FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Forumowy koncert życzeń
  • Szanowny Panie Adminie... co nowego możemy wprowadzić na forum? ;-)
    Jakieś dodatki, nowości, rozszerzenia, etc. bo tak troszeczkę stoimy w miejscu...
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Proponuje aby admin naprostował trochę forum, a jeśli nie ma tyle czasu to niech mianuje sobie zaufanych moderatorów do danego działu, którzy będą stali na straży i porządku.
    Pzdr Admina
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Zastanawiałem się nad możliwością publikowania filmów. Byłaby to ciekawa opcja uzupełniająca na naszym forum. Na pewno by dała jeszcze więcej możliwości niż opisy tekstowe czy statyczne fotki. Proszę o rozważenie takiej możliwości. Nawet jak taka opcja miała by być ograniczona czasem lub wielkością pliku, podniosło by to rangę forum.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Jestem za.
    Dobrze by było gdyby można było z telefonu dodawać filmy i zdjęcia.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Proponuję uzupełnić ankietę o nowe silniki albo dopisać nowe moce do już
    istniejących (np. "1.6 TDI 105/115KM") bo nie wiem czy zaznaczyć czy
    poczekać na ew. zmiany.
    Podobnie w pozostałych ankietach, których dotyczą zmiany w wariantach.
    Tam gdzie się da to raczej modyfikować istniejące...

    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Czy była by możliwość ułatwienia w przeglądaniu zdjęć np.jeśli ktoś za jednym rzutem wrzuci 6 zdjęć by nie otwierać każdego z osobna tylko zastosować strzałkę "następne"
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • 3 tygodnie wcześniej podałem taką propozycję. Więc trochę cierpliwości :)
     
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • musiało mi umknąć ale przypomnieć nie zaszkodzi ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • poszukam czy jest jakaś lepsza wersja modułu i czy da się coś z przeglądaniem zdjęć zrobić, ale nie nic obiecuję.. :)
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Jak dla mnie to forum jest za duże. Tzn strasznie denerwuje mnie to, że pod każdym działem widać 5 tematów i sama ilość działów jest PRZERAŻAJĄCA. Nie widzę sensu działu SILNIK a pod spodem dodatkowe działy z każdym silnikiem z osobna. Przecież to nielogiczne. Nie prościej w dziale SILNIK zamieszczać tematy z obowiązkowym przedrostkiem? Np. 1,2 MPI - nie odpala na zimnym, 1,2 TSI - trzęsie na ciepłym itp... Przecież to też czytelne. ANKIETY wciągnąć w TEMATY RÓŻNE. Forumowicze wciągnąć w NASZE RAPIDY i zrobi się przejrzyście. Póki co jest tego za dużo... ale to tylko moje zdanie, może jestem jedynym któremu to przeszkadza :)
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • Szanowny adminie - bylo tu kilka prosb o zmiany czy bardziej zdecydowane dzialania tu, na forum. Dla dobra forum jak i jego poziomu. Ale to nic nie dało. Cisza.
    Ciekawi ludzie czy pasjonaci stracili juz zapal wlasnie dzieki takiemu prowadzeniu strony. Widac zmiany w tresci wpisow jak i w ilosci dobrych (wartosciowych) wpisow.
    Regulamin gdzies tam w kacie lezy. I nie tylko regulamin. Zaczyna powoli sypac sie to forum.
    A szkoda. Zapowiadala sie ciekawa strona. Ale to już historia.
  • Popieram w 100%. Na forum panuje chaos. Ludzie zakładają tematy gdzie popadnie, OT są powszechne a Admin nic z tym nie robi (nie porządkuje, nie upomina). Zaczynam wątpić w jego istnienie :)
    W połowie sierpnia napisałem do niego wiadomość z kilkoma sugestiami - bez odzewu.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Witajcie, Panowie.. admin istnieje ;)
    a tak poważnie.. forum jest stale monitorowane pod kątem pojawiających się treści (czy nie są obraźliwe i nie naruszają ogólnej etyki). Niestety nie monitoruję pod kątem poprawności merytorycznej ponieważ wymaga to dużej ilości czasu (jak i wiedzy). A niestety ze względu na inne projekty z tym bywa różnie (mam tu na myśli czas), za co przepraszam.

    Dlatego...

    1.
    Proszę o zgłaszanie się osób (termin do 12 października), które chciałby zostać moderatorami forum. Chodzi o max 2-3 osoby, które uzyskałyby uprawnienia kasowania i edycji każdego wpisu na forum, by zadbać o wartość merytoryczną oraz zgodność z regulaminem forum. Mam tu na myśli osoby, które już od dłuższego czasu są użytkownikami i dysponują chęcią i czasem na śledzenie wydarzeń na forum. Temat moderatorów poruszałem już jakiś czas w kularach forum z kilkoma osobami, ale odświeżam tutaj bo może będą jakieś sugestie i propozycje (można np. zrobić ankietę z osobami dajmy na to z TOP10 użytkowników i będzie można głosować, ale jak niektórzy stwierdzą "ilość postów nie zawsze równa się kompetencjom, chęciom itp." także poproszę o propozycje, może być na priv, również o sugestie np. tego użytkownika "NIE". Po zebraniu opinii i sugestii zostaną wyłonieni moderatorzy.

    Zakładam również nowy wątek i tu prosiłbym o ew. dyskusje w tym temacie:
    http://rapidklub.pl/discussion/530/moderatorzy-forum


    2. Dzięki bardzo również za sugestie związane z rozwojem forum. Niestety faktycznie nie zawsze miałem czas odpisać. Czasami niestety ograniczeniem jest "słaby skrypt" na którym stoi forum i wprowadzenie niektórych funkcjonalności jest naprawdę kłopotliwe i czasochłonne.

    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Ciesze sie ze mamy admina. Fajnie, że pisze, ze monitoruje forum. Ale odnosze wrazenie, ze to tyle albo az tyle. Co z tego wynika - ano nic. Stare niepotrzebne czy niestosowne wpisy pozostaly na forum. A aktualnie na forum zaczyna sie totalny chaos.  
    W sprawie moderatorow to wrecz kpina. Kiedy byly bardzo potrzebne "ingerencje" czy usuwanie niektorych wpisow, nic sie nie dzialo. Pomimo zglaszanych uwag kolegow z forum (ktorzy mieli zamiar pomoc w prowadzeniu fora). Widocznie z braku czasu. Teraz, kiedy forum zaczyna tonac, naraz apel "zglaszajcie sie ..." do 12. Czyli niektorzy musza podjac decyzje w ciagu 11 dni. A wielu juz odwrocilo sie od rapidklubu.
    Nie chodzi o to, by admin "na poczekaniu" odpowiadal na sugestie. Ale tydzien, dwa - to raczej sporo czasu na reakcję, na odpowiedz z jego strony. I moze miesiac na zmiany w skrypcie forum. Ale tygodnie i miesiace plyna, admin nie reagowal na wiele sugestii a forum stoi w miejscu.
    Wiele osob przestalo tu zagladac. Wystarczy przejrzec liste uzytkownikow - ile jest na liscie - ilu jest aktywnych - czy ile razy kto zagladal na forum. Wnioski nasuwaja sie same.
    Wiele mozna by zmienic na forum. Ale asekuracja w postaci "slabego skryptu" jest raczej nie na miejscu. Wprowadzenie niektorych zmian jest klopotliwe i czasochlonne (?!). Czyli jest czy nie jest mozliwe? Jesli tak - to ile czasu trzeba na to?
    Moze dowiemy sie, czego nie da sie wprowadzic, by nie proponowac kilka razy niemozliwego. A na co mozemy liczyc?
    Sadze, ze nie jestem sam, ktory oczekuje wiecej konkretow i zdecydowanych krokow ze strony admina. I nie chodzi tu tylko o dobranie moderatorow, ale wprowadzenie zaproponowanych juz wczesniej propozycji.
  • ważne ze banery reklamowe sa zawsze aktualizowane na czas....
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @crady popieram!... albo rozwijamy forum, albo uwsteczniamy... niestety aktualnie wdrożona jest 2 opcja
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Panowie.. jak dla mnie forum można zamknąć :) naprawdę doceńcie to że trzeba czasu by stworzyć, administrować, moderować i utrzymywać forum... to nie jest takie ot hop siup, szczególnie jak są inne życiowe tematy (zresztą nie jeden ma tu pewnie inne sprawy na głowie) więc rozumiem Wasze rozgoryczenie, ale nie można też wymagać cudów.. zostało stworzone miejsce gdzie można się wypowiadać, dyskutować i tak się dzieje... ok. Nie wszystkim forma odpowiada, inni oczekiwali by więcej... rozumiem.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Dziękuję wszystkim którzy tutaj zamieścili swoje wypowiedzi, rady, opinie i sugestie, możemy to potraktować jako bazę wiedzy, która nie musi być dalej rozwijana a jedynie pełnić miejsce a'la compedium wiedzy.

    @crady zgodzę się z Tobą, ale trzeba czasu i chęci by to robić... a sory :) ktoś to robi z własnej nieprzymuszonej woli.. w wolnym czasie... jeszcze inwestując w to parę zł (domena, serwer) więc naprawdę nie wymagajmy... łatwo krytykować gorzej coś zrobić. Skrypt jest słaby i tego się nie przeskoczy.. można zmienić na inny (to wymaga pracy)... również będą inne treści, linki... (po zmianie skryptu) więc w googlu już się pomixuje i nie trafi się na to tak łatwo jak do tej pory... Migracja treści również nie jest prostą rzeczą więc... to miałobyć proste miejsce wymiany zdań, porad odnośnie Skody Rapid.. ale widać nie spełnia oczekiwań co po niektórych.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • @RapidKlub jeśli tak Ci nie zależy na tej stronce to ja ja chętnie przejmę ;) Administruje kilka podobnych blogów i stron z tym ze w innej tematyce i wiem ze z afiliacji trochę grosza Ci wpada a w twoim interesie jest by było jak najwięcej odsłon i przybywało unikalnych użytkowników bo to przekłada się na kasę. Żeby tak było forum musi żyć, coś trzeba organizować, konkursy, zapodawać ciekawe tematy, nowości, ciekawostki co trochę nowe ankiety żeby ludzi tu przyciągać nie tylko po poradę gdy coś się psuje w aucie. Myślę ze skrypt jest w tej stronce najmniejszym problemem jednak zostawić ja by żyła własnym życiem to też nie najlepszy pomysł.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Piekne podejscie do sprawy: ... forum mozna zamknac...
    To tak trochę egoistycznie. A ile osob zaangazowalo sie i poswieciło wlasny czas, doswiadczenie i wiedze, eksperymentowalo na swoich oryginalnych 4 kolkach, nie raz z ryzykiem utraty gwarancji, ...
    Sadze, ze admin nie jest obiektywny. A moze tylko brak wyobrazni? Jest tu (albo bylo) troche osob, chcacych przekazac czy podzielic sie na forum wiedza. A taka wiedza nie jest tez za friko. Nawet zakup doposazenia do samochodu tez cos kosztuje, moze i za jego montaz tez cos trzeba zaplacic. Takze trochę szacunku dla aktywnych i dzialajacych forumowiczow.
    No to dalej:
    Czy taki byl zamiar przy tworzeniu rapidklubu - ze ma powstac infobaza? Gdzie jest jakie motto strony, gdzie jaka informacja, ze nasze wpisy maja być tylko "martwa" encyklopedia? A z czasem stanie sie i tak nieuzyteczna, bo przestarzala.
    Co do finansow - no to się nie zgadam. Kazdy zorientowany trochę w temacie, wie o co chodzi.
    A jak juz - to moze byc czlonkostwo klubu platne. Albo jednorazowe wpisowe, albo np. roczne.
    Ale na forach, gdzie cos takiego jest, uzytkownicy maja pewne przywileje, czy to przy zakupie czy uslugach lub na akcjach, prowadzonych przez klub. Nieskladkowicze maja podstawowe mozliwosci.
    Odnosze wrazenie, ze warto by zastanowic sie nad koncepcja i sensem dalszego prowadzenia rapidklubu.
    I nie chodzi tu o zmiane skryptu. Ale klub, by zyl i rozwijal sie, potrzebuje nie tylko dodatkowych 2-3 moderatorow. Potrzebna jest "dusza" forum, czlowiek z wyobraznia i pomyslami.
    Jak na razie panuje tu szarzyzna.
    Ale jako forum - tu na forum - sami decydyjemy o jego poziomie i posrednio o tym, czy dalej to forum bedzie istnialo i zylo. Rapidow raczej przybywa i jak na razie jest sens prowadzenia takiego forum. I jeszcze jest grupa chetnych wlascicieli 4 kolek.


SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?