FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Udostępnienie samochodu do jazdy próbnej w silniku 1.2 MPI województwo śląskie
  • ciekawe mam tez ambition max ale 90KM  w benzynie za 55500 wiec cena nie jest jeszcze zła jak na osobę prywatną bez żadnych negocjacji.
  • wrocław. kraków miał jeszcze lepszą cenę ale za parę stówek nie opłaca mi się dokładać ok. 500 km.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • cena zależy od wyposażenia, ja mam biel candy, koło zapasowe, listwy boczne, dywaniki, listwy progowe, mata do bagażnika, głośniki z tyłu, chlapacze.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • oczywiście u mnie dołożyli jeszcze Swinga, pełne koło, matę, przeglądy, przedłużoną gwarancję itd. Więc to i tak była dla mnie atrakcyjna oferta. 

    A co do silników TSI, to znam już przypadek tego silnika z Golfa - ma grubo ponad 150 tyś i wszystko śmiga bez problemów. 
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • Ja za mpi dałem 44,6 już z gazem (za 2400) Active max, bialy, z pilotem, komputerem, kołem i wyciągniętym sygnałem analogowym z drogomierza.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • po prawie 2tys km komputer pokazuje średnie spalanie 5,7L/100km, jak liczyłem na podstawie tankowań do pełna ręcznie to wyszło mi też 5,72L/100km
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • ksmieja jak coś to posiadam takiego rapidka 1.2mpi

    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • @Tomcio mozesz mi napisac sms-a na 782 290 331 albo namiary na ciebie na ksmieja@interia.pl
  • Kupuj stary.
    Ja dałem 52 000 za 1.2 MPI Ambition Max, plus w tej cenie gaz, opony letnie, felgi aluminiowe (wyjechałem na oponach zimowych na felgach stalowych), zestaw głośnomówiący Parrot, dywaniki gumowe, lakier metalik, oczywiście normalne koło zapasowe i szampan [:)].
    Także cena 51-53 nie jest jakaś z kosmosu.
    W zamian kupisz bardzo ekonomiczne auto. Dodam, że jeździłem 6 dni Rapidem 1.2 TSI 85km jako autem zastępczym. Auto miało inną charakterystykę jazdy, ale nie powiem, że zdecydowanie lepszą. Silnik MPI jest bardzo specyficzny, łapie najlepszą moc na dość niskich obrotach. To dobre auto do jazdy po miastach średniej wielkości i do pokonywania średnich dystansów z prędkością 80-90 km/h (np. drogi wojewódzkie).
  • Ja 56, ale za Elegance z pakietem bezdroża, pakietem chrom, tak jak Ty z LPG, no i do tego MDI.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @Cypor dobra cena. @Halif czy pakiet na bezdroża widać że auto jest wyższe od innych?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Widać. Tutaj masz dawną fotkę, chociaż akurat prześwitów za dużo nie ma pokazanych.

    http://rapidklub.pl/discussion/comment/2688#Comment_2688

    Nie jest to co pakiet na bezdroża np. w Golfie, albo w wersjach Scout, gdzie są podkładki plus sprężyny i podnosi się min o 15mm. U nas jest tylko 7, ale na krawężniki daje radę :)

    Jak dla mnie to jest to przydatne, skoro z LGP mamy tę chol**ną łyżkę pod zbiornikiem. Każdy mm jet cenny...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • widze że delarze skody sa niesustepliwi w cenach wiec bedzie trzeba zamowic peugeota 301 lub citroena c-elysee gdzie jest silnik 1.6 z gazem i na dodatek bedzie produkowany z normą EURO 6. Ciekawe PSA może wyprodukować taki silnik a VAG nie da rady czy te silniki są za trwałe?
  • No powiem ci że silniki 1.6mpi które były w Octaviach II były i są bardzo 
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • 1.2 mpi to przecież dokładnie 1.6 mpi bez jednego cylindra. To też będzie trwały silnik. Choć 1.6 mpi w Rapidzie byłby idealny.
  • Jeśli się nie mylę, silnik 1.6 MPI jest montowany do Rapida na rynek wschodni...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • 1.6 jest napewno na Ukrainie montowany ale niestety unas ze względu na normy emisjii spalin niejest mozliwe posiadanie go
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Szkoda. to w takim razie będę musiał powiedzieć żegnaj Skodo i żegnaj VAG. jak dla mnie trzy cylindry mogą byc za mało i zbyt wolne. jedynie co mi pozostaje to używka Octa 2 z silnikiem 1.6 albo inna marka gdzie się starają zrobić silniki do nowych emisji spalin bo po co mieć niepewny silnik 1.2 TSI lub 1.4 TSI
  • Istnieje coś takiego jak import prywatny i można.

    Już pojawiają się tutaj głosy że tsi padają jak muchy po muchozolu.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • supermajku komu tsi padło???
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?