FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda rozsyła użytkownikom życzenia świąteczne
  • @cezar racja:)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY17 | Ambition | Biel Candy | 1700 km | Gdynia
  • Polak zawsze będzie narzekał :P Jakby dostał bon na wycieraczki, klocki, to dlaczego nie na cały przegląd... Tak było, jest i będzie :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • To prawda, wg. mnie to miłe ze zawsze coś tam przyślą, mam i ja ;)
    15665758_1325085357522623_1288885535511128134_n.jpg
    720 x 960 - 68K
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja tez dostalem :)  dość oryginalna ta świeczka 
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Ja póki co nic nie dostałem, a ASO z którego kupiłem jest z tego samego miasta co ja :P
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Style Max | Żółty Sprint | 11000km | Wejherowo
  • Czasem przychodzi po swietach a nawet w nowym roku ;) To nie idzie z salonu tylko z centrali 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Właśnie dostałe świeczkę do samodzielnego montażu. Oryginalne i sympatyczne.
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Blue Race | 42000 |Gdańsk
  • Ja na razie dostałem kartkę z życzeniami z salonu gdzie kupowałem Skodę
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Wali ta świeca, że ho ho ho....
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • haha ,swieca jak się paczy :D omg . panowie zmierzcie czas palenia tej jak ze cudownej swiecy :D ,a moze to prezent na nasze kłopoty ,tam kapniesz tu kapniesz i przestanie skrzypiec :D haha .pozdrawiam i wesolych i szczesliwych  hey
  • Darowanej świecy w knot się nie zagląda :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ciekawe bo ja np nie dostałem żadnego listu od nich . A w tym roku kupowałem auto. 
    RAPID SB| 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX + Bolero + SmartLink| Beż cappuccino | 2300000 km | Sosnowiec
  • Ja dostałem wczoraj kartkę od dealera, liczę jeszcze na świeczkę:)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • A ja nie dostalem nic drugi raz. ;) w tamtym roku SMS z życzeniami od dealera w tym roku nic. ;)
  • Ja również żadnych życzeń od dealera nie otrzymałem.
    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • Dostałem kartkę świąteczną od dealera.
    Rapid LB/ 1.2 110KM / MY17/ Active Max + dodatki / Czerwony Corrida / Siedlce
  • Świeca do samodzielnego montażu. Auto odebrane 24.12
    Rapid SB/1.6 115 KM/MY17/Style Max/Czarny Magic perłowy/Gdańsk
  • Potwierdzam świeca do samodzielnego montażu ;)
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Ja nic nie dostałam... Nie ukrywam, jestem zawiedziona :(
  • Nie przejmuj się, ja też nie dostałem, podobnie jak rok temu
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?