FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Hej @Panerass ja też z Krakowa i też czekam na swoje :) Tylko w kontekście dzisiejszych newsów o faceliftingu zaczynam się trochę martwić bo zamówiłem z tym najsłabszym silnikiem .... a oni chcą w nowym pakować jeszcze mniejszy. Z jakim Ty zamówiłeś ? Edit - no teraz dopiero zobaczyłem, że masz porządną stopkę. No to ja z tym samym silnikiem zamówiłem tyle że Ambition a wciąż się zastanawiam nad Style.

    Tak w ogóle to już chwilę piszę i marudzę na forum ale jeszcze się nie przywitałem - Hello Szkodniki :)
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Witam wszystkich forumowiczów, podoba mi się to Forum tak tu u Was jakoś rodzinnie i
    sympatycznie! Mam nadzieję na uzyskanie wielu dobrych rad i ocen mego Rapida!!!
    Rapid LB/1.2 ACT MP55/ MY15/ Active+ /Biały/39000km/Lodz
  • Witam wszystkich.
    Po tej stronie Dominik z Krakowa
    Czytam forum od ponad miesiaca i mimo wszystko odwazylem sie zamowic Rapida : )
    Pozdrawiam
    Rapid LB |1.0 TSI 110KM | MY2018 | Style | Beż Cappuccino | 2000km | Kraków
  • Witamy w gronie Rapidowców: amwoy48 i DominikP.
    Tak trzymać! Jesteście na właściwym miejscu, we właściwym czasie :)
    Pomimo nieraz gorących dyskusji na forum, Rapidy mają to do siebie, że dadzą się lubić. Potrafią się odwzajemnić przyjemnością z jazdy jak i ekonomiką. Forum jest po to, by tu wiele spraw poruszać, co nie oznacza, że wszystkie R tak mają. Większa część klubowiczów jest zadowolona z posiadania R, i ich pozytywnych opinii jest chyba mniej. Ale kto zadowolony będzie pisał na forum, jak przyjemniej jest prowadzić własną brykę.
    Pozdrawiając - zapraszamy na łamy forum - do podzielenia się swoimi ocenami, uwagami czy zdjęciami.   
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam wszystkich Od soboty 04-03-2017 jestem razem z żoną posiadaczem pięknego Rapida.
    Pozdrawiam wszystkich i życzę przyjemnych kilometrów za kółkiem.
    Skoda Rapid SB/1,2 TSI 110KM/MY17/Style/Cappuccino/ 81.0 km/ Rybnik
  • Witam, od niedawna posiadam Rapida 1,6 TDI 105 KM. Pozdrawiam
  • Witam wszystkich Was. Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem RL w wersji STYLE z silnikiem TSI 110KM. Życzę wszystkim Wam i sobie bezawaryjnej jazdy.
    Rapid LB/1,2 110km/MY17/STYLE/Beż Cappucino/6000km/Poniatowa
  • Witam wszystkich. Od stycznia jestem (mam nadzieję)szczęśliwym posiadaczem rapidki 1.2 110km joy +trochę dodatków.Super forum ,ja co prawda jeżdżę od 27 lat ale to pierwsze moje nowe auto i mam nadzieję że nie będę żałował.
    Rapid SB 1.2 110 KM MY16 joy grafit KRAKÓW
  • Witamy! Zawsze musi być "ten pierwszy raz".
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Cześć Wszystkim,
    Mamy w firmie 4 Rapidy - 3 1.4 TDI i jednego 1.6 TDI - póki co dają radę  mają już po 80,000 km.
    Pozdrawiam Wszystkich
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam wszystkich w klubie i pozdrawiam :)
    Rapid LB 1.2| TSI 90 KM| My 2017| Ambition +| Szary Quartz | S-c
  • Witam wszystkich.
    Od dwóch tygodni jestem posiadaczem  Rapida LB 1,2 110KM.
    Pozdrawiam wszystkich.
    Rapid LB | 1,2 CJZD 110KM | MY 17 | Ambition + Audio | Brąz Topaz |1000 km |Łódzkie
  • Witam wszystkich,od 10 lutego też posiadam srebrnego rapida.
    Pozdrawiam
    Rapid LB|1.2 CJZD 110KM|MY17|AMBITION JOY|Srebrny Brilliant|200 km|Jastrzębie Zdrój
  • Witam, mam nadzieję w kwietniu odebrać Rapida LB 1,2 110KM
    pozdrawiam
    Rapid LB/ 1,2 tsi 110 KM/MY16/ Ambition/ grafit/ 3 km/MZ
  • Witamy, uzupelnijcie stopki i zachecamy do czynnego komentowania na forum ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Cześć! Od wczoraj jeżdżę Rapidem. :-) Pozdrawiam wszystkich.
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM CZCA | MY17 | Style | Wielkopolska
  • Witam wszystkich! Od 3 tygodni jestem posiadaczem Rapida (2013)... Serdecznie pozdrawiam i liczę na wsparcie od bardziej doświadczonych użytkowników...
    Rapid LB | 1.2 63kW | MY13 | Ambition | Srebrny metalic | 126 tkm | Gdynia | Ø 6,4 l/100 km
  • Witam,
    już się przywitam chociaż na auto dopiero czekam. Będzie to R 1.2 TSI 110KM Joy. Wyprzedaż rocznika 2016. Odbiór za około 2 tyg.
    Zjeździłem Fabię II 2005 1.4 16V Ambiente - nie do zdarcia (no może córka zedrze do końca).
  • Witam, od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Rapida. Pozdrawiam wszystkich
    Rapid LB, 1.2 90KM DSG, MY17, Style, Szary quartz, 49000km, Warszawa
  • Witam.
    Od wczoraj jestem posiadaczem Skody Rapid. Wybrana przeze mnie wersja to 1.2 TSI 110 KM, Style w kolorze Szary Quarz.
    Mam nadzieję, że będzie się dobrze i długo jeździło :)
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY17 | Style | Szary Quarz Metalizowany | 60300km | ŁDZ

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?