FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Alufelgi 15",16",17"
  • Dezent TD Dark
    zobacz sobie konfigurator:
    http://www.alcar.pl/AlcarKonfigurator/index.php?lcs=rpkjdhla2a
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • Ja za swoje DEZENT TC 15 zapłaciłem 1356 zł z przesyłką. Kupiłem na stronie www.felgi.pl felgi dotarły na drugi dzień po zamówieniu. Trudno powiedzieć jakie felgi ci się podobają;) ja wybierałem razem z żoną;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Ja za Dezent f z przesylka 1299 na allegro.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • ok dzieki Panowie już wiem jakiej firmy szukać a dekelki w sumie ze srebrną gapą można tez gdzieś zamówić i będzie wyglądać na firmowe :)
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  •  Ja jestem chyba starej daty, bo żonie pozwoliłem wybrać tylko kolor auta (który tak na prawdę mnie też się podobał).
  • Ja zamówiłem 16" ROCK. Właśnie przyjechało autko z fabryki. Niczym
    paparazzi udało mi się zrobić fotkę. Czekam na rejestrację auta. Proszę o
    opinię jak się prezentuje :) ps. chciałem identyczne jak ma Octavia 17".
    Niestety do Rapida nie ma w ofercie. Starałem się wybrać bardzo
    zbliżone. Generalnie bardzo podobają mi się duże 17" felgi, ale przeraził mnie profil /40. Zobaczymy. Mam nadzieję, że nie będę żałował, że kupiłem 16" zamiast innych 17".
    20150113_194954.jpg
    800 x 600 - 358K
  • ROCK są bardzo ładne, praktycznie niespotykane na drogach. Ja mam ANTIA 16", dzisiaj zmieniam koła, jutro wrzucę fotke ;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • No ja mam tez rocka ale jeszcze nie dane mi bylo na nich pojeździć. Moze i sa niespotykane ale w sumie podobne do tych z octavi
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • No i przyszły :), jeszcze tylko trzeba się zastanowić kiedy już zmienić na letnie, ale to pewnie już niedługo.


    image
    Felgi - 003.jpg
    1000 x 1141 - 354K
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Do kiedy bedziesz sie zastanawial, a czwartek zapowiadaja 17 stopni
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Wczoraj padał śnieg... dwa dni temu zrobiłem 835km (Gdańsk-Wawa-Mazury-Gdańsk) jak wyjeżdżałem skrobałem szyby, a komputer w pewnych momentach trasy pokazywał  temperaturę ujemną, więc nie rozumiem tego pośpiechu ze zmianą opon, chyba, że ktoś jeździ godzinkę w czasie dnia jak świeci słoneczko
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • U mnie dzisiaj śnieg padał i temperatura poniżej zera. Mam nadzieje juz takie ostatnie podrygi zimy ale jeszcze są. I u mnie w sumie pytanie czy w obecnym tygodniu, czy też w następnym wymienić. Ale to zobaczymy jeszcze jaka będzie prognoza długoterminową.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • dokładnie u mnie też rano czyli około 7 było przy samochodzie -2 i odmrażanie szyb i lusterek...ja poczekam jeszcze do świąt lub tuz przed zmienię opony ...i tyle sobie daje na zakup alusów może te sam nie wiem http://allegro.pl/dezent-v-dark-15-5x100-niemieckie-montaz-i5159724971.html
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  • Ja już zmieniłem, u mnie +5 i słoneczko, od środy wiosna więc nie było na co czekać :)
    Teraz autko prezentuje się wręcz świetnie, nie mogę się napatrzeć :D
    untitled (1 of 3).jpg
    800 x 504 - 362K
    untitled (2 of 3).jpg
    800 x 600 - 320K
    untitled (3 of 3).jpg
    800 x 600 - 418K
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • @tsuphul  rzeczywiście rewelacyjnie...ale ja jakoś nie moge sie do 16" przekonac zreszta kupowac teraz nowe opony i felgi a potem szukac chetnego na opony 15"...troche za duzo zachodu.....poszukam 15" czarnych..ale twoje rewelacyjnie naprawdę! :)
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  • Taa nawalilo sniegu po pas  :) Oczywiscie roznica w temp i warunkach jest rozna w roznych regionach ale uwazam ze juz spokojnie mozna zmieniac na letnie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @slawekaj dla chcącego nic trudnego, ja za swój komplet Antia 16" + opony Dunlop Sport Maxx 215/45/16 zapłaciłem 2300,- Opony fabryczne Brdgestone B250 sprzedałem za 600,- (na allegro aukcja 1 dzień i bach) więc matematyka prosta i widać że za niewielkie pieniądze można mieć nowy komplecik. 
    Charakterystyka prowadzenia super, nie jest twardo jak niektórzy piszą więc z czystym sumieniem POLECAM ! 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • @slawekaj ja też chyba kupię 15" i pozostanę przy obecnych oponach 185/60, a jak je kiedyś  zjadę to założę 195/55 tak jak dopuszcza homologacja .... nie chce mi się kombinować i trochę obawiam się profilu 45 bo jeżdżę po różnych drogach.
  • Jaki Rapid ma rozstaw śrub otwór centrujący et? Kupie tanio felgi 15.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @tsuphul pięknie się prezentuje! Na dniach będę zmieniał koła (Antia), może zrobię fotki i też wrzucę ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?