mnie w katowicach twierdza ze nie wolno nic grzebac,tym bardziej nie zaloza nic co kupilbym poza siecia skody. Jeszcze jedno. Co masz za wersje auta,jakie wyposazenie bo mnie jeszcze wmawiaja ze nie warto nic zmieniac bo i tak nic poza radiem nie zadziala,podobno taka jest instalacja...
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Powiem tak co kraj to obyczaj , u mnie w ASO nie było problemu z wymianą radia. Jeszcze dostałem promocję na montaż. Rapid LB 1.2 105 KM  2014r Ambition plus małe dodatki.
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • Ambition? No to to samo co ja mam,tyle ze z dodatkami do wersji fun i wszystko ci dziala,sterowanie z kier,czujniki z tylu i bt? Ile skasowali za montaz? 
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?