FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam miłośników Skody Rapid.
  • Witam wszystkich, jestem szczęśliwym posiadaczem Rapidka Spaceback ;) Pozdrawiam wszystkich
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok
  • Witam Wszystkich  forumowiczów od dzisaj też jestem pełnoprawnym mile ;) zaskoczonym właścicielem skody rapid spaceback :) (po trasie poznan -szczecin) Pozdrawiam.
    Rapid SB/ 1,2 / 85KM/2014/Ambition/
  • Witam :)
    Od 10 października stałem się posiadaczem Rapida Sedan 1,2 TSi 90KM ;) 
    Pozdrawiam 
    Rapid LB | 1.0 110KM CHCZ | MY18 | Ambition Max | 163200km | Sosnowiec
  • Witamy, zapraszam do czynnej dyskusji i regularnego odwiedzania forum ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam. Rapid LB 1.2 TSI zamówiony więc dołączam do Forum. Czas oczekiwania umilę sobie lekturą ;))).
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY 2016 | Ambition MAX | Błękit Pacific | 41000 km | Brzoskwinia | śr. 5,5 l/100 km
  • @Flash, @mkz - Witamy na forum RapidKlub!
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Witam wszystkich bardzo serdecznie!
  • Cześć wszystkim! Rapid zamówiony, jak dobrze pójdzie to mi go Mikołaj przyniesie :]
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM@(148KM/229Nm) | MY16 | Style MAX + Emotion | Biel Candy | 135 tkm | Warszawa
  • Witaj ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. Korzystam z Waszych porad oraz doświadczenia od kilku tygodniu za co dziękuję. Czekam z niecierpliwością na zamówionego Rapida.
    Rapid LB | 1.2 110 KM | MY16 | Style Max | Szczytno
  • Witam :) Mam nadzieję znaleźć tu wiele porad

  • Witam wszystkich !!!
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • @astro, @yunior81 - Witamy na forum RapidKlub!
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Ja również witam koleżankę @astro i kolegę @yunior81,tylko proszę Was,żebyście wstawili tzw."stopkę",chodzi o ten napis niebieski pod każdym wpisem na naszym forum,czyli podstawowe dane o swoim autku - dziękuję i pozdrawiam w Klubie Rapid.
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • andrew61k daj mi jeszcze kilka dni ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Witam wszystkich.
    Od miesiąca zostałem posiadaczem rocznej Skody Rapid 1,2 TSI :)
    Pozdrawiam
  • @grzesio99 - Witamy na forum RapidKlub!  
    ps. dodaj stopkę opisującą Twojego R

    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Witajcie.
    Dzisiaj zamówiłem Rapida SB. To moja pierwsza Skoda ale mam nadzieję, że nowe autko okaże się równie fajne jak to forum :)
    Pozdrawiam Skodziarzy
    Arek
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Style MAX + dodatki | Beż Cappuccino | ~ 12500km | Sosnowiec
  • Witaj Arek, zapraszamy do czynnej dyskusji i regularnego odwiedzania forum ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?