FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Gdańsk
  • SPOTKANIE
    ----------------------------------------
                Data: 7 Wrzesień
                Miejsce: Gdańsk - parking przy Auchan / Leroy Merlin - ul.Szczęśliwa 3
                Godzina: 16.00

    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • 30 sierpień miejsce pozostawiam kolegom (nie znam trójmiasta zbyt dobrze)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Dokładnie rzecz biorąc to nie będzie mnie w Trójmieście od 23 sierpnia do 6 albo 7 września.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Mi 30 Sierpień pasuje, może też być 7 Września. Parking przy Leroy Merlin mógł by na przykład być dobrym miejscem. :-)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • 7 września na 95% powinienem być już w 3mieście. @Jacek przy którym Leroy Merlin?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Właśnie, przy którym Leroy Merlin... przy Auchan czy na grunwaldzkiej koło Plichty?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Właśnie o ten koło Plichty mi chodzi. :-)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Aha, tylko ten parking przy Leroy na grunwaldzkiej jest stosunkowo mały i w niedzielę jest full aut... ten przy Auchan jest "nie do zapełnienia", a i więcej atrakcji przy nim dla mniej zainteresowanych... a tak przy okazji jak już koło plichty, to może zainteresować dealera tematem... może zauważy interes, aby się włączyć do spotkania... i podstawi np. skodę rapid sport ;-))
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Pewnie by się pojawił, gdyby to w mediach było odpowiednio nagłośnione :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Ok, pociągnę temat... byłbym za spotkaniem na parkingu przy Leroy Merlin, ale przy Auchan np.godz 16.00 dnia 7 września. Co Wy na to? Byłem dzisiaj na parkingu Leroy przy grunwaldzkiej i był full (w niedzielę jest masakra z parkowaniem).
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • OK. Może być przy Auchan.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Jak będę w już w Gdańsku,a powinienem być,to będę na 98%:-) Ciekawe czy jeszcze ktoś się pojawi poza naszą trójką?:-/
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Damy radę :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • ok, odświeżam... kto jeszcze będzie na spotkaniu? pisać śmiało... 7 wrzesień Gdańsk godz 16.00
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • No i spot się odbył, "konferencja" Północ-Południe ;) a kto nie był, niech żałuje. Przegadaliśmy półtorej godziny, nie wiedzieć kiedy, a było nas tylko dwóch :D
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Nie siódmy i nie wrzesień
    w nocy z 19 na 20 czerwca będę brał udział w Biegu Świętojańskim w Gdyni, czy ktoś z szanownych towarzyszy również biega? Czy ktoś będzie starował?
  • Tak, ja biegam i moja Pani również... byłem na stronie i popraw mnie jeśli się mylę, opłata startowa 30zł, czyli jadę do Gdyni, płacę, biegnę 10km, tylko po co... serio pytam bo nie startowałem w podobnych imprezach... wiesz codziennie dla zdrowia robię tak 10~15km w godzinkę, więc po nocnym biegu ledwo normę wyrobię... moja Pani jest za, ja chyba też, zobaczę jak z czasem i jeśli mi nic nie wyskoczy to będziemy. Zapisy są do 8 czerwca... @kros załóż nowy temat, albo może Admin przeniesie temat biegu do Hyde Park'u...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty, w sprawie pytań biegowych założę kolejny wątek, w sprawie spota, będę w Gdyni 19 i 20, ale jadę na zaproszenie kolegi więc nie mogę nadwyrężać jego gościnności opuszczając jego program atrakcji jaki mi przygotował. Natomiast od 14 wieczorem do dwudziestego któregoś... (jeszcze nie wiem) będę w Borach Tucholskich, więc termin ewentualnego spota niebiegowego też jak najbardziej możliwy :)

    edit:
    wątek założyłem
    http://rapidklub.pl/discussion/423/o-co-w-tym-bieganiu-chodzi#Item_1
  • @bounty, a co byś powiedział na nasze czarno-białe rapidowo-biegowe spotkanie?
    W najbliższą niedzielę lekkim popołudniem? Mam takie marzenie żeby pobiec wzdłuż plaży, na bosaka :)
    Dołączysz do mnie?
  • @kros odpowiedziałem na priv
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @kros
    Ciekawe zwierzenia na forum;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?