FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Warszawa
  • Witam,
    Proponuję zorganizować spotkanie naszych pięknych Rapidków w stolicy naszego kraju :)
    Miejsce, termin i godzina do ustalenia. Czekam na chętnych :]
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • To jest nas już dwóch, tylko 13-14. 09 u mnie odpada
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • To czekamy na kolejne osoby, andrzejn - jak nikt się nie zgłosi to zrobimy 2os. spot :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • dodam jeszcze, że 07 września też nie mogę
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • a czemu nie możesz... planujesz się zjawić na spotkaniu w Gdańsku 7 września ;-)
    joke of course
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • 7 września jest też Skoda Obsession ;)
    jak mojego czarnucha w końcu wyprodukują to (kiedyś) do Was dołączę :)
  • A ja rozważałem wycieczkę do Gdańska :)
    W Wawie to możemy spota zrobić nawet w tygodniu gdzieś na mieście wieczorem.
    Od 8 września ma być ponoć ciepło.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • No pewnie, ze możemy nawet w tygodniu się spotkać :)
    Tylko trzeba ustalić konkretny termin i miejsce spotkania :D:D:D
    To może w przyszłym tygodniu w jakiś dzień po południu, albo wieczorkiem?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • Wolał bym jednak opcję spotkania w weekend, nie jeżdźę autkiem do pracy (strefa płatnego parkowania) a i korki większe :(
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • O 19-20 korków już nie ma :P
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • To może  20,09
    Też się piszę.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Dwudziestego to z kolei ja odpadam :(
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • @eklime to zapraszamy 7 Września do Gdańska :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • dobra to zróbmy dwa spotkania proponuję 06,09   przy promenadzie i 20,09
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • :D 6.09 też odpadam
    Nie bez powodu proponowałem spotkanko w środku tygodnia :P
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Ja też się piszę na spotkano tylko w końcu gdzie i kiedy?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Proponuję 25.09 godz. 19-20, lub 26.09 godz. 16-17. Co do miejca to pozostawiam wam do wyboru :D
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • promenada- liroy parking ewentualnie real jubilerska podziemny jek będzie brzydka pogoda no to miejsce już mamy ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • 25.09 w tych godzinach mi pasuje. Ale miejsce to straszny wypizdówek, ale niech będzie :D
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • węzeł marsa jest jakimś punktem odniesienia a jak to określiłeś wy....  zależy z której strony patrzymy nie wiem jak z innej strony wawy może coś jest ciekawszego. Czwartek czemu nie może być.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Punktem odniesienia w Wawie to jest Pałac Kultury :D
    Klub Audi A3 robi zloty w Arkadii, Skoda Club pod Stadionem Narodowym.
    Ale spoko, zróbmy pierwsze spotkanie w tamtych okolicach (Promenada) i na spotkaniu wyjdzie kto skąd przyjechał i wtedy ustalimy uwspólnione dogodne miejsce na kolejne spotkania.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?