FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • @Waski a czym dokładnie jeździsz tj jaka konfiguracja?
    Ja się cieszę swoim od niecałych dwóch tyg.
    Gratulacje:)
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Siema.
    Moja Skoda to, Liftbeck Ambition Max 1,2 TSI 105 KM w kolorze Blue Race Metalizowany. Dodatkowo boczne listwy ochronne w kolorze, radio Swing 2 DIN i zapas pełnowymiarowy. 
    Pzdr
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  • Witajcie, super forum :)
  • @Waski,Witaj kolego na naszym forum,napisz jeszcze kiedy zamówiłeś samochód,bo jeszcze otrzymałeś samochód zgodnie z zamówieniem,czyli 1,2 TSI 85 KM.
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • @Waski,oczywiście chodzi o silnik 1,2 TSI 105 KM,przepraszam za błąd,sorry !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Nie zamawiałem. Był na stanie takki jaki mi odpowiadał.
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  • Witam,
    Mam na imię Maciej. Mieszkam w Gdyni. Ostatnio jeździłem Fabią II 1.4 TDI, przedtem Audi i przez krótką chwilę Roverem 75. Moja Skoda Rapid, to liftback z silnikiem 1.6 TDI CR DPF 66 kW (90 KM) z 5-biegową manualną skrzynią biegów, kolor Blue Race metalizowany. Dodatkowo pakiet Dynamic (czerwony), podgrzewane fotele przednie i boczne listwy ochronne w kolorze nadwozia. Podobno został już wyprodukowany i będzie gotowy do odbioru w pierwszym tygodniu maja, z tym, że ponieważ nie będzie mnie wtedy w Gdyni, trzeba będzie się zastanowić, czy odbierze go moja żona, czy cała "ceremonia" poczeka na mój powrót do ok. 20 maja.
    M
    Rapid LB | 1.6 CAYB 90KM | MY15 | Ambition Max | Blue Race | Red Dynamic | Gdynia
  • Witam Wszystkich.
    Jak Wszystko dobrze pójdzie to stanę się posiadaczem na początku maja Rapida SB 1.2 TSI 105km elgance w kolorze błękit race. Auto mam zarezerwowane także czeka na mnie w salonie.
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Witamy @Rick
    Ja jeżdżę dokładnie takim samym modelem :-)
    Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Blue Race | 42000 |Gdańsk
  • Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum SR.
    Nie jestem właścicielem Skody Rapid lecz bliźniaka Toledo liftback 1.2tsi 86KM.
    Mam nadzieje że nie będzie to problemem.
    Pozdrawiam
    dafids
    Toledo LB/1.2CBZA 86/MY2014/Reference/Czarny/44300km/ Kerry
  • @dafids Myślę, że dowiesz się tu wiele o swoim Seacie :)
  • Witam szanownych forumowiczów.Zaczynam przygodę ze Skodą Rapid SB.Kolor srebrny,silnik mpi z gazem,wersja Ambition Max.Poprzednie auto to Mercedes,ale nie zostało w nim nic z legendarności,oprócz rdzy.Dlatego wybór następnego był oczywisty SKODA ;-)
    SB-1,2MPI +lpg,MY2015/Ambition Max/Srebrny Brilliant metalizowany/Zielona Góra
  • Witamy w społeczności SR markusfel :)
    lukasz13 już się dowiedziałem więcej niż przypuszczałem.
    jeszcze kilka naście tematów przede mną- czytam i delektuje się nabytą wiedzą :)
    Toledo LB/1.2CBZA 86/MY2014/Reference/Czarny/44300km/ Kerry
  • @dafids miłej lektury :)
    A tak z ciekawości, jeżeli w Twoim T występują podobne wady lub zalety to podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.
    Pozdrawiam
  • Parę dni temu się przywitałem a dziś szkodnika odebrałem :) Ogólnie jestem zadowolony ale na razie nie ogarniam tych wszystkich gadżetów.
    Pozdrawiam
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Witam Wszystkich
    Od 19 stycznia ujeżdżam SpaceBacka 1,2 - wczoraj klikło na liczniku 20kkm. 
    Wersja elegance max w kolorze czarnym (o wyposażeniu nie ma się co rozpisywać bo wszyscy dobrze to znają). Miliona bezproblemowych kilometrów wszystkim forumowiczom. 
    Rapid SB /1.2 CBZB 105KM / MY15 / Elegance Max / Czarny Magic perłowy / 131kkm / Dąbrowa Górnicza
  • W 3.5 miecha nastulakes 20 kkm ? Sporo jeździsz :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • No sporo, wykorzystuje Rapida w pracy.
    Rapid SB /1.2 CBZB 105KM / MY15 / Elegance Max / Czarny Magic perłowy / 131kkm / Dąbrowa Górnicza
  • Witam.Rozważam zakup mojego pierwszego auta.Razem z żoną podobają nam się Skody,a że stać nas maksymalnie na Rapida,więc chcemy zadbać o szczegóły.Auto ma służyć jako rodzinne-jeżdzic mamy szczególnie po mieście(praca-dom ok.30 km dziennie),a latem na wakacje z dzieckiem.Planujemy model Ambition Max 1.2 TSI 85 KM i chciałbym wiedzieć czy to dobry wybór i jakie są koszty utrzymania takiego auta oraz ubezpieczenia OC i AC bez zniżek.Za pomoc z góry bardzo dziękuję!
    Rapid LB/1.2 TSI CJZD 110 KM/MY 16 /Ambition/Czarny Magic Perłowy/20 000 km/Poznań
  • @klubowicz - wszystkie dane możesz wyciągnąć z forum. Musisz poszukać i poczytać. Masz wątki:
    http://rapidklub.pl/discussion/41/cena-rapida-co-jaki-upust-i-gdzie-udalo-wam-sie-wynegocjowac-przy-kupnie-nowego-rapida/p1 - ogólnie to wyprzedażowo ten samochód był nawet za ok 45 tysięcy - kwestia wyposażenia, dealera i determinacji
    Co do ubezpieczeń to cena 1500-1900 za rok rozsądnego OC+AC - możesz szukać jakieś TU-krzaków, ale pewnie z egzekwowanie AC może być problem... Możesz kupić OC najtaniej jak się da (problemy ma potem ew. poszkodowany, a nie Ty) i rozsądne AC, ale w pakiecie pewnie i tak wyjdzie taniej...
    (http://rapidklub.pl/discussion/162/wybor-ubezpieczenia-w-skodzie/p1)
    Na koniec trochę dobry rad:
    http://rapidklub.pl/discussion/259/zakup-rapida-bez-kredytu-odbior-formalno%C5%9Bci-rejestracja-na-co-zwrocic-uwage-itd-/p1
    Przeczytaj całe wątki, jak będziesz miał jeszcze pytania, to wtedy pisz.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?