FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
VCDS - Dyskusje, pytania itp.
  • Może ktos sprawdzi kodowanie bo jestem uziemiony z powodu grypy
    (Poziom naładowania baterii/aku widoczny na MaxiDot)
    [17] Instruments

    Adaptation channels, (no need for a security log in with this module)

    Find - Battery Charge > simply change it in the new value drop down to "active"
    Dajcie znać czy działa i cos się wyswietla.
    soc.jpg
    800 x 600 - 241K
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Grafitowy Metalic | ok 80 kkm | DW | Ø 6,7 l/100 km
  • Jeśli na tym zdjęciu dobrze widzę to MAXI DOT jest w stylu MY16 a nie wcześniejsze.

    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • @lookashECL sprawdziłem to u siebie na VCDS 15.7.1 i nic takiego nie znalazłem. Może dlatego, że mam MY15 a zdjęcie jakie zamieściłeś jest z MaxiDotem umieszczanym m.in. w O3, F3 i Rapidach od MY16. 
    Z tego co kiedyś w salonie widziałem to coś takiego da się włączyć bez używania VCDS. Jest jakaś kombinacja przycisków do wywołania tego oraz pojawia się też jak jest słaby akumulator.

    U nas bo widzę, że też masz MY15 nie widziałem czegoś takiego, poza komunikatem na radiu SWING (monowyświetlacz) "Low Battery" gdy jest słaby akumulator i system nie pozwala włączyć radia i innych zabawek w aucie.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Stwierdzam, że BCM numer 6R0 937 087 R, zamontowany m.in w moim R MY15 jest bardzo ubogi i raczej nie da się nic więcej zakodować poza tym, co jest już podane w dziale "Sprawdzone kodowania". Znalazłem wczoraj w necie instrukcję kodowania, żeby DRL wyłączało się przy włączeniu kierunkowskazu. Owszem, kodowanie przyjęło, ale zero efektów. To samo z aktywowaniem CH po mrugnięciu długimi. Szkoda, bo takie bajery obsługiwała już OII... Jak mam wolną chwilę to poświęcam ją na szukanie nowych instrukcji, a nie mam chyba na tyle odwagi i wiedzy, żeby samemu coś dłubać.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • A weno wrzuć skan swoich adaptacji.
    Chodzi mi o TO.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Ok, jutro wrzucę :) Dzięki za pomoc
    ----------------------------
    Proszę bardzo
    adpmap-09-6R0-937-087-R.xls
    26K
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • To jakaś kupa jest! Nie sczytał/zapisał jakiegokolwiek kanału.
    Jak normalnie wchodzisz w adaptacje to też masz same ERRORY i N/A?
    Bo jak nie to zrób skan jeszcze raz. Możesz spróbować bez wypełniania pola login (może to on bruździ?). Bez kodu też powinien sczytać kanały.
    Póki nie uzyskasz normalnych wpisów nic nie wymyślimy...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Tak, mam albo error albo N/A...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • No to kicha.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Zeskanowałem jeszcze raz i jest to samo, więc nawet nie wrzucam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • A jak skanujesz to masz włączony zapłon?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Tak
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • No to nie mam pomysłu...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Może ten BCM jest taki udany...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • W necie też nie natrafiłem na adaptacje tego modułu.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Fajnie by było jakby ktoś miał program do edycji pdf i mógłby przetłumaczyć na PL
    te kodowania
    https://www.sendspace.com/file/8dkz7o
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Dokładnie, fajnie by było.Ja nie panimajesz czeski aczkolwiek sporo da się wyłapać.Ciekawi mnie co tam się dokładnie kryje.Może jest jakiś poliglota na forum:D
  • Wystarczy edytor pdf do World i wrzucić w tłumacza, tylko jestem na urlopie i w komórce to niewykonalne, może ktoś chociaż wrzucić to w program tekstowy?
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Przerobiony pdf na doc - jest problem ponieważ plik waży prawie 7MB i tu go nie wkleję. Jeśli ktoś zainteresowany to proszę o maila
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYA/Chip 136KM / MY2015 / Elegance Max / Srebrny / 112K / BIelsko-Biała
  • Poproszę igoor1978@gmail.com
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?