FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam Wszystkich Forumowiczów.
    W środę odbieram nówkę z salonu :). Dobrze że jest takie forum.
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY16 | STYLE | Czarny Magic perłowy | 67000km | Żory

  • Witam. Oczekuje na swoją Skodę rapid monte carlo:) pozdrawiam użytkowników :)
    Rapid SB|1.4TSI DSG 125KM|MY16|Monte Carlo|czerwowo-czarny|Józefosław
  • Witaj
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witajcie, jakos tak sie zlozylo ze od 2 dni skoda rapid spaceback zagoscila w moim garażu:) 1,2 110 KM :) fajnie że jest takie forum :) 
    SB/110KM/MY16/AmbitionMax/srebry/80Km/Wrocław
  • Snikers witaj na forum!
    Wiele spokojnie przebytych kilometrów nowym nabytkiem!
    W dziale "Nasze Rapidy" masz możliwość zaprezentować fotkami i opisem swoje 4 kółka,  opisać swoje wrażenia, uwagi.
    Dodatkowo - warto uzupełnić stopkę, łatwiej na forum rozmawia się, kiedy wiadomo jaki to MR, silnik, ...
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam Forumowiczów i wszystkich posiadaczy skody Rapid
  • Witam serdecznie wszystkich :)
  • Witamy, witamy :)
    Grono się rozrasta, coraz milej i raźniej w takim gronie!
    Zapraszamy do pochwalenia się swoimi Rapidami (chyba, że jeszcze czekacie na odbiór :)
    Warto opisać swoje samochody, można zaprezentować je na zdjęciach.
    Przy kolejnym logowaniu warto wpisać kilka danych o swojej Rapci :) w tzw. stopce (niebieski wiersz pod swoim wpisem).
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Cześć wszystkim! 

    Dołączyłem do Waszego forum by dowiedzieć się trochę więcej o Skodzie Rapid oraz aby pomóc Wam przy uzyskaniu najlepszych rabatów przy zakupie nowego Rapida. 
  • Witamy
    Stopka służy do identyfikacji posiadanego auta ew. przyszłego, wypełniana wg. wzoru, prosze o zmiane lub usuniecie jeśli nie posiadasz auta. Tresci o charakterze reklamowym możliwe są do zamieszczania w inny sposób; patrz Regulamin, FAQ
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam wszystkich serdecznie, to moja pierwsza skoda w posiadaniu a odebrałem ją w maju. Oczywiście na forum zalogowałem się by dowiedzieć się więcej o Skodzie Rapid i wymieniać się spostrzeżeniami :D
    Pozdrawiam
    Rapid LB |1,2 TSI 81 kW 110 KM | MY16 |Style Max |Czarny Magic perłowy | 9000km | Malbork
  • Witaj szradek :) Szerokiej drogi oraz wiele spokojnych kilometrów za kierownicą R!
    Jak znajdziesz chwilę - to możesz wrzucić kilka swoich ujęć Rapida jak też podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami z dotychczasowej eksploatacji. Tematów na forum jest sporo, miłej lektury :)
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dzięki Pozdrawiam!
    Rapid LB |1,2 TSI 81 kW 110 KM | MY16 |Style Max |Czarny Magic perłowy | 9000km | Malbork
  • Witam,
    Jestem posiadaczem Rapida od 8 maja 2016. Do tej pory nakręciłem 5000km. W odpowiednich tematach chętnie podzielę się swoją opinią.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | MY15 | Ambition Plus | Błękit Race | 21100km | Szczecin
  • Witamy miło Pana Prezesa :)
    Mile widziane wpisy o Rapidzie. Jak te pozytywne tak i te mniej miłe, ale obiektywne. Prócz wpisów zapraszamy do podzielenia się kilkoma ujęciami swojego Rapida.
    Szerokiej drogi oraz wiele spokojnie przebytych kilometrów !
    Witamy na pokładzie Rapidklubu.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam wszystkich :)
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Cześć Wszystkim!
    W niedługim czasie zamierzam zostać szczęśliwym posiadaczem nowego Rapida LB :-)
    Cieszę się, że od dłuższego czasu działa forum, które dzięki wielu interesującym wpisom pomogło mi podjąć decyzję zakupu, dostarczyło i mam nadzieję dalej będzie dostarczać użytecznych informacji. Daleko mi do speca od aut dlatego pewnie będę częściej pytał niż odpowiadał, jednak mam nadzieję, że uzyskane odpowiedzi posłużą też innym ;-)
    Pozdrawiam!
  • @PinkFloyd @tommy81 witamy na pokładzie ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam!
    Jutro odbieram auto :)
    Z forum dowiedziałem się wiele ciekawych rzeczy.
    Teraz ma zamiar uczestniczyć aktywnie.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 110KM LPG | MY17 | Ambition + dodatki| Szary Quartz | Mazowsze
  • Witam serdecznie .
    Przesiadłem się z Octavii - to obecnie moja 6 - ta Skoda - więc TAK jestem Skodziarzem :)
    Pozdrawiam i miło mieć takie forum .
    Filip z Rudy 1 . 
    Rapid LB |1,2 77KW CB2B | 2014 | Ambition|Beżowy:)|30 000km| Katowice/Ruda Śląska

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?