FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Trochę na luzie
  • Może warto przy codziennym pędzie znaleźć odrobinę relaksu czy humoru. Trochę się odreagować. Jako że mamy forum związane z samochodami, proponuję wrzucać tu wpisy związane z 4 kółkami. Na necie jest sporo różnych miejsc, gdzie występują kawały, niech więc nie będzie ogólnej powtórki z rozrywki, a tematycznie powiązane z drogą, pojazdami i sytuacjami wokół auto-moto.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • * * *
    -Tato, dlaczego nie mogę siąść za kierownicą, przecież jestem już dosyć stary?!
    -Ty tak, ale samochód jeszcze nie!

    * * *
    Straż pożarna. Do strażaków podchodzi szef: Kochani, teraz spokojnie, powolutku,
    przygotujcie się na wyjazd.
    - Szefie, szefie, co się dzieje ?!
    - Mam zgłoszenie, pali się skarbówka.

    * * *
    Akcja milicyjna na drodze. Zatrzymani, poprawnie jadący kierowcy otrzymują 1000 zł
    nagrody. Patrol zatrzymuje kierowcę:
    - Gratulujemy, wygrał pan 1000 zł za wzorową jazdę.
    - Pieniądze? Super! Już osiem lat chcę zrobić prawko...
    Odzywa się pasażer:
    - Proszę go nie słuchać, kiedy wypije, nie wie, co mówi.
    Na to babcia z tyłu:
    - Mówiłam wam, że tym kradzionym nie mamy jechać.
    Z bagażnika słychać głos:
    - Już jesteśmy za granicą?
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • * * *
    Menedżer wychodzi ze swojego nowego Porsche i BAM! Przejeżdżający TIR wyłamał mu
    drzwi. Kierowca się zatrzymał, podchodzi, a menedżer na niego: Ty idioto, gdzie masz oczy! Wyłamałeś mi drzwi w moim Porsche! Kierowca spokojnie: Wy, menedżerowie, jesteście nastawieni bardzo materialistycznie! Narzekasz, że ci wyłamałem drzwi, ale wcale ci nie przeszkadza, że straciłeś rękę! Menedżer: O k...a, mój Rolex !

    * * *

    Kochanie, to ty? Jak to, kto dzwoni?! Ja! Twoja dupcia, kochanie. Powstał mały problem.
    Nie, nie jestem w ciąży! Kochanie, z tym twoim nowym srebrnym Miczubisi coś nie tak.
    Nieeee, cd już działa. Bardzo dobrze go naprawiłeś! No wiesz, trochę się przytarło. Nie
    płyta! Samochodzik! Nie, rama i aluski są dobre! Ale Miczubisi jest jakby zgięte. Ale tylko troszkę. Z boku. Jak z którego boku? No przecież z obu stron!. Pogięty? Ty nawet nie zapytasz, czy mi się nic nie stało? Już mnie nie kochasz? Nie, nic mi się nie stało. Jesteś taki wrażliwy, że martwisz się o mnie. Kocham ciebie. Wogóle nie wiem, jak to się stało. To oni. Oni się umówili i celowo do mnie zaczęli wjeżdżać... Zobaczyli kobietę za kierownicą i... To świnie! No jak kierowcy! Jako kierowcy tramwaju! Są tak bezwzględni! No chiałam zdążyć przed tym tramwajem a tu z naprzeciw pokazał się drugi. Oni jeżdżą jak świnie! Tak jak na naszym skrzyżowaniu, kawałek przed tym butikiem. Myślałam, że się gdzieś usunie. Pewnie że wiem, że tramwaj jeździ po torach. Nie mów do mnie krowo! Wczoraj wieczorem mówiłeś zupełnie inaczej, jak ci go ... Jak to, że tramwaj się nie usunie? Przecież mi mówiłeś, że mam w przodzie ramę ochronną, więc każdy się usunie. Ty mi to źle wyjaśniłeś! Nie wiem, czy jest pogięta. Pewnie tak, no nie? Nie mów tak głośno, bardzo dobrze cię słyszę! Niestety, nie mogę się popatrzeć. Nie mogę wyjść. Nie, centralny jest otwarty. Dzwonilam na policję. Już są. Nic nie mówią. Tylko się głupio śmieją, zboczeńcy. Złożysz na nich skargę? Kochanie, wyciągnij mnie stąd. Proszę. Do siebie, do łóżeczka... Oczywiście że wiem, ile kosztuje potrójna warstwa metalizy. Tak, wiem że miczubisi masz na lizing, ty lubisz lizing, no nie ... hi, hi. Z tą ubezpieczalnią to jakoś załatwisz. Jesteś najlepszy. Oczywiście, już się cieszę jak mnie dostaniesz do ręki. Pa kochanie, pa.

    tramwaje.jpg
    650 x 549 - 265K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Blondynka jedzie samochodem autostradą A2. Udało jej się włączyć radio i tam słyszy: "Podajemy ważny komunikat dla kierowców jadących autostradą A2. Według wiarygodnych, przed chwilą otrzymanych informacji, autostradą ową jedzie samochód w przeciwnym kierunku".
    Blondyna spogląda przez okno swojego samochodu i mruczy do siebie:
    - I to niejeden...
    ____________________________________

    Blondynka dzwoni na policję ,żeby zgłosić,że okradziono jej samochód:
    - Ukradli tablicę rozdzielczą, kierownicę, pedał hamulca, a nawet pedał gazu...
    Za chwilę ponowny telefon:
    - Już nieważne, przez pomyłkę usiadłam na tylne siedzenie.
    ____________________________________

    Blondynka kupiła sobie sportowy wózek - porsche. Już na pierwszej przejażdżce zajechała drogę wielkiej ciężarówie. Pisk opon... dym spod kół, wziuuu... trzask, prask i naczepa w rowie...
    Porszak zdążył szczęśliwie wyhamować, za kółkiem siedzi zblazowana blondi z miną typu "no co, przecież nic się nie stało". Z kabinki tira wygramolił się wkurzony szofer, wyciągnął z kieszeni kawałek kredy i narysował kółko na asfalcie. Następnie wyciągnął blondynkę, postawił w tym kółku i krzyczy:
    - Stój Ty pokrako i nie ruszaj się stąd!
    Blondi stanęła posłusznie, a facet zabrał się za demolkę porszaka.
    Wyrwał drzwi, przednie fotele wyciepał do rowu, ogląda się za siebie... a blondi stoi i się uśmiecha...
    - Czekaj no... - pomyślał facet wyciągając majcher.
    Spruł dokładnie tapicerkę, podziurawił opony, patrzy za siebie, blondynka chichoce...
    - Zaraz cię jeszcze bardziej rozbawię... - facet poleciał po kanister,
    oblał porszaka i podpalił grata. Wraca do blondynki, a ta stoi i zaśmiewa się do rozpuku.
    - Co cię tak bawi, kretynko?!!
    - A bo jak pan nie patrzył, to ja wyskakiwałam z tego kółka...
    ____________________________________

    Blondynka wybrała się do Chicago.
    Pojechała więc Skodą Rapid na lotnisko i wsiadła do samolotu. Tuż po starcie przesiadła się z klasy
    ekonomicznej do klasy biznes. Podchodzi do niej stewardessa.
    - Czy mogę zobaczyć pani bilet?
    Blondynka pokazuje bilet. Stewardessa:
    - Niestety, pani bilet nie jest ważny w tej klasie, musi pani wrócić do klasy ekonomicznej.
    Blondynka na to:
    - Jestem piękną blondynką i będę tu siedzieć, aż dolecimy do Chicago!
    Stewardessa poszła po pomoc do drugiego pilota.
    Pilot przyszedł i mówi:
    - Niestety, muszę panią poprosić o powrót do klasy ekonomicznej.
    - Jestem piękną blondynką i będę tu siedzieć, aż dolecimy do Chicago!
    Pilot wraca do kabiny i skarży się głównemu pilotowi.
    Ten mówi:
    - Poczekaj, moja żona też jest blondynką, wiem jak z nimi rozmawiać.
    Pilot udaję się do blondynki, szepce jej coś na ucho, po czym ona zabiera torebkę i wraca do klasy ekonomicznej.
    Drugi pilot nie może się nadziwić:
    - Jak ty to zrobiłeś?
    - To proste, powiedziałem jej, że klasa biznesowa nie leci do Chicago.

    PS
    Wiem, że ostatni moooocno naciągany ale nie mogłem sobie darować ;)

    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Kilka obrazków ...
    drewniane koła.jpg
    600 x 444 - 242K
    z wloskiego sexshopu.jpg
    800 x 530 - 285K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Nie dało się zmieścić trzecią fotkę w poprzednim ...
    stacja aral.jpg
    533 x 299 - 193K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam wszystkich,fajnie,że taki kącik z uśmiechem powstał na naszym forum,dlatego od czasu do czasu wrzucę coś zabawnego.
    Pozdrawiam !!!

    Żona mówi do męża:
    - Jadę zatankować samochód, aby jutro rano przed wyjazdem na wycieczkę
    już nie zajmować sobie czasu. Jaką benzynę tankujemy ? – pyta żona.
    - Bezołowiową - odpowiada mąż.
    - A jak to pisze na dystrybutorze - pyta żona.
    - Pb – odpowiada mąż.
    Minęło sporo czasu, żona wraca i mąż pyta.
    - I co, zatankowałaś ?
    - Niestety nie – odpowiada żona - nigdzie nie było bezołowiowej. Objechałam prawie wszystkie stacje w mieście. Bałam się dalej szukać, bo mi się już zapaliło pomarańczowe światełko i że nie będę mieć paliwa wrócić do domu.
    - Jak to nie było - pyta zdziwiony mąż.
    - No na każdej stacji gdzie był dystrybutor z napisem Pb, było przekreślone, czyli nie było paliwa - odpowiada żona.

    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Rano, jadąc autostradą, popatrzyłem wstecz, na lewy pas ruchu w lusterku. Zobaczyłem kobietę w najnowszym modelu BMW, jak pędziła 160, i w tym czasie malowała sobie oczy! Kiedy po chwili spojrzałem znowu, była już niemal w połowie mojego pasa ruchu i nadal się malowała. Ja już coś wytrzymam, ale to mnie tak wystraszyło, że upuściłem maszynkę do golenia, która upadając wytrąciła mi z drugiej ręki pączek. Kiedy w tym zamęcie chciałem kolanami opartymi o kierownicę wyrównać samochód i złapać upadający pączek, z pod ucha wyślizgnęła mi się komórka i spadła do kubka z kawą, który trzymałem między kolanami. Kawa się wylała, poparzyła mnie po jajach, ważna rozmowa służbowa została przerwana a komórka padła ...
    Cholerne baby za kierownicą !

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • To może kilka fajnych memów motoryzacyjnych
    62861_1389066237991745_1248430056_n.jpg
    500 x 411 - 25K
    563530_1389123517986017_543865840_n.jpg
    503 x 582 - 34K
    1230024_1390433217855047_512100637_n.jpg
    596 x 363 - 34K
    1234179_1391605537737815_995214821_n.jpg
    400 x 398 - 25K
    1235473_1389468154618220_256529116_n.jpg
    546 x 428 - 29K
    1240500_1390589797839389_620604078_n.jpg
    600 x 475 - 32K
    1375162_1389889914576044_1419172021_n.jpg
    580 x 502 - 51K
    1794677_1449082505323451_1482032336_n.jpg
    480 x 436 - 24K
    1926699_1449080258657009_1373085780_n.jpg
    960 x 960 - 123K
    12032936_1701263440105355_2122782585361576584_n.jpg
    608 x 345 - 32K
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

  • I kilka sympatycznych zdjęć ;)







    image


    image

    image




    image

    image


    image

    image

    image

    image

    image


    1370014081175.jpg
    620 x 830 - 66K
    1370014085150.jpg
    620 x 464 - 57K
    1370014086783.jpg
    620 x 429 - 35K
    1370014087845.jpg
    620 x 828 - 37K
    1370014090641.jpg
    620 x 393 - 33K
    1370014092929.jpg
    620 x 465 - 34K
    1370014095508.jpg
    620 x 430 - 50K
    1370014097053.jpg
    620 x 420 - 41K
    1370014098335.jpg
    620 x 414 - 51K
    1370014103143.jpg
    620 x 412 - 36K
    1370014109040.jpg
    620 x 850 - 36K
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Niezle te Twoje fotki :)
    Dorzucam cos dla tych, co jeszcze nie wiedza jakie dobrac felgi ...
    troche inna felga.jpg
    638 x 480 - 214K
  • Felga nazywa się Ronal Teddy Bear i jest to już dość kultowa fela :)
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • Po zatankowaniu zdenerwowana blondynka przychodzi do kasy i prosi o pomoc: Zatrzasnelam kluczyki w samochodzie. Moze mi pan pomoc? Teraz nie moge, ale dam pani haczyk, a tym pani otworzy samochod. Blondynka idzie do swojego samochodu. Po chwili podchodzi do kasy inny kierowca i smieje sie. Kasjer pyta sie: Co pana tak rozweselilo? Na zewnatrz jakas blondynka chce haczykiem otworzyc samochod. No i coz z tego? Ten haczyk dalem jej sam. Na to kierowca: No tak, ale w srodku siedzi druga blondynka i podpowiada: W prawo, troche w doł, teraz w lewo,... 
  • Witam,dziś tylko fotka,bez urazy dla pań blondynek !
    OPONA.jpg
    320 x 262 - 25K
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Pesymista widzi w tunelu ciemność.
    Optymista widzi światełko w tunelu.
    Realista widzi światła TIR-a.
    Kierowca TIR-a widzi trzech wariatów w tunelu.

    Fotka: dobra praca ... tylko jak wrócić do domu ?
    dobra praca.jpg
    820 x 619 - 356K
  • Witam,coś na rozładowanie emocji:
    Pewien kierowca nie mając w samochodzie alarmu, a chcąc uchronić samochód przed kradzieżą zawsze po powrocie do domu zostawiał za szybą karteczkę z napisem: "Uwaga - Brak benzyny, akumulatora i silnika w
    samochodzie". Pewnego dnia, gdy chciał pojechać samochodem do pracy, na karteczce zobaczył dopisek:
    "W takim razie koła też ci nie będą potrzebne".

    Pozdrawiam !!!

    zart.jpg
    320 x 347 - 55K
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Dobre! ;-) Przyznam, że sam chciałem wrzucić kilka fajnych kawałów... ale co drugi niestety zawierał wulgaryzmy. Dodatkowo miałem jeden fajny żart, w którym w głównej roli był afroamerykanin oraz opona ;-) już widzę jakby ktoś zarzucił mi rasizm... aaahhh i odpuściłem, ale kawały były przednie ;-) Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Wulgaryzmy "wypikaj",
    a skoro po moich blondynkach nie zarzucono mi (forum) seksizmu to dawaj te o oponach i się nie przejmuj! :)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Witam i pozdrawiam wszystkim !!!
    Na poboczu autostrady stoi blondynka w spódniczce „mini” i wypina pupę wymieniając koło w swoim samochodzie.
    Zatrzymuje się radiowóz i policjant najdelikatniej jak umie zwraca uwagę:
    - Rozumiem, że jest Pani zdenerwowana, ale stoi Pani nieprzepisowo i niebezpiecznie wyeksponowana na poboczu, a tym bardziej nie widzę u Pani trójkąta.
    - No bo, ja... Panie władzo, mam „wydepilowany”- zarumieniła się dziewczyna.
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Witam, czas na chwilę relaksu !

    Jedzie facet autem i złapał gumę. Stanął więc na poboczu drogi, odkręcił koło, założył zapasowe i w tym momencie wszystkie cztery śruby wpadły mu do kratki kanalizacyjnej.
    Nie wiedząc co robić, rozgląda się wokół i widzi w pobliżu tylko dom dla wariatów.
    Nagle wychodzi z niego facet, podchodzi do gościa przy samochodzie i mówi:
    - Ciekaw jestem, co teraz kolega zrobi ?
    - Szczerze mówiąc nie wiem ? – odpowiada kierowca.
    - Weź pan i odkręć po jednej śrubie z każdego koła i będziesz Pan miał po trzy w każdym.
    - Kurde, to jest myśl ! – ale co pan robi w takim miejscu ?
    - Panie kierowco , to że jest napisane dom wariatów, nie oznacza wcale, że jest to dom dla idiotów.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Mężczyzna: Zgubiła mi się moja żona, wybrała się do sklepu, i wciąż nie wraca!
    Policjant: Ile lat ma pana żona?
    M:To nie wiem dokładnie ... trzydzieści ... trzydzieści pięć?
    P: Ile ma wzrostu?
    M: No ... jest mniejsza niż ja ...
    P: Szczupła - gruba?
    M: No chyba tak w sam raz ...
    P: Kolor oczu? Włosów?
    M: Kolor oczu ... to nie jestem w stanie opisać. A kolor włosów ma według pory roku i mody ...
    P: Co miała na sobie?
    M: Może ... dżinsy? Kurtkę?
    P: Szła na nogach, jechała samochodem czy autobusem?
    M: O tak! Jechała samochodem! AB12345, ciemnoniebieskie Audi A8 quattro, szyberdach z metalową ramką, 18 calowe felgi z ET 35, silnik 3000 cm3, V6, 320 koni, ośmiostopniowy automat, wszystkie światła LED, delikatna rysa na lewym przednim błotniku, otarcie 5 x 12 mm na prawym dysku ...
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?