FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Łódź
  • O właśnie! Wypadało by coś wskrzesić ;)
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • Możemy, ostatnio nie mogliśmy się zgrać. Może coś w przyszłym tygodniu?
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @Spaceback2015 dobrze widziałem? Byliście na spotkaniu z Maćkiem w Dobroniu? :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • To teraz Spoty będą w Dobroniu ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Mi tam nie przeszkadza. Dla mnie jeszcze lepiej ;-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @grzesk Hehe .Tak byliśmy. ;) Czujne masz oko
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • Robimy jakiś spocik ,bo pogoda dopisuje ?
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • To kiedy i gdzie ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • @yunior81 pytałeś się o Dobroń to możemy i tam nalot zrobić dziewczynom i chłopakom. Jak coś to ja w poniedziałek od 11:00 jestem na przeglądzie bo komputer wzywa to możecie dołączyć :-P :-) ;-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • A jakaś późniejsza godzina?
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • W sumie, w tym tygodniu, to jutrzejszy dzień by mi najbardziej pasował....
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • A ta późniejsza godzina to jaką masz na myśli? Dziś jest różnie u mnie, ale może coś się uda. Jutro znów jestem w Łodzi ale nie wiem jak czasowo wyjdzie. Może coś przy okazji między kolejnymi sprawami. Dziś może być jednak większa szansa.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @grzesk 16°° - 18°° dziś ?
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • Hmm, jeśli dziś się uda to odpiszę za jakiś czas bo jeszcze jestem w Dobroniu i nie wiem jeszcze jak inne sprawy mi się ułożą. Znając życie to prędzej ta późniejsza godzina ale czas pokaże... Będę pisał
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Jak tam przeglad ? Robisz przekładkę 1,4 150KM ? ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Niestety, nie dam rady dziś, dopiero do domu dotarłem a gdzie tu jeszcze do Łodzi dojechać.
    Pierwszy przegląd wg. komputera (nie licząc wymiany oleju na wlasne życzenie w okolicach 16 tys. km) bez problemów i uwag, olej, filtry wymienione (oleju, kabinowy węglowy) a kieszeń nie ucierpiała i to mnie cieszy, więc nie ma co narzekać i oby tak dalej :-).
    1.4 150 KM nie jeździłem, miałem w domu przez 4 dni 1.4 140 KM w O3 i było bardzo przyjemnie więc ten mocniejszy pewnie jeszcze fajniejszy ale mi moje teoretyczne 105KM wystarcza :-).
    Może kiedyś taką fanaberię popełnię lub kolejne auto będzie z takim silnikiem jak będzie mnie stać :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Może piątek? 
    Ewentualnie dziś na dniach dziecka w Dobroniu :-).
    Ja właśnie ze swoją pociechą wyjeżdżam :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • My w sobotę byliśmy ;)
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • W sobotę też byliśmy :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Piątek minął a odpowiedzi od towarzystwa nie było. Jak tak dalej będziemy się umawiać to prędko się nie spotkamy.
    Swoją drogą ja dziś od 17:30 byłem w Łodzi. W wolnej chwili z córcią zaliczyłem kolejną edycję Dnia Dziecka ze Skodą w jednym z salonów.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?