FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Witam,

    temat myślę ciekawy, bo każdy gdy kupuje nowe auto stara się coś wynegocjować w salonie. Często ludzie się chwalą, że mi udało się to czy tamto. Myślę, że w tym miejscu warto byłoby się takimi osiągnięciami pochwalić.

    Jeżeli udało Wam się coś dobrego wynegocjować przy kupnie Skody Rapid napiszcie! Może dzięki temu innym się też uda zaoszczędzić parę złotych :-)

    - jaka cena początkowa (data kupna - żeby mieć odniesienie, silnik, wyposażenie)
    - jaki rabat udało się ugrać
    - jakie gratisy
    - gdzie i jaki dealer


    Teraz sprzedaż nowych samochodów trochę kuleje w odniesieniu do lat ubiegłych, więc tym bardziej dealerzy Skody mogą być skłonni do rozmów.

    To co każdy kupił za cenę cennikową? ;-)
  • W ubiegłym tygodniu dostałem cenę 51.800 za Rapida 1.2 85kM szara platyna metalic, pakiet komfort, alarm, dywaniki, pełnowymiarowe kolo zapasowe. Ganinex Katowice
  • A jaka wersja wyposażenia bo pakiet komfort jest w każdej wersji ?
    Co to było Active, Ambition, Elegance?
    Brałeś jeszcze jakieś dodatki jak inne radio itp ?
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • No fakt zapomniałem. Wersja Ambition. Radio Swing już wrzucone było. Jedyne co się nie udalo to felg aluminiowych załatwić. Ale i tak dobrze ugrałem. No i jeszcze targowałem się między 2 bankami o kredyt i w sumie zjechali mi z ratą o 40 pln początkowej wersji
  • Witam! Wersja Ambition 105PS + pakiet komfort, listwy, swing 2, koło zapasowe ,lakier metalik zapłaciłem 56000 w sumie dostałem około 8000rabatu. Wrocław
  • Witam! Wersja Ambition, 85KM, pakiet komfort, radio swing, koło zapasowe pełnowymiarowe, lakier czarny metalik, dywaniki, siatki, b.grzeczna obsługa / p.Darek/
    Całość 52,500 tys. Ciechanów, dealer Jarzyński
  • Witam,
    od jakiegoś czasu przeglądam forum ale dzisiaj się zarejestrowałem więc napiszę

    Skoda Rapid 1,2 85 konna wersja ambition, metalik, pakiet komfort, radio swing, pełnowymiarowe koło zapasowe, dywaniki, mata gumowa do bagażnika cena 50250,00 Gliwice Lellek kupiona 06,06.2013
    Rapid LB/ 1.2 85 KM / MY 13 / Ambiente/ srebrny / 199 600km/ Śląsk - okolice Gliwic
  • Kupiona 5-08-2013. Rapid Ambition 1,2 85KM.
    Lakier metalik, pakiet komfort, RadioBlues CD/Mp3, Alarm, wycieraczki gumowe, dekor ozdobny na desce + dokupiłem 2 lata gwarancji(łącznie 4 lata) - 52600. Kraków
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @amiskiew
    Widzę, że masz dekor czyli masz MY2014. Powiedz mi czy poza dekorem i przełącznikami przy kierowcy od tylnych szyb elektrycznych różni się czymś innym od MY2013 ? W jednej gazecie napisali, że ma się pojawić kawałek miękkiego plastiku na desce rozdzielczej - po tym tekście spodziewałem się że góra deski będzie miękka. Jest coś takiego u Ciebie?
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Nie powiem Ci wiele bo jeszcze nie odebrałem. Na razie mówię to co mam na umowie.
    Odbieram w następnym tygodniu to dam znać.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Dzisiaj dzwoniłem w sprawie ustalenia terminu odbioru mojego Rapida. Dostałem odp. że kolory Denim będą w połowie października.(obiecane wcześniej max 4 tygodnie) Wkurzyłem się i pojechałem po zwrot zaliczki. Po rozmowie z kierownikiem salonu dostałem felgi aluminiowe za 700 zł i obiecany termin koniec września. Aluski i tak miałem kupić, a stalówki przydadzą się do zimówek. Zaoszczędziłem 700 zł. Chyba warto poczekać
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @amiskiew: no to faktycznie nieźle pojechali, najgorzej jest jak ktoś czeka na samochód, a tu ni ma ;) ale cena 700zł za aluski to myślę, że jest bardzo dobra. Tak jak mówisz stalówki będziesz miał na zimowe.
  • miałem zaplanowany wyjazd do Francji na 5 września. Brak Rapidka spowodował konieczność zmian rezerwacji w hotelach i niestety częściową stratę zaliczek. więc powiedziałem że albo dostanę rekompensatę, albo rezygnuję z zakupu :)
    Do stalówek przełożę opony, które zostaną po Lagunie 195/65/15' i będzie komplecik.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @amiskiew: no trzeba ostro ;) czasami faktycznie uda się coś ugrać jak w Twoim przypadku, w końcu nie chcą stracić klienta.
  • Miał być Rapid Ambition 1,2 85KM ale ostatecznie, w sierpniu, podpisałem umowę na Octavię 1,2 85KM Active, biała z autoalarmem za 52 900zł. Przy okazji dowiedziałem się, że silniki TSI w O3 są inne niż montowane w Rapidach, mają zmienioną elektronikę bez łańcucha rozrządu - stąd porównywalne parametry mimo różnicy wagi. Przy tej cenie, bogatym wyposażeniu O3 już w podstawowej wersji Active ( klima, radio, komputer, 7 poduszek, ESP, ASR.. ), różnicy klas aut, zakup Rapida stracił sens. Salon w Kielcach przy upuście lojalnościowym - zakup kolejnej skody. Pozdrawiam i szerokiej drogi naszymi skodami :-).
  • Kupiłem w styczniu wersja 86 konna rocznik listopad 2012 43 tys Swidnik kolo lublina
  • dokupilem alusy i opony zimowe dunlopy za 2tys 200 i tyle w temacie mam już ponad 6tys przejechane na trasie przy normalnej nie powolnej jeździe zszedlem do 4,7l na setke dość fajne autko no i pakowne
  • Rapid Ambition 1,2 85KM, lepsze radio, climatronic, pełnowymiarowe koło zapasowe, dywaniki, metalic, dodatkowy komplet kół z oponami zimowymi - 48 500 PLN (salon Rzeszów)
  • balarizaaf - cena bardzo dobra. wg kalkulatora wychodzi duuużo więcej.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @balarizaaf - też uważam że cena rewelacyjna uwzględniając wymienione przez Ciebie wyposażenie
  • Pytanie do forumowiczów.
    Czy ktoś kupował Rapida na Alufelgach,a dodatkowo dostał oryginalne kołpaki do stalówek?
    Bo dzisiaj w salonie "oświecili" mnie, że kołpaki do stalówek dostałbym, jakbym dokupił aluminiowe w sklepie skody(droższe). A skoro zamówiłem na aluminiowych, to stalówki należą mi się, ale bez kołpaków.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?