FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Alufelgi 15",16",17"
  • Z przodu dokładka zderzaka: http://www.sklep.trio.com.pl/p10087,spoiler-zderzaka-przedniego-asd-do-samochodu-skoda-rapid-1608400... Nie malowałem, prysnąłem gumą w sprayu i nabłyszczaczem do gumy w sprayu. 
    Rapid SB | 1,2 130 km (box) | MY16 | Ambition Max | Blue denim | 40 000 km | Trójmiasto
  • Dzięki yunior81 :-)
    Rapid SB | 1,2 130 km (box) | MY16 | Ambition Max | Blue denim | 40 000 km | Trójmiasto
  • @zima80 jak Ci się podoba to super :) To najważniejsze:)
    Dla mnie wygląda jakby ciągle miał brudne koła, tak czarno, ponuro, smutno ... Ale to tylko moj osąd bo nie lubię jak auto ma ciemne koła. Dla mnie tak samo przykry widok jak goła czarna felga stalowa w bardzo wielu autach zimą. Głupi kołpak a rozjaśniłby auto.

    Tak czy siak ważne, że Ty jesteś zadowolony ze zmian :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • W katalogu Rapida wzory felg powinny się  właśnie zaczynać od takich, trochę polotu musi być bo przecież buda nie powala na kolana a tak mamy jakiś fajny a'la sportowy akcent.
    Moga się podobac lub nie ale nikt nie przejdzie obojetnie obok tych felg i o to w tym chodzi ;)
    A do tego koloru auta pasuja wręcz idealnie.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Czy oryginalne fele od fabii III podchodzą do Rapida? Bo widze rozstaw / osadzenie to samo, chciałem kupić cos takiego:
    http://sklep.skoda.pl/pl/sklep/p/931/obrecz-kola-ze-stopow-lekkich-15-mato.html
    albo takie jak zdecyduje sie na 16''
    http://www.sklep.skoda.pl/pl/sklep/p/935/obrecz-kola-ze-stopow-lekkich-16-italia-czarny-metallic.htm...
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Felgi z fabii pasują do rapida,możesz brać śmiało.Jak już kupisz pochwał się po założeniu,sam zastanawiam się nad modelem italia.
  • Z tego co widziałem to na zdjęciach prezentują sie troche lepiej niż na aucie ;) Ale kolorystycznie pod mojego podchodza idealnie no i troche ponad 500 zł za ori fele 16 to nie jest duzo...
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Na alledrogo mozna znaleźć w idealnym stanie w bardzo dobrej cenie....
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Potrzebuje info bo troche się pogubiłem.... Czy oryginalne skodowskie felgi do Rapida maja ET 46 (rozmiar 16'') ??? Bo widze że nie oryginalne typu dezent, CMS itp są na ET 38. Czekam na felgi ITALIA od Fabii III które mają własnie 46. I teraz najlepsze: Felgi ITALIA które wg sklepu skody nie pasują do Rapida mają dane techniczne:
    Wheel dimensions: 7.0J × 16", ET 46
    Number of bolts: 5
    Tyres: 215/45 R16
    Identyczne parametry mają fele ANTIA dedykowane do Rapida - czemu niby to miałoby nie pasować? :)
    A tu potwierdzenie: Rapid na italiach, jakos na hamowni koła nie odpadły ;)
    italia.jpg
    610 x 406 - 74K
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Jeśli "boltsy" mają rozstaw 100mm i średnica otworu centrującego 57,1mm to ktoś w sklepie skody pierdzieli głupoty.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Felg nie kupowałem przez neta tylko poszedłem do salonu... no i się zaczęło że nie podejdą, ale nie potrafili odpowiedzieć dlaczego ;) Jednak po przemaglowaniu systemu okazało się że ta felga wyświetla się jako dodatkowe akcesoria do Rapida. Co ciekawe - jako akcesoria kosztuje 544 zł a jako część ok 740 zł, nie pytajcie mnie jaka jest różnica i dlaczego tak jest.... trochę burdel bo wiadomo że sporo rzeczy pasuje do kilku modeli ale nie potrafią tego zdefiniować
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • To salon z Polski:)?Uciekaj z tego salonu.Kolejny salon z "kompetentnymi"pracownikami.Chyba już zatrudniają jak leci.Znajomość marketingu w naszym kochanym kraju zeszła na drugi plan,już nie liczy się klient,najważniejsze są oszczędności.Choćby nie wiem jak wmawiali Ci że nie pasują to uwierz mi że tak nie jest.Sam jestem prawie zdecydowany na ten model.
  • Wczoraj odebrałem felgi + śrubki złodziejki (120 zeta ori skoda). Na kartonie od felg tez opis że do Fabii, chyba taki marketing że do Rapida będa wciskać droższe ;) Teraz czekam na opony, z oponeo czas oczekiwania na goodyeary w opcji 215/45/16 ponad tydzień, do innych modeli w tym rozmiarze nie wiele krócej, chyba nie dużo aut jeździ w tej opcji...
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • A ile Ci wyszło za felgi Italia?  Ok,dzięki za info teraz czekam na fotki po założeniu a jaki kolor R masz?
  • 544 zeta / sztuka teraz stoją na sklep.skoda.pl - w ASO tyle samo tylko ze nie trzeba płacic za przesyłke i idą 2 dni a nie tydzień
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Naprawdę fajnie wyglądają te fele. Ale uświadomcie mnie - czemu srebrne takie same kosztują o ponad 200 zł drożej ? Wydawało mi się, że to właśnie czarne powinny być droższe - jest jakaś różnica w jakości stopu czy co ?
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Pewnie żadna poza wzorem.Jak dla mnie właśnie te czarne są najlepsze wizualnie,dlatego reszta może być droższa,już mnie chyba nic nie zaskoczy w ASO tfu tfu:)
  • W koncu są :)
    IMG_20170321_160428.jpg
    1980 x 1112 - 412K
    IMG_20170321_160839[1].jpg
    3689 x 1529 - 2M
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Fajnie teraz wygląda ☺
    @Bigi
    Czy widać różnice w spalaniu przy szerszych oponach ?
    Jaki był koszt opon do tych felg ? 
    Nie zakładasz zaślepek na śruby?
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • http://sklep.skoda.pl/pl/sklep/p/935/obrecz-kola-ze-stopow-lekkich-16-italia-czarny-metallic.html
    Różnicy w spalaniu nie widze, bo z natury mam ciężką nogę i przy jeżdzie po mieście mam średnie 8,5. Za to jest duża różnica w prowadzeniu, cicho, stabilnie i nie rzuca na boki jak dmuchnie. 
    Co do zaślepek mi odradzono, bo czasem, szczególnie latem, lubią się zapiekać.
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?