FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Witam ja czekam na Rapida SB 1.2 tsi 105km EleganceMax, lakier metalik, koło zapasowe pełnowymiarowe, autoalarm, dywaniki, gwarancja 4 lata za 59900zł. rok 2015
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • @Waski: Wszystko się zgadza, do ceny @skodzina 47450zł musisz dodać 5200zł (wersja AmbitionMax), 2500zł (silnik), 5000zł (niższy rabat za rocznik), 1800zł (lakier) co razem daje 61950zł to i tak skoro dajesz 57250 to dobrze wyszedłeś. 
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • Skoda Rapid SB1,2 TSI 85KM Ambition max Rocznik 2014 listopad, pakiet zimowy (podgrzewane fotele przód i lusterka), przyciemniane szyby tył (sunset.), Radio Swing 2DIN, głośniki tył, szyby elektryczne tył(to chyba MAX), lakier metalik- beż cappuccino, koło zapasowe pełen wymiar.
    Auto kupione w LUTYM. Dealer wyliczył coś około 62tyś( nie pamiętam mogłem się pomylić ile za te dodatki wyszło bo nie miało to znaczenia bo od razu powiedziałem, ze zbyt wiele, chciałem wydać max 50 tyś)
    Zapłaciłem
    48000 zł
    Rabat chyba ok?

    SB/1.2 85/2014/Ambition Max/Beż Cappuccino/14000km/Włocławek
  • 14 tys rabatu - z wyprzedażowym za 2014 wlasnie tyle wychodziło - wiecej bys nie ugral :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Identyczny samochód jak silent333 tyle że bez pakietu zimowego i sunsetu rocznik 2014 kupiony w marciu 2015 za 45500 zł
  • Ja 3 tygodnie temu Rapid 1.2 85km + instalacja gazowa, wyposażenie Ambition Max 56 000
  • rapidszcz, dobrego dealara masz kurcze blaszka ;-)
    A Ty skodziana, ile za fele płaciłeś skoro tyle zaoszczędziłeś i gdzie je kupiłeś bo obecnie  szukam ... Dzięki ;-)
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  • W styczniu tego roku odebrałem Rapida SB , 1.2 TSI 105 KM, 6b-man, Elegance Max, w kolorze czarny magic, koło zapasowe, z wyprzedaży 2014 za 57450 z 2 kompletami kół. Wyszarpałem jeszcze 2 komplety dywaników (guma + szmatki), gumę do bagażnika, multilocka, pokrowce na koła. Cena z konfiguracji wychodziła coś w styczniu około 70 tyś.
    Potrzebowałem sprawne auto od razu do pracy- a że od jakiegoś czasu myślałem o Rapidzie to formalności udało się załatwić w kilka dni od zamówienia do odbioru. Rapid wzięty w leasing, i do tej pory sprawuje się bez zastrzeżeń.
    Rapid SB /1.2 CBZB 105KM / MY15 / Elegance Max / Czarny Magic perłowy / 131kkm / Dąbrowa Górnicza
  • @rufik81 Twój Rapid stał tyle w salonie (przynajmniej od maja/czerwca 2014 r.), że piszesz w stopce, że masz MY14 ?!
    Jeśli tak to trochę Twoje auto się wyleżakowało...
    W każdym razie gratulacje zakupu fajnego auta :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Nie mógł stać od maja :) - produkcja październik 2014 - może mam błąd w stopce
    Rapid SB /1.2 CBZB 105KM / MY15 / Elegance Max / Czarny Magic perłowy / 131kkm / Dąbrowa Górnicza
  • Zwykła pomyłka z datą produkcji w 2014 a rocznikiem modekowym 2015
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Mam ofertę kupić demówkę z salonu spaceback 1.2l 105 km  wersja ambition max (produkcja 52 tydzień roku 14 - pierwsza rejestracja połowa stycznia 15) za 48tyś. Najechane tam jest ok 5tyś. Jak myślicie warto?
  • Demowki jak dla mnie nigdy nie warto kupowac a do tego cena wcale nie powala na kolana
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • dokładnie cena nie powala
    spróbuj jeszcze ponegocjowac jak im zależy na sprzedaży to powinni opóścić lub coś dołożyć
    Rapid LB/1.2tsi 90km/MY16/Ambition max/Błękit Pacific
  • Dziękuję za szybkie odpowiedzi. Jesteście tutaj szpece więc wolę spytać mądrzejszych ode mnie w tej kwestii :) Jestem świadom niebezpieczeństwa kupna demówki, wiadomo 100 różnych kierowców, obtłuczone i obite podwozie, gaz do dechy, możliwe otarcia, nie daj boże stłuczka itp.
    Spróbuje w takim razie popytać ich jeszcze o alusy i komplet zimówek plus jakies dodatki typu bagażnik na dach. Jeśli nie będą chcieli puścić to trudno ;)
  • Ja kupiłem demówkę 1,2 TSI 105KM AmbitionMAX pod koniec listopada 2014, I rejestracja była w lipcu 2014, przebieg 360km za 50 200zł. Może nie była to jakaś super oferta, nie negocjowałem i to był mój błąd..
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | Ambition | Błękit Race | Warszawa
  • @Szymon tak to jest ze za bledy sie placi, w tym przypadku zaplaciles za premie dilerowi ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Zamówiłem auto: Rapidspaceback Ambition 1,2 TSI (90 KM) (nowy silnik) 2015r. szary metalizowany, przejscie do bagażnika, pakiet pogwarancyjny ma 2 lata, boczne listwy oraz chlapaki, koło zapasowe a także alarm. cena 56.900 zł. (ok. 8 000zł rabat) mam czekać na auto 2 miechy... jestem 3 osobą która zamówiła taki silnik z 90KM w Polsce :D
    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY 2016, Ambition Max, Beż Cappucino Metalizowany, 0 km, Lublin
  • A masz może nowy cennik? - bo na stronie www Skoda nie chce się nim pochwalić...
  • niestety nie posiadam takiego cennika, w skodzie jak narazie także nie posiadają. Aktualnie przeliczają recznie :D biorą cene z 85 KM i doliczają w zależności jaki silnik. rożnica cenowa jest gdzieś na poziomie 900 zł do 90KM.
    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY 2016, Ambition Max, Beż Cappucino Metalizowany, 0 km, Lublin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?