FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Montaż kamery cofania
  • Będę montował kamerę cofania do fabrycznego radia Amundsen + (od razu zaznaczam, że da się to zrobić i że mam dodatkowo odpowiedni moduł, który montuje się z radiem).
    Moje pytanie jest takie jak zdemontować filc z wewnętrznej części bagażnika (liftback) i osłonę filcową w bagażniku na  nadkolu aby puścić kabel od kamery do światła cofania?
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • Na górze są spinki
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • trzeba odkręcić uchwyty na siatki?
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • Jak chcesz poprowadzic kabel z tyłu do konsoli, do radia to demontaz uchwytow to poczatek. Potem kilka plastikow az do przodu trzeba sciagnac, jesli chcesz kabel poprowadzic obok wiazki oryginalnej.  
  • Tak odswiezajac temat, kamera zamontowana ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Możesz wrzucić jakieś foty ? Z jakim radiem kamera współpracuje?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Proszę o zdjęcie widoku z kamery. Jaka rozdzielczość? jak w nocy? jak ostrośc przy małym i dużym dystansie. Czy są warianty chowane? Mam porównanie z toyotą i mercedesem, gdzie w mercedesach jest HD i do tego się chowa więc brud się nie osadza, bardzo praktyczne.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Ciekawostka: Czesi mają opcję kamery cofania w konfiguratorze. ~1100zł
    Mają też znacznie więcej kolorów nadwozia, felg, ciekawsze pakiety i inne elementy nie dostępne w Polsce. 
    Może ktoś ma dostęp do info, co jest wymagane żeby taką - oryginalną - kamerę podłączyć?
    RapidCzechy.PNG
    1353 x 736 - 288K
    Rapid SB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY16 | StyleMAXX | Race Blue | 21 000km | Poznań
  • Przydałyby się numery części z takiego Rapida....
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ba nawet jak skonfigurowałem z bolero to nie wyskoczył błąd że potrzebuje amundsena . 
    RAPID SB| 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX + Bolero + SmartLink| Beż cappuccino | 2300000 km | Sosnowiec
  • czy w tej kam co masz widać krawędź zderzaka?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Obraz, wg mnie, bardzo dobry. Fajna sprawa z tą kamerą.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Kamera uruchamia się samoczynnie po wrzuceniu wstecznego, czy ręcznie?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Znalazłem coś takiego u sąsiadów http://www.skoda-parts.cz/en/products/park-camera-rapid/ może kogoś zainteresuje 
  • Robiłem w tym sklepie zakupy. Po zamówieniu  i wpłacie trzeba mocno sie uzbroić w cierpliwość w oczekiwaniu na przesyłkę. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Fajnie że mimo wszystko doszło,a tak z ciekawości ile czekałeś?

  • Kamerka od Czechów wraz ze spryskiwaczem?
    Tak wygląda na zdjęciu...
  • Kamerka za 40 zł widok w nocy :)
    b25341ebd1566b0fb39c92fa1977fa.jpeg
    1080 x 1812 - 59K
    Rapid SB| 1.2 130 KM do poprawy|MY14| Ambition MAX|Błękit Race|50000|Jastrzębie-Zdrój
  • O taka tania? daj link :) a jak mam zwykłe radio to na co wrzucic obraz z niej?
  • Bagsiu mógłbyś pochwalić się co to za model kamerki oraz jak ją zamontowałeś?
    Rapid LB | 1.2 86KM | 2014 | Active | Biały | 40k | Poznań
  • Witam
    Czy do radia Swing dotykowego można założyć kamerę cofania? Pewnie się da tylko czy wystarczy sama kamera podpiąć i już czy trzeba coś dokupić jakiś moduł i czy trzeba coś programować?
    Pozdro
    Rapid LB / 1.0 TSI / MY2018 / Ambition / Srebrny Briliant / Kielce

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?