FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam wszystkich właścicieli Rapidów i pozdrawiam.
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY17 | JOY | Blue Race | Kujawsko-Pomorskie
  • Witam ludziska
    Rapid LB | 1.6 CAYC 105KM | 2014 | Elegance Max | Srebrny Brilliant metalizowany | 41000 | Toruń
  • Witam wszystkich forumowiczów.
    R do odbioru dopiero pod koniec kwietnia, ale lektura forum już pomogła mi w wyborze i konfiguracji auta.
    Dzięki :)
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY17 | Style | Brąz Topaz | 12000 | Małopolska
  • Witamy nowych i przyszłych właścicieli Rapidów. Miłej lektury na naszym forum, wśród sympatyków i właścicieli 4 kółek marki Skoda. W wolnej chwili zapraszamy do wpisów na forum, jak o swoich nowych nabytkach tak odnośnie używania, eksploatacji czy też dalszych spraw.  
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Hej, Hej,
    W zeszłym tygodniu zamówiłem swojego Rapida. Miło mi dołączyć do grona :)
  • @picia89 witaj na pokładzie i od razu zachęcam do wpisu w temacie http://rapidklub.pl/discussion/41/cena-rapida-co-jaki-upust-i-gdzie-udalo-wam-sie-wynegocjowac-przy-... Pochwal się swoim zamówieniem :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Witam wszystkich forumowiczów , na początku stycznia odebrałem swojego Rapcia 1,2 110 kucyków pod maską  i  bardzo się cieszę ze jest takie forum o tematyce Skoda Rapid gdzie można wymieniać swoje spostrzeżenia. Pozdrawiam
    Rapid LB 1,2 110 KM Grudzień 2016 przebieg 5km wer:Ambition Max + Audio Max Kol Szary Quartz Metalic , Łódź.
  • Witam wszystkich, dołączam do Was. pozdrawiam
    Rapid SB| 1.2 CJZC 90KM| MY16| Ambition Max| Brąz| Poznań
  • @dario4 nori76 witamy i zachecamy do czynnej dyskusji na forum
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam wszystkich :) od 2 tygodni jestem posiadaczem R :) zobaczymy co to będzie :)
    RAPID LB | 1.2 TSI LPG 110KM | MY 2017 | STYLE | WHITE MOON METALIC |3000 i rośnie :) | SMI
  • Witam wszystkich. Rapidek zamówiony czekam na odbiór:)
    Rapid LB/1.2 90KM/MY2017/Ambition
  • Witam wszystkich,od tygodnia jestem posiadaczem R. 1.4 tsi dsg, ciekawe to auto dla mnie, można powiedzieć że nie jest to wielka miłość od początku, ale może później będzie lepiej :)
    Rapid LB/1.4 tsi/MY17/Style/biały moon/1500km/Trójmiasto
  • Witamy trzech nowych klubowiczów na stronie Rapidklubu!
    To miło kiedy w tak krótkim czasie nasze grono rośnie w siłę!
    Zapraszamy Was do lektury forum jak i do podzielenia się swoimi uwagami, spostrzeżeniami czy fotografiami.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam. Dołączyłem dzisiaj, Rapid od 06-03-2015 r. Jeździ się spoko, tylko jak to w autach tych czasów - małe problemy z elektryką. Najpierw wymiana przełącznika szyby prawy tył, a teraz wymiana regulatora napięcia i akumulatora. Na szczęście wszystko na gwarancji. Ciekawe co będzie po ;) pozdrawiam Przemek
  • Witam na forum jako nowy. Skoda Rapid 1,6 tdi Elegance
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • Uszanowanko,
    drogie Koleżanki i Koledzy,
    Od miesiąca mam Rapidkę 1,2 90KM
    Szerokości

  • Tradycyjnie - WITAMY nowych klubowiczów :)
    Miło, że dołączyliście do zacnego grona posiadaczy Rapidów.
    Jest okazja do podzielenia się na forum swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami z codziennego użytkowania Rapida, jak i wstawienia zdjęć swoich 4 kółek z opisem. 
    Przy następnym logowaniu można jeszcze uzupełnić stopkę a potem już tylko lektura forum i spokojna jazda nową gablotą.
    Szerokiej drogi!
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam wszystkich obecnych posiadaczy Rapidów, Robert z Krakowa się kłania.
    Mój czarny Rapidek jest zamówiony i będę czekał jeszcze około 2 miesiące. W tym czasie pozwolę sobie podczytywać co nieco.
    Fabia Combi, 1.2 TSI 90 KM, MY17, Ambition, White, 1000 km, Krk
  • Witamy Panterass! Taki czas oczekiwania może się nieco ciągnąć. I słusznie - najlepiej go zagospodarować lekturą forum Rapida. Nie będzie to czas stracony. Jak chcesz/masz czas - możesz opisać swoją konfigurację w dziale Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto.
    Pozdrawiam 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dziekuję za powitanie. Mam świadomość, że to ruchome terminy ale z natury jestem cierpliwym człowiekiem a i na razie mam czym jeździć choć niewiadomo jak długo bo auto wystawione jest na sprzedaż.
    Chętnie opiszę swój nowy nabytek.
    Również pozdrawiam
    Fabia Combi, 1.2 TSI 90 KM, MY17, Ambition, White, 1000 km, Krk

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?