FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Cześć!.
    Od tygodnia jestem posiadaczem Rapida. Jak narazie jestem zadowolony w 10000%.
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | 2017 | Ambition | Blue Racer | 485km | Toruń
  • Witam wszystkich serdecznie, będę się starał korzystać i pomagać jak tylko moja wiedza będzie użyteczna.
  • Witamy, tak na poczatek bedzie pomocne dla innych użytkowników jak uzupełnisz swoją stopke :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam i pozdrawiam z Pragi.
    Mam swojego Rapida od poczatku kwietnia. Niemialem zbyt dużo czasu ale na razie jest miodzio, Kosztowal mnie 345.000 czeskich koron, z placu, upust 35.000
    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17,FRESH, Czerwień Corrida, 18.000 km, Praga, Czechy
  • Cześć!
    Od soboty jestem posiadaczem Skody Rapid Spaceback 1.4 DSG Style kolor szary quartz.
    Wyposażenie dodatkowe:
    Pakiet Emotion 
    Pakiet Comfort 
    Pakiet Dynamic
    Rapid SB 1.4 125KM | MY17 | Style Emotion | Szary Quartz | Łódź/Katowice
  • Witam.

    Od 2 tyg. mam Rapida Spaceback MY 2014 Ambition DPF Active - używany , stan ideał :)
    Mam nadzieję że nie tylko będę potrzebował pomocy ale i również zaoferuje :)
    Rapid SB | 1.6 CAYC 138 KM | MY14| Ambition Active |Biały|110 Tyś.| Wrocław
  • Witam
    Jak dobrze pójdzie, w niedzielę będzie Rapid już  mój.....:)
    Mam już pierwszą prośbę o wskazówkę( ot ,choroba nowego usera na Forum:):):)), ma Ktoś może i może udostępnić kompletację Rapida dostępnego na przełomie 2014/2015r?
    pozdrawiam
    Tetley
  • Witajcie :)
    Ptrzeszło tydzień temu zawitslrm na Wasze /nasze/ forum i powiem, źe jestem pod wraźeniem.
    Rozpiętość tematów, szczegółowość tychże i fachowość piszących.
    No i porządek. /SZACUN dla tutejszej GTW,  bo doskonale wiem, ile czasu i sił zajmuje moderacja/.
    Wiem,  że najbardziej wkurzajace jest zakladanie tematow, które już istnieją i sami tego pilnujecie. Czy rozmywanie wątków.
    Postaram się tego nie robić.
    Jedno mnie wkurza, gdyż co chce założyć temat,  by o coś zapytać.. . nie mogę  tego zrobić,  gdyż temat już istnieje i tam znajduję odpowiedź na pytanie.
    Szacun dla wielkiej wiedzy i opanowania  @jercen a. (Niestety nie wiem,  jak linluje się Nick. Albo nie pamietam)
    W każdym razie: witam Wszystkich :D
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • Witam,
    od miesiąca jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami Rapida Spaceback 1.2 TSI 110KM, Style, White Candy. 
    Auto sprawuje się doskonale, pozdrawiamy wszystkich Forumowiczów !!! ☺
    RAPID SB I 1.2 TSI I 110 KM I MY17 I STYLE I WHITE CANDY I GDYNIA
  • Witamy na forum nowych i szczęśliwych posiadaczy Rapida!
    Pozdrowienia do czeskiej Pragi, na Górny i Dolny Śląsk, do Trójmiasta i dalej ...
    Miło nam, że forum rośnie, przybywa Rapidów i klubowiczów.
    Zapraszamy do przedstawienia swojego Rapida na forum, w dziale Nasze Rapidy.
    Można pisać, pytać, wstawiać fotki, można pomyśleć o spotkaniach w swoim regionie.
    Szerokiej drogi i wiele spokojnie przebytych kilometrów!
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam wszystkich.Od kwietnia mam Rapida.
    Pozdrawiam.
    Rapid SB/1.2cjzf110/MY17/Ambition/26500/Brzeg
  • Witam i pozdrawiam wszystkich śkodziarzy. Mam innego vag`a ale wielki szacunek dla kolegów na forum. Łukasz
    Co prawda Rapid`ka tylko w robocie, ale zawsze coś ;-D
  • Witam wszystkich użytkowników tego forum,i szczęśliwych posiadaczy Skody Rapid
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM CXMA | MY16 | JOY | WHITE LF9F | 83000 | Spytkowice koło Rabki Zdroju
  • Witamy nowych posiadaczy i kierowców Rapida.
    Forum jest dla Was - zapraszamy do lektury i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.
    Mile widziane są zdjęcia, dotyczące R czy poruszanych spraw.
    Kol. Marek_brzeg ma już swoją stopkę - dziękuję :)
    Warto dopisać te kilka danych o swoim R.

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam wszystkich forumowiczów Rapid klub ,dużo ciekawych informacji znalazłem dzięki!
  • Witam wszystkich, od sierpnia rapid 1.2 TSI 110 KM 6-giegowy manual, 1100 km na liczniku i już usterka systemu start-stop i wentylacja padła :) zapowiada się ciekawie

    Pozdrawiam wszystkich
  • Witamy i powodzenia w usuwaniu usterek ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Witam wszystkich! Już od jakiegoś czasu czekam na swojego Rapida, przejrzałem wszystkie ciekawe wątki na forum i postanowiłem założyć konto i się przywitać. Fajnie, że forum istnieje i można tu znaleźć tyle informacji!

    Do odbioru już niecały miesiąc, a będzie to Liftback w wersji Monte Carlo z 1.4 TSI i DSG, w kolorze Corrida Red i na felgach SAVIO 17" :)
    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • Dzień dobry. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Rapida LB 1,2 TSI. Trochę już poczytałem wątków i postanowiłem się zarejestrować i przywitać. Widzę, że forum działa bardzo prężnie i jest cennym źródłem informacji. 
    Rapid LB | 1.2 123 KM chip | MY15 | Active | Srebrny | 43000km | Jelenia Góra
  • Witam :) Jestem nowy :)
    Rapid SB| 1.2 130 KM do poprawy|MY14| Ambition MAX|Błękit Race|50000|Jastrzębie-Zdrój

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?