FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Udostępnienie samochodu do jazdy próbnej w silniku 1.2 MPI województwo śląskie
  • Witam, Czy ktoś może udostępnić samochód do jazdy próbnej w silniku 1.2 MPI województwo śląskie, okolice Pszczyna, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała, Katowice
  • Jak ktoś może napisz na moim profilu telefon lub zadzwonić do mnie na numer 782 290 331
  • Mogę w godzinach popołudniowych udostępnić we Wrocławiu.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Niestety moje wakacje minęły i jakbym wiedział wcześniej o zakupie takie auta to bym się zgłaszał wcześniej bo zawsze jadę w okolicach Wrocławia nad nasze polskie morze.
  • jeśli kupujesz nowego to z silnikiem 1.2 mpi już nie produkują.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Wiem lecz mogę kupić jeszcze nówkę ale dealer nie ma już do testów a mi chodzi konkretnie jak się będzie zwijał bo obecnie ma focusa 1.6 w benzynie 5 latka i che zmienić na nowe bo ten nie był od nowości i niestety sprzedawał go dealer tylko że wcześniej zapomniał powiedzieć że był bity.
  • Ile chcą za tego rapida i ile chcesz za Focusa?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • rapid 1.2 benz + gaz ambition biały space za 51 lub u innego dealera limuzyna za 53 tez ambition + gaz + radio swing. focus około 23 rok 2010 przebieg 161000 kombi.
  • To strasznie drogo. 
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • no, sporo jak za mpi.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • MPI jest już modelem "kolekcjonerskim", niedostępnym na rynku :D Być może stąd cena... 
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • dokładnie się zgadzam. to powiedzcie za ile kupiliście wasze rapidy i w jakiej wersji i gdzie jak mogę wiedzieć.
  • za 51500 kupuję 1,2 tsi 90 KM ambition max, co prawda bez gazu, ale mocniejszy. Też zastanawiałem się nad MPi ale na szczęście mądrzy ludzie mi odradzili.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Ja za 49000 wziąłem 1.2 105KM w wersji Active Max. Fakt, że w VW leasing po 3 latach całość wyniesie grubo ponad 50 tyś, ale cena wyjściowa bardzo ok.  
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • tylko ze ja mam za 51000 ambition z gazem. tak napisze że 1.2 105 kosztuje cennikowo 56200 a ty kupiles za 49600 to daje rabat 6600. Ja mam rapid 1.2 mpi ambition za 54400+2600 gaz czyli 5700+ 550 za swing. po rabacie daje 51100 czyli 6450 jakiejś dużej róznicy w rabacie to nie ma a oszczednośc na gazie zrobie w 1 miesiąc te 150 różnicy
  • @michal123 co w tym takiego mądrzejszego jest. mamy w firmie skody z silnikiem tsi i po 100 tys km te auta można wyrzucic i oddać na złom do autko na 1 tyskm bierze 1 litr oleju.
  • szukaj z większym rabatem. Ja dostałem ok. 10300,po zmianie cennika ok. 8500 można wyrwać, chociaż MPi już nie ma, więc powinni liczyć po staremu.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Własnie mpi już nie ma. Sa raptem 4 egzemplarze w polsce. sa jeszcze w niemczech. choc od 1 wrzesnia 2015 nie bedzie mozna rejestrować silników mpi.
  • ile ci pali twój tsi? jaka masz noge?
  • mój jeszcze nie pali, napisałem że kupuję.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • gdzie negoclowales cene?

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?