FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Czujniki ciśnienia w oponach
  • Co za naciągacze, lepszych głupot nie słyszałem, po założeniu resetujesz ustawienia i tyle.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Mi dzisiaj przy 130km/h wyskoczył błąd ciśnienia,wymiana opon 2 tygodnie temu.Jutro sprawdzę o co chodzi.
  • Witam  koledzy idzie jakoś sprawdzić  czy mam czujniki ciśnienia  w felgach czy z abs u?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Active |Pacific Blue | 87200km | Bydgoszcz
  • Tak. Patrzysz z tylu na klapę bagażnika. Jak jest tam napis RAPID to nie masz czujników. Masz z ABS-u.
    ;D
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Tzn na klapie bagażnika oczywiście  zamkniętej  mam po lewej stronie skoda a po prawej rapid.  O to chodzi? He 
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Active |Pacific Blue | 87200km | Bydgoszcz
  • Ja mam na przykład z lewej Rapid a z prawej Skoda i mam czujniki w felgach... :-) A chciałbym mieć w ABS-ie bo to nowocześniejsze rozwiązanie jest... Podobno można podjechać do ASO, zamieniają Skoda i Rapid miejscami i masz już czujniki z ABS-u... :-)
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Chciałbym  koła stalowe zmienić na jakieś Alu stąd właśnie chce sie dowiedzieć czy też czujniki  dwa potrzebne czy też nie .
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Active |Pacific Blue | 87200km | Bydgoszcz
  • Kolego chłopaki robią sobie jaja.
    Nie masz czujników w kole.
    Rapid to budżetówka i jest w abs
    Toledo LB I 1.4 TSI 122KM I 58000km I Cerkiewnik
  • Jak zabawa to zabawa ...
    A jak na razie, w R z zamontowanym systemem kontroli ciśnienia, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych czujników w felgach. Wszystkie R mają system oparty na zainstalowanym układzie ABS. Nie ma znaczenia układ napisów na klapie, nie ma znaczenia rodzaj ani wymiar felgi.
    Krótko: nie daj się nabrać :)
  • A to pięknie  dałem się wkręcić :)
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Active |Pacific Blue | 87200km | Bydgoszcz
  • Ważne, że teraz już wiesz, że masz ABS, a na forum nie zawsze możesz liczyć.
  • Dokładnie.  Posiadam  R od dwóch miesięcy i dopiero  ogarniam  co mi jak. 
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Active |Pacific Blue | 87200km | Bydgoszcz
  • W TYM wątku jest to opisane/wyjaśnione/przewałkowane na wszystkie sposoby. Już w drugim poście jest to wyjaśnione. Przeczytanie całego wątku zajmuje max 15 minut (zakładam naprawdę powolne czytanie).
    A kolega @jacaxx1 pyta w TYM wątku czy " idzie jakoś sprawdzić  czy mam czujniki ciśnienia  w felgach czy z abs u?"
    Ja wiem, że tytuł wątku "Czujniki ciśnienia w oponach" jest mocno mylący i nie każdy spodziewał by się znaleźć w nim odpowiedź na powyższe pytanie, ale...
    :-/
    PS
    @malutki - przemyśl ostatnią wypowiedź.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Racja @van_daal na innych forach tego typu pytania w takim watku sa od reki bez slowa usuwane, zmusza to do refleksji z jakiego powodu. 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?