FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
VCDS - Dyskusje, pytania itp.
  • Który rok my?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Van_daal sprawdzałem i dużo osób również pytalo bez odpowiedzi
    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ
  • Chrzanów pasuje?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Zawsze warto zapytać, bo ilość kabli na określonym terenie może się zmieniać. Ostatnie wpisy tam, pomijając ten gluszke'go to przełom roku, więc dość dawno...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • z innej beczki.
    czy da się pokazać na maxi docie z przed lifta prędkość ustawioną na tempomacie?
    ew zauważyłem, że jest jeszcze różnica w samym tempomacie, że przed liftem sprzęgłą wyłączało tempomat a po lifcie tylko pauzuje.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Dzięki pomocy kolegi van_daal udało się uruchomić kolejna modyfikacje, która w sam raz nada się na zbliżający okres jesienno zimowy kiedy to wycieraczek się bardzo często używa.

    Aby wycieraczka przednia wracała do pozycji zero po wyłączenia zapłonu.

     Windshield wiper-Wischer stop bei KL15 aus było active zmieniamy na no active.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Witam,  jaki kabel polecacie do kodowania,   alii czy allegro.
    Auto my16
    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ
  • Na allegro nie kupisz vcdsa, w PL jedynym dystrybutorem jest firma Adako pod www.vcds.pl. Taki.kabelek to wydatek min 2000zł. Firma strasznie pilnuje by nie sprzedawać piratów. Na alli znajdziesz kabel pod hasłem vcds PL. Czy to.oryginał sam sobie odpowiedz na to pytanie. Jedynym programem co zrobisz w aucie wszystko jest właśnie vcds wersja min aktualnie musi być 17 a czym wyższa tym lepsza. Sam mam oryginała z dożywotni aktualizacja a wszelkie skanery do vcdsa to tylko.zabawki.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Bardziej mi chodzi o sprawdzony ktoś kto kupował,  bo jak wpisuje na ali to są Ale z zerowym zamówieniem
    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ
  • bo tam co chwile też ściągają te oferty.
    jedne ściągną to pojawiają się kolejne.

    inna sprawa, że na aliexpresie jak ci nie zadziała to po prostu otworzysz spór i odzyskasz pieniądze.

    nagrywasz krótki filmik jak nie działa i aliexpress przeważnie staje po stronie klienta
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Czy ma ktoś instalkę CHIŃSKIEGO VCDS 17.1.3 i ewentualnie poratuje?

    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Kupiłem żonie Rapida 2012R  ver. Ambition. Radio Swing. Klima manual.Chyba nie ma maxi dot. Da się uruchomić doświetlenie zakrętów ? 
  • Witam
    Posiadam Rapida MY2014 30 bajtowy sterownik
    Chciałem sobie uruchomić doświetlanie zakrętów czy to przez skręt czy przez kierunek i kodowanie nie działa. 
    Opiszę co się dzieje: teoretycznie kodowanie przyjmuje lecz po chwili samo się odznacza, co zauważylem w dalszym Bajcie jest bit "fog light" który jest odznaczony i przy próbie zaznaczenia go dzieje się to samo czyli przyjmuje po czym po chwili samo się odznacza.
    Dodam że oczywiście światła przeciwmgłowe mam i normalnie działają po przełączniku. 
    Czy trzeba coś gdzieś jeszcze dodkodowac żeby przyjęło? 

  • Szybkie pytanie - jakis VCDS który będzie współpracował z Rapidem i Audi A4 MY16 (oba ten rocznik) a nie zruinuje budżetu ? Chce kupić z kims na spółke i dobrze żeby w obydwu autach działało 100% :)
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Właściwie to od 16.8.x w górę.
    VCDS jest taki sam dla wszystkich marek VAG.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Chodziło mi o jakis konkretny model, bo oryginału raczej nie kupimy ;)
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Klon z chin od oryginału różni się tylko tym, że nie daje się aktualizować do najnowszej wersji.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • I nie ma wsparcia technicznego, gdzie przy oryginale możesz wysłać logi i błędy do producenta celem diagnozy.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?