FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wybór ubezpieczenia w Skodzie
  • Ja mam w Warcie. Składka 1618 zł z gwarantowaną taką samą stawką i z gwarantowaną sumą ubezpieczenia (wartość z faktury - 55 tyś) przez 3 lata. Dodatkowo ochrona zniżek OC do 1 szkody do 5 tyś oraz ochrona zniżek do pierwszej szkody z AC/KR bez limitu kwoty. W cenie ubezpieczeni bagażu od kradzieży (nie pamiętam kwoty, chyba 2tyś) i oczywiście brak udziału własnego przy likwidacji szkód.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Przy pakietach dilerskich zniżki nie maja znaczenia ma tylko bez szkodowość. Od nowego roku wzrosła opłata dla funduszu gwarancyjnego czy jakis jeszcze inne wymogi stworzyli i dlatego mamy takie ceny możesz mieć i nawet 65% a zapłacisz więcej. Drugim powodem jest http://www.autokrata.pl/news/w-2015-roku-ubezpieczenie-oc-moze-byc-drozsze_a23010

    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • A jeżeli chodzi o ubezpieczenie dealerskie to które wybrać? Chodzi o 1sze ubezpieczenie. Mam do wyboru Hestie(1590), Alianz(1690) i PZU(1590). Ze względu na brak zniżek AC ubezpieczenie OC,AC gdzie indziej niż u dealera kosztować mnie będzie ponad 2000zł. Które polecacie?
    Rapid LB | 1.6 90KM | MY15 | Elegance Max | Szary metal metalizowany |
  • Zależy co chcesz mieć każde ma jakieś inne rozwiązania musisz się wczytać lub dopytać o różnice co ma hestia co alianz a co pzu.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • A powiedzcie mi co sądzicie o tej ofercie? Dobra jest? Jest to oferta Dilera z Kraków Zakopianka.

    Z przyjemnością chciałam  poinformować o możliwości ubezpieczenia pojazdów  Marki; Skoda Model; RAPID w T.U PZU.        ze składką 1 700,00zł  ( pakiet jednoroczny)                                                                                                                                                  

                              

                                                                                                                                                                                           

    Pełny pakiet komunikacyjny OC/AC/NNW/ AUTO POMOC w T.U. PZU zawiera:

    -utrzymanie wartości ubezpieczenia bez redukcji przy wypłacie odszkodowania (bez dodatkowej opłaty do 5 roku eksploatacji)

    -zniesiony udział własny w szkodzie

    -samochód zastępczy na 7 dni

    -assistance w wariancie SUPER - bez dodatkowej opłaty do 3 roku eksploatacji

     

    PZU AUTO POMOC GWARANTUJE:

    -holowanie pojazdu

    -naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia

    -pojazd zastępczy

    -nocleg, powrót do domu lub kontynuacja podróży

    -zmiennik kierowcy

    -dowóz paliwa

    -otwarcie pojazdu (zatrzaśnięte kluczyki)w przypadku zatrzaśnięcia wewnątrz pojazdu kluczyków

    -wymiana koła lub naprawa ogumienia

    -doładowanie akumulatora

    -wymiana żarówki

    -odholowanie przyczepy ciągnącej przez ubezpieczony pojazd

    -przewóz i opieka nad dziećmi

    -przewóz zwierzęcia

    -transport medyczny

    -usługi  informacje

  • To przedluzenie na 2 rok? Wg znizek czy ryczaltowo? 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Nie to będzie pierwsze ubezpieczenie dopiero co odbieranego auta. A jak naliczyli te ubezpieczenie to szczerze mówiąc to nie wiem.
  • @Vesper
    1. Orientujesz się czy "assistance w wariancie SUPER" działa już od miejsca zamieszkania czy powyżej 50 km ?
    2. Ile możesz mieć w roku szkód z AC bez utraty składki ?
  • Jak ja brałem rok temu to pomiędzy PZU a Allianz była jedna znacząca różnica, w PZU był limit km w assistance do bodajże 300km a w Allianz było bez limitu, no i w Allianz samochód zastępczy był na 14 dni a w PZU na 7. Cena była chyba taka sama. 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Ja akurat wybrałem pakiet PZU. Musiałem jednak dopłacić coś koło 30 zł za assistance spod domu by nie musieć przejmować się jakimiś limitami odległości. Kolejne 50 zł pochłonęła ochrona zniżek przy szkodach zgłaszanych z AC.
  • rozumiem ze rozważacie wersje z wlasnymi znizkami bo w tym pakiecie dilerskim nikt sie o znizki nie pyta
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Masz rację, w pakiecie dilerskim nikt się o zniżki nie pyta. Nie wiem jak u innych ubezpieczycieli, ale w przypadku PZU można dodatkowo dokupić kilka opcji i ja z takiej możliwości skorzystałem.
  • @bart w wariancie super jest 20 km od miejsca zamieszkania, ale może chyba znieść te limit poprzez dopłatę.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Wczoraj byłem kupić przedłużenie na 2-gi rok. W Hestii wyszło mi 1945zł za ciężarówkę. Wartość samochodu poleciała o prawie 20k zł wg. wyceny Info-Experta :(
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Dużo coś Ci policzyli... kilka postów wcześniej (str. 3,4 tego wątku) pisałem jak było u mnie... wartość auta zmalała o 8,35%, czyli +/-4k... a za ubezpieczenie w Generali wyszło 1567zł
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Ja teraz do przymierzam się do przedłużenia ubezpieczenia na 2 rok i w Link4 za pełen pakiet krzyknęli mi 1050 zł
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @bounty dziwnie korzystnie ci to wyliczyli...@dodan w pierwszym roku miales pakiet dilerski? Tez zastanawiam sie nad tanszym ubezpieczycielu bo to jednak prawie tysiak roznicy, ale mam jeszcze troche czasu
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak, mam go cały czas w PZU. Ten mi wyliczyli za pośrednictwem rankomatu i wyszło im, że w Link4 będzie dla mnie najtańszy pakiet. Mam 60% zniżek oczywiście. Też mam jeszcze trochę czasu do maja więc jeszcze pomyśle, bo Link4 nie wzbudza mojego zaufania
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Masz 60% z AC?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak 60% na AC i OC
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?