FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam dzisiaj zamówiłem rapida SB, to moja druga skoda pierwsza to F1 z 2003 roku.
    RAPID SB/ 110KM/ 2015/ FUN/ CZARNY MAGIC/ 9000KM/ OSTÓW WIELKOPOLSKI
  • @Rapid_TSI, @luki76 - Witamy na forum RapidKlub!
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Witam,
    i ja jestem formalnym nowym użytkownikiem Rapida, odbieram auto w tym tyg.
    Pozdrawiam
    Grzegorz
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Cześć @grzesik1, witamy na forum RapidKlub!  Tylko dokładnie obejrzyj auto, powoli i bez pośpiechu, sprawdź wszystko 3 razy... taka moja rada... ja znalazłem 3 wady (za które po wielkich bojach otrzymałem rekompensatę) skrobaczki nie było i poziom płynu w chłodnicy był poniżej normy, choć na check liście odhaczone jako sprawdzone ;-) Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • aż głupio oglądać dosadnie nowe auto... Po to udałem się do salonu by nie było niespodzianek :) Ale dziękuję za radę już wiem że rapid zaparkuje w moim garażu w piątek 11.12.15 :)  (ładna data :)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Witam wszystkich , forum czytam od ponad roku ( w styczniu tyle będę miał Rapida ) ale dopiero dziś się zarejestrowałem . Pozdro.
    SB| 1.2 TSI | 2015 | Ambition Max | Beż Cappucino | 29000 | DWL
  • witam wszystkich serdecznie. Jestem kolejnym który czeka na Rapida,będzie w garażu juz w sobotę! wersja Fun z wyprzedaży rocznika.
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Witam,
    Jak przedmówcy jestem kolejną osobą która z utęsknieniem czeka na nowiuteńkie auto zrobione pod siebie a nie z "odzysku" z rynku 
    Pozdrawiam
    Rapid LB l 1,6 TDI CR DPF 85 kW (115 KM) l MY16 l Ambition MAX + dodatki l Biel Candy l 0,00 zamówiona do odbory Luty 2016 l Okolice 100licy
  • Witam! Swojego Rapida odebrałem w październiku 2015. POZDRAWIAM
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM| MY16 | Style Max| Biel Candy| 30000km 7,3 l/100km| Gdynia
  • Witam. Planuje zakup Rapida z wyprzedaży. Jestem z Oświęcimia...
    Jak już coś zarezerwuje to na pewno o tym napisze...
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Witamy na forum
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam wszystkich na forum. Pozdrawiam! Jestem tu nowy.
  • @artus8 - Witamy na forum RapidKlub!
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Witaj
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam wszystkich na forum. Pozdrawiam.
    Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 120 000 km
  • Wreszcie mam. Trzeci dzień jazdy i jestem zadowolony.
    Rapid LB | 1.2 110 KM | MY16 | Style Max | Szczytno
  • @endura - Witamy na forum RapidKlub!
    ps. Szczytno jest mi bliskie, pozdrawiam ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Witam serdecznie w środę 10 odbieram swojego "Rapcia":]
    LB | 1.2TSI 110KM | MY16 | AmbitionMax |Czarny Magic perłowy | 20000km | Elbląg
  • Cześć,
    Ja jutro jadę po swojego:). Jak go odbiorę to napiszę coś więcej.:)
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY16 |Ambition Max | Szary Quartz | 24 705km | Poznań
  • Ooo Poznań wita.
    Rapid SB I 1.2TSi 110KM I Race Blue Metalic I Ambition Max I Poznań

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?