FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Forumowy koncert życzeń
  • Koledzy i drogie koleżanki...nie wiem jak Wam, ale mi się już trochę opatrzyły te dwie fotki Rapida u góry strony tj. (czerwony Spaceback oraz biały Liftback)... może by tak zmienić na jakieś nowe kolory / wersje?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • To może coś takiego? ;)


    image
    9.jpg
    758 x 542 - 132K
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Za ostro.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • lista aktywnych online w danym czasie użytkowników byłaby ok;)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Cześć, jestem użytkownikiem forum od kilkudziesieciu godzin , ale juz nasuwają mi propozycje ulepszenia forum np. przez dodanie mini chatu do forum , listy aktywnych online w danym czasie użytkowników oraz założenia działu z podziałem użytkowników na regiony w celu lepszej komunikacji przy  organizacji jakichś spotów , zlotów itp.
    To takie moje małe sugestie, które chciałbym podać do ogólnej dyskusji i ewentualnego wdrożenia.
    Co Wy na to koledzy i zapewne też koleżanki?....
    Jeszcze jedną sugestia jest w znacznym stopniu ograniczenie reklam a wypełnienie pozostałej po tym procesie przestrzeni kategoriami i tym czego dotyczy forum aby było bardziej czytelnie.
    Teraz wg mnie jest spory "misz masz".
    Po co to co jest w kategoriach z prawej strony dubluje się ponownie z lewej tylko bardziej rozwinięte i w ramce.
    Bez urazy ale można dostać oczopląsu i ciężko sie czegoś w tym wszystkim szuka.
    Popatrzcie jak to wyglada u kolegów np tu - 
    http://renaultlaguna.pl/forum/

    Pozdrawiam,
    Micha
    Pozdrawiam,
    Michał

    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM CJZD| MY16 | Ambition MAX | Brąz Topaz Metalic/45000 km/Brzesko
  • szuwar80 - też byłem użytkownikiem Laguny i tamto forum też tworzyło się latami. Więc my też dojdziemy do perfekcji :-) 
    A odnośnie reklam to pamiętaj, że używanie tego forum jest darmowe, a utrzymanie domeny, serwera kosztuje, więc z czegoś trzeba to opłacić. Forum Laguna ma sponsorów
     "Na utrzymanie serwera w roku 2014/2015 z darowizn wpłynęła kwota 3570,66"
     i dorabia sprzedażą gadżetów np koszulek, czapeczek, ramek pod tablice, kubeczków itp, a dodatkowo Laguna ma setki użytkowników
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • A przede wszystkim to jest forum rapidklub a nie renaultlaguna, jest inne ma swoją specyfikę. Oczywiście warto pisać o ulepszaniach i o dodawaniu pewnych elementów , mam nadzieje ze Admin sie do tego ustosunkuje ale subiektywne stawianie za wzór do ślepego naśladowania innego forum chyba nie jest najlepszym pomysłem.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • gross81 -......"ślepego naśladowania innego forum chyba nie jest najlepszym pomysłem."..., nikogo nie chciałem urazić ani tym bardziej nasladować itp.
    Chciałem tylko aby było czytelniej a tamto wstawilem dla przykładu że można to zrobić troszkę inaczej.

    Pozdrawiam,
    Michał

    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM CJZD| MY16 | Ambition MAX | Brąz Topaz Metalic/45000 km/Brzesko
  • Chyba nikt nie czuje sie urażony, zwracam tylko uwage na to ze nie wszystko musi byc jednakowe i ze to co jednemu sie podoba drugiemu juz nie musi. Po to jest ten temat zeby podrzucać konkretne pomysły na ulepszenia ale jak juz wspomniałem nie koniecznie takie jak juz gdzies są.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Byl pomysl malej zmiany szaty graficznej strony ...

    projekt 2 mini.jpg
    1024 x 337 - 23K
    projekt 3 mini.jpg
    1024 x 337 - 22K
  • Odnosze wrazenie, ze na forum przewaza tresc techniczna. Sporo osob zaglada na to forum, ale nie zwraca albo nie przywiazuje takiej wielkiej uwagi do szaty graficznej czy naszego logo forum. Pewnie tak zostanie. Bo nie tak wazna jest "obudowa" czy znak graficzny, co zawartosc merytoryczna. Przynajmniej z tej strony forum spelnia swoje zadanie. 
  • No to właśnie jednym z pomysłów jest chociażby dołożenie do forum chata lub jakiegoś komunikatora fajnie by było wpaść na forum nie tylko po informacje techniczne ale normalnie pogadać z ludźmi z klubu niekoniecznie przez PW.
    Co do nakładów na rozbudowę serwera ja mogę jakąś "rozsądną" składkę wpłacić raz do roku od tego człowiek nie zbiednieje i myślę że znalazłoby się jeszcze kilka osób, które również by to zrobiły.
    Pozdrawiam,
    Michał

    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM CJZD| MY16 | Ambition MAX | Brąz Topaz Metalic/45000 km/Brzesko
  • Hej, 
    Dawno mnie tu nie było, popieram pomysł kolegi "bounty" a przy okazji chciałem zapytać czy drgnęlo coś w kwesti propozycji którą kiedyś podałem - mianowicie chodzi mi o chat na forum. Myślę, że gdyby był to cześciej bym tu zaglądał i inni zapewne też.
    Fajną sprawą byłaby też informacja na stronie głównej kto jest online.
    A i zauważyłem jeszcze jedno czy nie można by było dodać opcji "cytowania" komentarzy?
    Pozdrawiam,
    Michał

    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM CJZD| MY16 | Ambition MAX | Brąz Topaz Metalic/45000 km/Brzesko
  • Witam, nie wiem czy napisałem w dobrym miejscu, ale wychodzę z propozycją pomocy przy szukaniu numerów części do naszych R, zwłaszcza tam, gdzie występuje kilka rodzajów. Mam dostęp do programu, który na podstawie numeru VIN pokazuje tylko części użyte w tym konkretnym modelu. Jeżeli Admin/Modowie stwierdzą, że jest to dobry pomysł, to proszę o info gdzie mam wrzucić już oficjalne ogłoszenie :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Fajnie pomyslales, mozemy stworzyc miejsce w ktorym forumowicze wpisywali by w czym moga pomoc innym, w jakiej dziedzinie itp. cos w stylu powstalego ostatnio watku o interfejsie diagnostycznym
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dobry pomysł - jaką nazwę nowej kategorii proponujecie i w jakim dziale (czy ew. nowy dział)?
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Moze niech to bedzie w dziale Forumowicze z tym ze z rozszerzeniem nazwy działu o cos w stylu: Forumowicze - pomogę, udostępnię, pożycze
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Zrobione
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Odświeżam: http://rapidklub.pl/discussion/comment/17658#Comment_17658
    I sugeruję ponowne przemyślenie i może jeszcze jeden wysiłek organizacyjny?
    Wg mnie między zawartością działu "Nadwozie" i "Karoseria, nadwozie" nie ma istotnej różnicy. Po co zatem dwa działy o tej samej tematyce?

    I jeszcze raz zapytam: po co tyle działów o silnikach? Nie wystarczą proste 3 działy główne: benzynowe, diesle i LPG? Albo podział na pojemności, bez podawania mocy: 1.2TSI, 1.4TSI, 1.4TDI, 1.6TDI itd. Moc można by podawać w tytule zakładanego wątku np.: "[115KM]  Jakie macie spalanie?"
    Chodzi mi o to, że dwa-trzy lata temu odmian silników było x, dziś jest y, a za rok będzie z.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Zgadzam sie, mozna zobić jeden dział z tych nadwozi, ale to juz w gestii admina
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?