FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam wszystkich,
    wczoraj zapomniałem się przywitać, to dziś to zrobię :) Auto odbieram w październiku, ale forum przeglądam od dnia zamówienia.
    Pozdrawiam
    Brak Skody
  • Witam i ja :) 
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • tonqu, filipous, madstah, gluszke2  - witamy miło w gronie Rapidklubu :)
    Widać - że klub żyje i rośnie właśnie dzięki Wam. Grono rozrasta się, co też świadczy o popularności Rapida jak i naszego forum.
    Zapraszamy na nasze strony, do lektury wielu tematów. A jest już tego niemało.
    Wspomnę o możliwości zaprezentowania swojego pojazdu na stronach forum, w dziale Nasze Rapidy, podzielenia się swoimi opiniami o marce jak i konkretnym modelu.
    Szerokiej drogi !
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Jestem nowym na forum i witam wszystkich forumowiczów 
  • Dawniej zalogowany, dziś się wita; Rapida nie ma, innymi skodami jeździ....
    LB|1.2 CJZD 110|MY17|Ambition|
  • W styczniu odbieram Rapida, witam wszystkich :)
  • wentyl, grzes74, tomaszszamot - witamy Was w społeczności Rapida. 
    Zapraszamy do lektury o zaletach i wadach tego modelu, jak i do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami, zdjęciami, propozycjami jak i wieloma innymi sprawami.
    Zapraszamy do aktywnego udziału na naszej stronie.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam wszystkich! Ja jeszcze czekam na swojego Rapida. Zamówiłem go 30 sierpnia i niecierpliwie czekam na info od dealera.
    Rapid SB | 1.2 TSI 90KM | MY17 | Ambition Max | Biały Candy | 350km | Kraków
  • Witam wszystkich forumowiczów. Ex 
    RAPID LB I 1.2 TSI 90 KM I MY17 I Ambition I Grafitowy I 3800 km I Wrocław
  • Cześć wszystkim :)
    Ja czekam na swojego (odbiór w lutym 2017) więc o wrażeniach napiszę później, w międzyczasie poczytam forum i pozdrawiam wszystkich klubowiczów
    stryq
  • Witam wszystkich!
    Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem nowego Rapida. Przeglądałem już wcześniej forum i postanowiłem w końcu się zarejestrować.
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM | MY17 | Style | Szary Quartz | Wrocław
  • Witam serdeczenie od 02.12.2016r jestem posiadaczem Rapida i chciałem się przywitać ;)
    pozdrawiam Mateusz
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Witamy w Rapidklubie :)
    Witamy czekających pablospp, stryq.
    Witamy nowych właścicieli R
    exrunner, Thagirion i Kezcoks.
    Zapraszamy do zaglądania na naszą stronę, miłej lektury oraz znalezienia odpowiedzi na swoje tematy.
    Zadowolenia ze swoich bolidów, wiele spokojnie przejechanych kilometrów oraz szerokiej drogi!
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam,
    to mój drugi Rapid wczesniej Spaceback Elegance 1.6D 105km teraz Rapid Liftback 1.6D 115km Monte Carlo
    pozdrawiam
    Rapid LB/1.6/115km/Ambition/Czerwony/Monte Carlo/7000km/Katowice
  • Tak z ciekawości dlaczego drugi?
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Witam serdecznie,
    Na święta zrobiłem sobie prezent i wczoraj odebrałem niebieskiego Rapida SB :)
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i od razu życzę Wesołych Świąt!
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM + LPG| MY17 | Ambition MAX | Blue Race | 15000km | Kraków
  • Witam serdecznie.
    Na 38 urodziny zrobiłem sobie prezent.
    HATCHBACK SPACEBACK  :)
    1.2 TSI  110 , kolor Denim  

    Trwa mozolne dopinanie szczegółów :P
    Wesołych Świąt
  • Witajcie wszyscy właściciele rapidów, jestem tu ,,nowy" ale mam nadzieje szybko się zaaklimatyzuje ;)
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • Po zmianie Fabii na Rapida przyszedł czas na zmianę forum.
    Witam wszystkich serdecznie!
    Rapid SB | 1.2 TSI CJZD 110KM | MY16 | Fun | Czarny Magic perłowy | 12500km | Łódź
  • Witamy wszystkich nowych właścicieli R. Szerokiej drogi i zadowolenia z prowadzenia  swojego pierwszego R :)
    Zapraszamy do aktywnego udziału na naszym forum. Jak oceny tak i fotografie i opisy mile widziane na naszym forum.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?