FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ile jest gazu po zapaleniu diody
  • Ta dyskusja została utworzona z wydzielenia komentarzy z wątku: [1.2. MPI] awaryjność instalacji LPG.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Czy ktoś się orientuje ile jeszcze jest gazu w butli w chwili zapalenia czerwonej diody?
    Skoda Rapid Active MaX, Sedan, 1.2.MPI, LPG, MY 2015, Biel Candy, Tarnów.
  • na około 75-125 km (kwestia trasy i spalania)
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Tak potwierdzam i u mnie też tak jest. Zasięg na lpg co najmniej 400km gdy stale świeci czerwona dioda przyjadę ok 100km.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Też tak, ok 120 km. Ja na butli robię 530 km
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Panowie o jakich pojemnościach butle posiadacie?
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • 52 litry objętości wodnej wchodzi 41-42 litry lpg
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • U mnie też tak, 52, wchodzi różnie, 38-42 LPG zależy gdzie się tankuje.  Podam ku przestrodze. Ze była kiedyś w Krk stacja na której do butli 42l, weszło 40 litrów LPG BUHAHAHA....  Można???
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • To jest domena starych małych"tanich" stacji.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Nie twierdze że na tych stacjach "no name" jest gorsze paliwo ale unikam takich stacji i tankuje albo lotos, shell orlen lub BP zależy co mi po drodze...
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • pierwsze tankowanie przeprowadzone przez salon wskazało 44.32l LPG od tego czasu zawsze tankuje po około 400-450km przebiegu na gazie i wchodzi mi do butli ok 35l gazu
    ogólnie liczyłem że cały zbiornik starczy na jakieś 500-600km ale widać brakuje mi trochę dłuższych odcinków do pracy
    co do stacji noname ostatnio tankowałem pod czestochową na takiej stacji i o dziwo wynik po przejechaniu 450km trasy wskazuje że nie oszukano mnie co do ilosci zalanego gazu
    odradzam tylko jedna stacje jak ktoś zbładzi do Lędzin bo tam 35l gazu starczyło mi na 320km(?!) - tak jakby wyparowało mi blisko 6l gazu
    Spaceback | 1.2 TSi+LPG 110KM | 2016 | Style Maxx | Race Blue 8X8X | 32000 km | Imielin/Tychy
  • przy tankowaniu dużej ilości lpg wynik na dystrybutorze jest dokładniejszy.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?