Alufelgi 15",16",17" - Forum SKODA RAPID
FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Alufelgi 15",16",17"
  • Widział ktoś na żywo lub ma i może zrobić zdjęcie Rapida z skodowskimi felgami PROPELLER 15" (inny wzór fabrycznych felg 15")? Zastanawiam się czy by nie wyglądały lepiej od CARME, które dla mnie też nie są złe :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Jakby kogoś interesowało to znalazłem informację z rozmiarami opon i wymiarami felg do F3. Krótko mówiąc są identyczne jak w Rapidzie więc jak komuś będzie pasował wzór z danego auta a jeździ drugim będzie mógł sobie podmienić :)

RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • super , planuje jeździć na stalowych 15" zimą , napewno się przyda ...;-)
  • Na felgę 6J można jeszcze założyć opony zimowe195/55/15 najbardziej odpowiednie dla mocniejszych wersji Rapida.
    Rapid LB/ CAYC TDI 140KM/2013r / Ambition Komfort / Srebrny Metalik / 80tys / Kraśnik PL / Borgstedt DE

• Mi się podobają... chyba oryginały, ale nie znam modelu, ceny i czy w ogóle są u nas dostępne...

te są jeszcze fajniejsze, ale kompletnie nie wiem jaka marka, jaki model ;-(   jakiś pomysł?

nxoSeeY9peA.jpg
    604 x 453 - 96K
    5Fq6eDEKz8o.jpg
    666 x 468 - 50K
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition + Komfort | Czarny Magic perłowy | 59.000km | Gdańsk, Mazury - Polska Północna
  • Te pierwsze na niebieskim Rapidzie to model SAVIO w połysku. Są w oficjalnym sklepie Skody w dziale Rapid i kosztują 842 zł za sztukę. Są jeszcze takie same ale w macie i cena wtedy 910 zł za sztukę.

Te drugie to nie wiem.

A na mój gust to te pierwsze fajniejsze :)
  • tez uwazam ze pierwsze dużo fajniejsze, całe czarne wg mnie zlewaja sie z opona i kiepsko sie auto prezentuje
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 45000km | Szczecin
  • Mam pytanko, z jakimi oponami (marka) wychodzą Rapidy Style Plus z felgami Ray 17'' ? Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 71000 km | Sochaczew
  • Czy ktoś na forum potrafi powiedzieć jaką średnicę mają kapsle zakrywające śruby w felgach aluminiowych 15" firmy Dezent (konkretnie model TC DARK, ale to chyba nie ma takiego znaczenia) ? Chciałem sobie już teraz kupić te kapsle SKODY zanim kupię felgi, ale jak zauważyłem są o różnych średnicach, nie wiem czy to zależy od producenta czy od wielkości felgi. Z góry dzięki za pomoc
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • @Przemo74
    Ja mam felgi DEZENT TC i oryginalne kapsle SKODY nie pasują, są za małe, sprawdzone, musiałem wracać kapsle do sklepu. Ile mm mają oryginalne kapsle DEZENT sprawdzę jak  będę w domu. Kupiłem na allegro kapsle nieoryginalne z nowym logo, ale po pierwszym myciu na myjce ciśnieniowej cała czarna farba, a raczej folia została zerwana. Obecnie kapsle są srebrne z wypukłym logo Skody.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @konwel no też właśnie myślałem o nieoryginalnych kapslach znalazłem takie o średnicy zewnętrznej 57,5mm, ale nie wiem czy będą dobre, mógłbyś podesłać link do tych co ty kupiles na allegro?
  • @Przemo74 
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4453204543
    Zaślepki pasują, ale czarna naklejka zeszła tak jak mówiłem.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @konwel ja znalazłem coś takiego, ale wynika z tego że będą za małe bo mają 56,5mm dokładnie, a te twoje mają 60mm http://www.aliexpress.com/item/-/2002859524.html
  • @Przemo74
    Wydaje mi się,że będą za małe, oryginalne DEZENT mają średnica zewnętrzną około  59-60 mm
  • Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • Wydaje się, że będą pasowały. Jak sprawdzisz to daj znać, może wymienię swoje.
  • spoko jak zakupię felgi to dam ci znać:)
  • Zrobiłem mały mod :)
    17" ET -32 i jest lekkie przegięcie, wystają trochę zbyt na zewnątrz i potrafi przytrzeć o jakąś śrubę wewnątrz...
    image
  • dobra jakich producentów polecacie alusy? pytam bo chce kupić czarne lub grafitowe ale 15 bo takie mam opony letnie i zimowe a oryginalnych Skody nie ma czarnych w tym rozmiarze :(
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  • Czy felgi z poniższej aukcji przypasują do Rapida Spaceback? Można ufać temu, co pisze sprzedawca?  
    http://allegro.pl/nowe-felgi-15-5x100-skoda-rapid-roomster-fabia-i4754999989.html
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy

CIEKAWE DO SAMOCHODU / AKCESORIA:

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@bounty @gross81 @grzesk @jercen

ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?