FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • "Poszedłem z najkorzystniejsza oferta do Salony Krotoski Cichy w Szczecinie..."
    Czyżby kolejny szczecinianin?
    :)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Tak Szczecin, kupione auto Zimny Łódz, jak co to mam ori vcds PL aktualizacja na marzec 2016r.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • "mam ori vcds PL" - No to chyba się zaprzyjaźnimy!
    :D
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Mój brat w USA pracuje w Ross Tech jak co to vcds opanowany :)
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • No to van_daal na pewno zrobi pełne skanowanie :) w marcowej wersji MY2016 powinien być już rozpisany.
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Grześ: o ile kolega PF się zgodzi - negocjacje w toku... ;)
    PinkFloyd: A ten Wielki Brat to nie może jakiegoś rabaciku załatwić? ;D
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Na co potrzebujesz rabacik?
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Na ori!
    Na tym forum kilku amatorów by się znalazło...
    Póki co cena oryginału - dla przeciętnego zjadacza polskiego chlebusia - jest lekko zaporowa.

    ----

    Pink. Po kiego czorta, mając kabelek, zamówiłeś HHC? Przecież to "kodowalne" jest...
    Nie szkoda kasy?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Nie, bo HHC wpadło gratis, z nim i bez niego cena taka sama, bo z fabryki idzie bez niego i kodują mi go w ASO a jak nie to sam sobie kliknę.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Fajne ASO że koduje. Ja w naszym Krotoskim też prosiłem o dokodowanie HHC, to coś niby próbowali ale ostatecznie skapitulowali...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Pytanie do kolegi pinkfloyd co to jest "zewnętrzny pakiet Dynamic"? Pytam bo sam pakiet dynamic ale wewnątrz samochodu. Na stronie skody nie znajduje info o zewnętrznym pakiecie dynamic do skody rapid.
    Rapid SB | 1,2 TSI 110 KM | MY17 | Style Max + Dynamic | Błękit Race | 13k km | Śląsk
  • Jest- czarne lusterka przyciemniane światła przód i tył
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Przyciemniona lampa z przodu?
    U mnie to się pakietem "emotion" nazywało i nie było przyciemnionej lampy z przodu.
    Tylko tył i czarne lusterka.
    Kiedy masz odbiór auta? Chętnie zobaczę te lampy.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Początek listopada
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Kompletnie zeszliście z tematu tego wątku. Zobaczcie pierwszy post autora.
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY16 | STYLE | Czarny Magic perłowy | 67000km | Żory

  • van_daal przyciemnione są przednie przeciwmgielne
    Panowie, pracuje w salonie w Toruniu
    Wszystkich obecnie kupujących zapraszam na priv do dyskusji na temat cen  :-)
  • Wiem Jarku.
    Z opisu PinkFloyda wyglądało jakby o główne chodziło.
    Sprawdziłem sobie w konfiguratorze i z przodu znalazłem tylko p.mgłowe.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • stoi w Poznaniu w krotoski cichy używany za 62.800
    o ile mozna sie licytowac ?
  • Jaka wersja, rocznik, przebieg, wyposażenie?
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • 2015 montecarlo 15 tys 1.2 105 koni

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?