FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Alufelgi 15",16",17"
  • @Bigi to ile wyszedł Cię  cały koszt kół z oponami? 
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Czy ktoś posiada felgi 16 Dione? Zamówiłem samochód z takimi felgami i dostałem w serwisie informację, że opony, które są w komplecie do nowego samochodu mają jakiś nietypowy rozmiar. Przez to bardzo drogie mogą być zimówki i warto zainwestować w osobny zestaw kół. Jasne, że to wygodne ale również kosztowne. Czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć na ten temat? 
  • To wszystko prawda 215/45/16 maly wybor na rynku tych opon i do tego drogie za to dorze trzymaja sie drogi. Dobrze ci doradzili bys kupil 15ki zimowki z felgami, ponegocjuj z nimi, mozliwe ze wyrwiesz w dobrej cenie.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Pierwsze o co zapytałem to czy nie mogą dać mi 15tek i rabatu ale nie było szans (zamówiłem wersję style i podobno nie mogą wypuścić jej na innych felgach). Owszem dobrze mieć fajne felgi ale nie za wszelką cenę. Wolałbym mieć do tego koło pełnowymiarowe i standardowe opony. Nic to. Będzie się nad czyim zastanawiać. Dzięki za info! 
  • Opona mało popularna, bo mało aut z tego segmentu (jakby nie patrzec aut miejskich a nie wyscigowych) jezdzi w takiej opcji (yaris, honda jazz, fabia itp).
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • @abor  - mi zaproponowali dokładnie to samo: stalowe 15-tki z oponami zimowymi i takie sobie dobrałem.
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Podobno była jakaś promocja w Skodzie na zimówki na stalówkach plus oryginalne kołpaki za 1600 zł. Prawda to? Czy to dobra opcja? Bo nie mam rozeznania. 
  • ja o takiej promocji nie słyszałem. Od początku miałem wynegocjowane zimówki w komplecie - a że w międzyczasie zmieniłem zamówienie z wersji Ambition na Style z pakietem Comfort (a tam są 16-tki w standardzie) to żeby nie dostać zimówek w rzadkim rozmiarze ustaliłem, że dopłacę i dostanę komplet zimówek na stalowych 15-tkach.
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Była jakas promocja na komplet koł zimowych ale ciezko by taka była aktywna teraz wiosną ;) Musisz pocisnac dilera o promocyjną cene na zestaw koł, powiedz ze w innym salonie dorzucali ci gratis do zamowienia, na bank ci da jakis fajny rabat.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Cenę już wydaje mi się że mam mocno dociśniętą. Dokładny opis w zakładce rabaty i upusty. Koła już będę musiał ogarnąć sam. 
  • Dzięki za info. Będę się rozglądać za czymś nowym mimo wszystko. 
  • Witam wszystkich. Jest tu ktoś kto wsadził 18 cali do Rapidki ?:)
    Rapid SB| 1.2 130 KM do poprawy|MY14| Ambition MAX|Błękit Race|50000|Jastrzębie-Zdrój
  • Hejka witam wszystkich. Dopiero we wtorek odbieram R z salonu. Pytanie co myślicie o takich felgach 17" do białego R Liftback. Zabawne jest to że już je kupiłem a teraz mam wątpliwości. Ale skusiłem się okazją. Eh


    11.jpg
    549 x 529 - 114K
  • Jedno jest pewne - będzie niespotykanie :-) Nie powinno być źle. Czerwone to chyba tylko do białego ew. czarnego. Ja bym dodał jeszcze jakiś czerwony akcent na nadwoziu, np. obkleil lusterka na czerwono. Pozdr
    Rapid SB | 1,2 130 km (box) | MY16 | Ambition Max | Blue denim | 40 000 km | Trójmiasto
  • 'Kobiecy" kolor..... ;/
    Czy to są w ogóle oryginały ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Tak to są orginały. Będzie oklejenie mniej więcej takie. Może jeszcze skrzydła husarskie na tylnym błotniku.
    11.jpg
    718 x 298 - 97K
  • Lusterka zostaną czarne. Tylko klamki muszę klamki na biało zrobić bo mam czarne. Sorki za jakość. Robiłem w paincie. Projekt będę realizował dopiero na wiosnę. Oklejone będą również progi wewnętrzne. 
  • Trzeba tak od razu zacząc, że to ma być projekt to felgi OK....
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Na słowackiej stronie jest info o przecenie wybranych dysków aluminiowych.
    Ceny - każdy osądzi sam, wg gustu i kieszeni.
    Jedynie małym minusem, po zamówieniu trzeba odebrać je samemu u jednego z dealerów. Jest to raczej oferta dla tych, co mieszkają bliżej granicy lub częściej jeżdżą na południe na narty.
    https://eshop.skoda-auto.sk/eshop/sk/b2c/koles%C3%A1-z-%C4%BEahk%C3%BDch-zliatin-#https%3A%2F%2Fesho...
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • hmm @jercen chodzi o konkretnie te modele na zdjęciu czy można jeszcze kombinować z kolorami w przypadku modelu Italia spotkałem się z 3ma kolorami.Kupilbym ten czarny,srebrny jest delikatnie mówiąc brzydki

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?