Tuning silnika 1.2 TSI - Forum SKODA RAPID
FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witajcie, już 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).

W związku z tym zaktualizowany został regulamin forum gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Zamiany w regulaminie (wersja 1.2) obowiązują od dnia 23.05.2018

Zmiany: został dodany Paragraf V. Polityka prywatności

PS. z mojego punktu widzenia forum będzie funkcjonowało nadal na tej samej zasadzie jak do tej pory, czyli bez spamowania itp. W razie pytań można pisać na priv lub kontakt@rapidklub.pl

pozdrawiam
administrator

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Tuning silnika 1.2 TSI
  • Panowie, to dział tuningu TSI, a nie tuning mózgu browarem :)
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 61000 km| Kraków
  • Jak cos to pisze sie rowniez na chipa w pakiecie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Beż | Biały Candy| 35000km | Szczecin
  • W pakiecie dam rade ugrać dobrą cenę.
    Skoda Rapid LB/ 1.2tsi chip144KM /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Wygląda na to ze szykuje się nam mały spocik w Kołobrzegu ;)
  • cóż.
    650km w jedną stronę to za dużo.
    żadna opłacalność choćby ten chip kosztował i 600-700zł ;p
    Seat Toledo | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~40 000km | Gliwice
  • Dla Ciebie nie, masz po drodze inne dobre firmy.
    Skoda Rapid LB/ 1.2tsi chip144KM /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • czekamy do końca gwarki. chip będzie na pewno.
    zbieram jeszcze informacje. co by mądrzejszym być. no ale co gwarka to gwarka.
    jest jeszcze kilka rzeczy które bym chciał, żeby gwarancyjnie mi zrobili.
    Seat Toledo | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~40 000km | Gliwice
  • @Mullrof możesz w odpowiednim wątku opisać jakie rzeczy gwarancyjnie chciałbyś aby Ci zrobili ? Co się dzieje u Ciebie w aucie? Może przydać się innym, którym też w niedługim czasie kończy się gwarancja.

Koniec OT
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Cały czas sie zastanawiam.... Mam w tej chwili boxa i mierzone na hamowni 130 km i 225 nm, jest pocisk przy tej wadze auta, nie powiem. Robiac program pod 98 teoretycznie zyskam ok 15 koni i moze z 7 nm do stanu obecnego + troche lepiej idacy wykres, ale bede musial za to zaplacic ok 1200 zl i nie wiem czy warto.
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 19000km
  • Warto bo program idzie z mapy, jest lepsza reakcja, poza tym zmienia sie górny przebieg mocy co ma wpływ na v max. W ori w górnym przedziale za.mocno jest zubożona dawka i podnosi za bardzo temp spalin.  Box podbija procentowo seryjny przebiek mpcy i Nm, dobry program u Kreatora i TuneUp jest modyfikowany co ma wpływ na zupełnie inna charakterystykę przebiegu, co czuć wyraźnie. Sam miałem boxa i mam program.
  • https://www.youtube.com/watch?v=KwEXLQV2XH0 
    Małe dłubanko na 243 koni ;)
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 19000km

CIEKAWE DO SAMOCHODU / AKCESORIA:

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@bounty @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?