FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition | Czerń Magic Perłowy | 108000km | 3miasto
  • Witam wszystkich i pozdrawiam :)
    SB
  • Witam i pozdrawiam serdecznie :)
    Rapid SB | 1.0 110KM | MY18 | Ambition | Szary Quarz | 58000 km | Słupsk
  • Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! 
    Rapid LB | 1.0 110KM| MY18|Ambition | Beż Cappuccino |10 km | Ostrów Mazowiecka
  • Witajcie.
    Mikołaj z Warszawy, od dwóch dni niebieski a wręcz granatowy Rapid Liftback 1.2 mpi z gazoliną, gości w naszym garażu :D
    Fajne te trzycylindówki- prawie jak Street Triple, Agusta Brutale i Yamaha mt09 :D
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | MY15 | Active | 201 000 | Wawa
  • Witajcie:)
    Rapid SB/1.0 TSI 95KM/MY17/DRIVE/Szary Quartz Metalizowany/35km/Opole
  • I NASTĄPIŁ ten moment - czas się pożegnać z ukochaną Skodą Fabią, zostanie zamieniona na lepszy i większy model :( Rapida  2017 liftback 110 km :) - już za 2 tygodnie. Witam wszystkich i od razu dziękuję za budowanie świetnej atmosfery na forum.
    .
  • Siemka Wszystkim, 

    Jestem Piotrek z okolic Krakowa. Od 3 miesięcy użytkuję Rapida Spaceback z zacnym 1.2 TSI 86 km :) 
  • cześć wszystkim rapidowcom!
    od tygodnia jeźdzę SB tsi w gazie z 2014
    pozdrawiam
  • @akmak cześć, jaka masz tą instalacje LPG do TSI? Ciekły Wtrysk gazu?
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | MY15 | Active | 201 000 | Wawa
  • @Nick_Stoner
    fabryczny landi renzo
    spalanie wychodzi ok 5l gazu i 2l benzyny na 100 km - więc szału nie ma
  • Witamy nowych klubowiczów:
    darek,   Ania,   SZROTH,   Squesha,   Rapid1,   janu3,   Grzesiek70,
    Nick_Stoner,  mixer2001,  Bongol,  koniu222 & akmak.
    Miło, że zawitaliście na nasze strony. Jest tu trochę informacji, dla każdego coś się znajdzie.
    Warto opisać swoje Rapidy w kąciku Nasze Rapidy. Tam można dodać swoje fotki, opisać spostrzeżenia czy wątpliwości. Na pewno jest to strona, która da Wam sporo satysfakcji.
    Zapraszamy do aktywnej dyskusji :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @jercen dzieki
    @akmak, szału niet ale i tak jest spoko, moj mpi pali 7-9 gazu a ile benzyny to nie wiem jeszcze bo go nie dotankowalem nigdy do pełna benzyną.
    Offtopicznie: ktos na forum ma ciekły wtrysk gazu?

    <mod> Załóż własny wątek o swoim R. Tam możesz prowadzić dowolną dyskusję.
    Są też stosowne wątki dot. jak MPI czy też instalacji gazowej.
    Tu poznajemy nowych klubowiczów. Tu się przedstawiają.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | MY15 | Active | 201 000 | Wawa
  • Witam wszystkich użytkowników forum!
    Skoda Rapid LB | 1.6TDI | 2014 | Ambition | Candy White | 165000km | Śląsk - Bieruń
  • Witam serdecznie.
    Na początku grudnia (?) jak dobrze pójdzie odbieram  Skodę Rapid Spaceback
     1.0 TSI 81 kW (110 KM) automatyczna, 7-biegowa DSG . I pierwsze pytanie.
    Zrezygnowałem ( może za szybko ) z alarmu fabrycznego i zadysponowałem tylko
    blokadę skrzyni biegów. Wyszedłem z założenia jak mają ukraść to i alarm nie pomoże , a
    blokada jest bardziej pracochłonna do obejścia.
    Czy warto jednak założyć alarm ? Blokowanie skrzyni przy każdym wyjściu z samochodu jest trochę upierdliwe a sam immobilizer może nie wystarczyć , aby auto nie odjechało w siną dal.
    Pozdrawiam
    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / 2018 / Style / beż cappuccino / 15000 km / Piastów
  • Witamy nowych klubowiczów, zapraszamy na łamy forum. Szerokiej drogi!
    Dzisiejsza blokada, poprawnie założona jest banalnie prosta i szybka przy obsłudze. Jest to wciąż prosty, w miarę tani sposób na mechaniczne zabezpieczenie samochodu.
    Przy wychodzeniu - przekręcasz pokrętło o ok. 90 st. Przed uruchomieniem silnika - wkładasz klucz i przekręcasz zamek z powrotem o 90 st. Wyciągasz kluczyk i kontynuujesz jazdę. To nie to co stare typy z wkładanym stalowym trzpieniem.
    A zamiast alarmu - można zastosować (dobrze przemyślany i wykonany) dodatkowy wyłącznik.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • jak to mówią. jak kraść to miliony.
    czuj się bezpiecznie
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Witam wszystkich . W poniedziałek odbieram mojego Rapid'a 1.4 125km DSG style .
    Już mam 
    Rapid LB |1.4 tsi CZCA 125km | my2018 | style | Czarny Magic Perłowy | 300km | Wrocław
  • Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników forum :)
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style+Comfort+Emotion+Bi-Xenon |Błękit Race Metalizowany | 13500 km | Jaworzno
  • Witam wszystkich użytkowników. Jestem posiadaczem rapidki od 5.11.18:)
    Rapid/SB/1.2 110KM/MY15/EDITION/BIEL CANDY/ 25000km/Jaworzno

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?