FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Rapid Spaceback 1.2 TSI (105 KM) Elegance + Pakiet Komfort + Pakiet Simply Clever + Siatki do bagażnika + kolor metalic + koło dojazdowe + Pakiet Serwisowy 4 lata = 61300 PLN (salon Kraków). Samochód właśnie się produkuje będę odbierał go za kilka tygodni.
  • gratuluję, będzie nas więcej w Krakowie. Bo dotychczas to spotkałem 2 x białą i moja Blue Denim i więcej nie widziałem w Kraku
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Witam. Dostałem propozycję zakupu Skody Rapid Spaceback za 53500 z silnikiem 1.2TSI 85km, radio swing, pakiet komfort, lakier, + opony zimowe gratis. Czy według Was ta oferta jest dobra, czy można jeszcze się targować?
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Targować się zawsze warto, ale jak nie spuszczą to bym brał jeśli ten samochód Ci odpowiada. Ja miałem propozycje Skody Rapid z silnikiem 1.2 TSI 85KM, pakiet komfort, koło zapasowe, lakier metalic (bez radia Swing, bez opon zimowych) za 53 600
  • Zakupu dokonaliśmy z żoną w lipcu br. Wersja Ambition z pakietem komfort, pełnowymiarowm kołem, radiem swing 2, listwami w kolorze nadwozia, autoalarmem, alu 15 carme, czarna perła 1.2 TSI 105 KM. Za tak skonfigurowane auto 59 500 zł.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 9500km | Kielce
  • Ja kupowałem rapida w czerwcu (post powyżej) ale ciężko porównywać jest ceny nawet w czasie 1-2 miesięcy bo wszystko zależy od aktualnych promocji - czyli upustów jakie może dać sprzedawca
    Rapid LB/ 1.2 85 KM / MY 13 / Ambiente/ srebrny / 199 600km/ Śląsk - okolice Gliwic
  • Dzisiaj dograłem szczegóły zakupu naszego Rapida- Wersja Ambition 1.2 TSI (105 KM), pakiet komfort, metalic, dywaniki, chlapacze, rocznik 2014. Cena 53 tyś. Lellek Koźle. Myślę, że nieźle nam poszło, nie licząc rabatu systemowego 4700 udało się jeszcze wyciągnąć prawie 6 tyś. rabatu. Czyli w sumie ponad 10,5 tyś. Duża w tym zasługa tego forum, bo mieliśmy mniej więcej rozeznanie ile ugrali inni.
  • Witam.My też właśnie ustaliliśmy szczegóły zakupu Skody Rapid Spaceback w wersji Ambition 1.2mpi. czerwień corrida do teo z panoramicznym dachem.Wytargałem odnich gratis opony zimowe i pełnowymiarowe koło zapasowe plus rabat od nich 4700 nawet nieżle.Cena samochodu całkowita 53 100.
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Witam, niedawno zamowilismy rapida spacebacka za 54600, ambition,
    1.2 tsi 85km, alusy, lakier mealizowany, koło zapasowe pelnowymiarowe, opony zimowe, chlapacze, dywaniki, pakiet komfort, radio swing, jeżeli do odbioru samochodu pojawia się listwy boczne i nakladki na progi, to one też prwdopodobnie będą w tej cenie, dodam iż posiadam kupon lojalnosciowy
  • Gratulacje wyboru :) Ja czekam na wersję Liftback ale z silnikiem 105 KM w podobnej konfiguracji ale bez alusów za to z hakiem holowniczym. A co do kuponu lojalnościowego to rozumiem piszesz o tym gdzie masz do wyboru dodatkowy rabat lub przedłużenie gwarancji o dodatkowe 2 lata ?
    Teraz pytanie jeśli to jest ten kupon to nie jest tak, że on jest ważny tylko do końca roku? Jeśli auto dopiero teraz zamówiłeś to odbiór będziesz miał po nowym roku a wtedy ten kupon nie jest już ważny, więc nie wiem czy Ci on coś pomoże. Zwróć na to uwagę i dobrze dowiedz się jak to jest. Ja mam identyczną sytuację i mi powiedzieli, że jak odbiór będzie po nowym roku to już nie skorzystam z tego kuponu, jeśli uda się jeszcze w tym to spokojnie mogę z niego skorzystać.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Chciałem 2014 rocznik, z tego co wiem kupon jest ważny, ponieważ liczy się data zamówienia a nie odbioru.
  • 8150 upustu. Silnik 1.2 105 KM, wersja active + pakiet komfort + komputer pokładowy + alarm + dodatkowe głośniki z tyłu + koło + podłokietnik dla kierowcy. Cena rocznika 2014 - 51.850.
  • Witam,
    1.2 TSI 105KM, wersja Ambition z pakietem Komfort,lakier metalizowany beż cappucino,climatronic, radio Swing, koło pełnowymiarowe zapasowe, Sunset,dodatkowy zestaw opon i pakiet zimowy za łącznie 60 000zł.kupione 4 grudnia 2013 w Wałbrzychu
  • witam,1,2 TSi 85KM, beż cappuchino metalik, wersja ambition z pakietem komfort+ opony zimowe i alufelgi 15 cali "carme", dekor silver brushed koło zapasowe, mata gumowa bagażnika, blokada skrzyni biegów, podłokietnik, chlapacze - 56100,00 15grudzień - odebrany w 3 dni :)
  • Witam. Zamówienie dzisiaj, tj. 03.01.2014 r. Rapid sedan Ambition 1,2/63 kW TSI 5-M, Czerń magiczna+PAKIET KOMFORT+Radio Swing+Listwy boczne+Pakiet na bezdroża+Koło zapasowe+Alarm fabryczny+Dywaniki+Koła zimowe( felgi+opony )+Osłony przeciwbłotne P/T+Blokada skrzyni biegów - 56750 zł
    Termin odbioru - 31.03.2014 r.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Witam, upust 13.890zł, cena 50.300zł, auto zamówione, odbiór za kilka dni...
    RAPID LIFTBACK 1.2 TSI 105KM 6-biegów, wersja AMBITION + pakiet komfort
    lakier czarny magic perłowy, koło zapasowe, mata bagażnika, dywaniki gratis!
    Model 2014, rocznik 2013. (Identyczny Spaceback kosztował o 1.300zł mniej)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • No to super upust, a gdzie takie cuda
  • Rabat otrzymasz wszędzie, nawet powyżej 15tys, ale największe są na południu (Kraków, Katowice, etc.) uzależnione jest to od polityki sprzedaży salonu, który wlicza sobie bonus od ilości sprzedanych aut, nie bez znaczenia jest też duża ilość salonów (duża konkurencja). Mi opłacało się zamówić na północy, salon mam u siebie na miejscu, dodatkowo będę miał rabat na serwis, więc wyjazd po auto po prostu się nie kalkulował.
    ps. trudniej jest dostać liftbacka z takim upustem, przy spacebacku jest łatwiej bo tej wersji jest więcej.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Zapomniałeś dodać, że upust na stary rocznik jest 9700 zł, - żadna rewelacja, nie ma czym się chwalić.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Wysokość upustu wyprzedaży rocznika 2013 (model 2014) nie jest tajemnicą i wynosi 9.700zł.
    Jeżeli krytykujesz, to wcześniej podaj jaki upust otrzymałeś, wtedy to będzie miało sens, a tak to...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?