FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Na 90% tak. Wyprzedaż rocznika 2015. Rapid SB ambition max. 1.2 TSI 110.
    Rapid SB | 1.2 110KM | Ambition Plus
  • Witam! Jeżdżę już prawie miesiąc Rapidem SB.. Służbowy, a pracy dużo, więc dopiero teraz się witam :)
    Rapid SB | 1.6 TDI 115KM | MY16 | Ambition Max | Biel Candy | 3700km | Gliwice
  • WITAM WSZYSTKICH POSIADACZY RAPIDÓW  TYCH KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY I TYCH KTÓRZY SIĘ CIESZĄ Z POSIADANIA TEGO SAMOCHODU. JA MAM MAŁE ZMARTWIENIE GDYŻ MÓJ RAPIDEK ŚCIŚLEJ SILNIK 1,2 L 105 KM KTÓRY MA PRZEJECHANE 15500 KLM. I MA DOKŁAD 16 MIESIĘCY. CO SIĘ ROBI A WIĘC PRZYBYWA MI OLEJU W MISIE OLEJOWEJ BYŁEM Z TYM W SERWISIE U LELKA POWIEDZIANO ŻE TANKUJĘ BENZYNĘ KTÓRA JEST ZANIECZYSZCZONA RÓŻNYM ,,T.ZW'' DZIADOSTWEM KTÓRE SIĘ W CYLINDRZE NIE SPALA I SPŁYWA PO ŚCIANKACH DO MISY  NADMIENIAM ŻE SAMOCHÓD ROBI MAŁE PRZEBIEGI DZIENNE OKOŁO 6,10 KILOMETRÓW PROSZĘ O POMOC CO MAM ROBIĆ MOŻE KTOŚ MIAŁ TAKI PRZYPADEK GDZIE SIĘ UDAĆ TROCHĘ W TO NIE WIERZĘ GDYŻ MIAŁEM FABIĘ W TYCH SAMYCH STACJACH TANKOWAŁEM A OLEJU TROSZECZKĘ UBYWAŁO POZDRAWIAM
    --------------------------
    @WALDEK używaj małych liter... umieść wpis w odpowiednim wątku... i dodaj stopkę... mod. @bounty
  • Waldek chyba zrobił sobie prima aprilis :)
  • A więc Rapid już jest z nami. Jak na chwilę obecną wielki pozytyw. Fakt, że do silników TSI trzeba po prostu przywyknąć ale potrafią dać wiele frajdy z jazdy.
    Pozdrawiam
    Rapid SB | 1.2 110KM | Ambition Plus
  • Witam wszystkich na forum i do napisania.
    Piotrrek
    Skoda Rapid SB/1.4 TSI 125KM DSG/ 2016/ Style MAX/
  • Witam wszystkich. Jestem szczęśliwym posiadaczem czarnej Rapidki Spaceback 1.2 TSI z Grudziądza... Liczę na spoty i zjazdy. Pozdr
  • Witam i pozdrawiam wszystkich na forum

    Witamy na forum związanym z samochodem Rapid.
    Reklamy typu "Kursy walut" (niezgodne z regulaminem) będą usuwane
    mod jercen
  • Witam....dopiero teraz znalazłem czas aby tutaj pochwalić się czarnym Rapidem sedanem 1.2 TSI 81KW którego odbierałem tuż przed Wielkanocą.Jak narazie autko spisuje się bardzo dobrze choć na pewno w dalszej eksploatacji jakieś niewiadome wystąpią i z chęcią zaczerpne wiedzy od tutejszych bywalców forum.Pozdrawiam.
    Rapid LB/1.2 TSI CJZD 110 KM/MY 16 /Ambition/Czarny Magic Perłowy/20 000 km/Poznań
  • Witam wszystkich serdecznie. Właśnie czekam na odbiór swojego Rapida, który ma zostać wyprodukowany w 20 tygodniu br. Chciałbym zapytać przy okazji czy warto jest dokupić do niego pakiet pogwarancyjny na 2 lata? Czy nie jest to naciąganie klienta na dodatkowe koszty? Mam zamiar jeździć nim 4 lata.
    Rapid LB | 1.2 MPI 110KM | MY16 | Style MAX | Beż Cappuccino | Warszawa
  • Zgadnij, czy lepiej miec pewnosc i spokoj przez 2 czy 4 lata?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  •  Zależy ile rocznie robisz km. ?
  • Oczywiście warto mieć spokój przez 4 lata, ale robię do 15 000 km rocznie i stąd moje pytanie.
    Rapid LB | 1.2 MPI 110KM | MY16 | Style MAX | Beż Cappuccino | Warszawa
  • a ile za tą przyjemność masz dopłacić?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • 1100 PLN dodatkowa gwarancja na 2 lata lub 60 tys. km
    Rapid LB | 1.2 MPI 110KM | MY16 | Style MAX | Beż Cappuccino | Warszawa
  • Powitać,

    19 maja będzie 4 miesiące jak jeżdzę Rapidą Spaceback i póki co chwalę sobie bardzo. Auto już trochę dotarłem (ponad 2500 km), choć ludzie twierdzą, że fabrycznie wszystko jest szlifowane, docierane itd. Instrukcja chyba twierdzi, że potrzeba 1500 km. Sprzedawca potwierdził, że 1500 niby tak, choć stwierdził, że to jednak mało na dotarcie. Anyway, jak porównuję to już czuję odrobinę "zmiękczenie" silnika w porównaniu z dniem gdy ją odbierałem i przez to jest zwiększenie płynności jazdy szczególnie przy zmianie biegów.
    Rapid SB | TSI 1.2 90 KM | MY2015 | Active Max | Granatowy | Łódź
  • Witam
    Wczoraj dołączyłem do użytkowników Rapida, odebrałem szarego SB, 1.2 110KM
    pozdrawiam
    Rapid SB | 1.2 110KM | MY16 | Ambition MAX | Szary Quartz | Rzeszów
  • Witam
    Od wczoraj jestem (mam nadzieje że zadowolonym) posiadaczem Rapida SB 1.2 TSI 90KM 
    Rapid SB | 1.2 CJZ 90KM | MY16 | Ambition | Szary Quartz | 100km | Sosnowiec
  • WItam na forum :)
    Wiele kilometrów za kółkiem nowego R! Niech Ci służy i da wiele zadowolenia!
    Jak masz chwilę, to wrzuć w dziale "Nasze Rapidy" kilka swoich fotek z opisem, co masz - co Ci odpowiada, jakie masz swoje spostrzeżenia.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • cześć witam wszystkich miłośników Skody! :)

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?