FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam wszystkich, 
    wczoraj odebrałem Rapida SB 1.0 95 km
    Rapid SB | 1.0 95KM | MY19 | Active | Beż Cappuccino | 20000 km | Radom
  • Dobry wieczór, 

    Bardzo miło mi zagościć na forum. 
    Osobiście nie posiadam Rapida, natomiast kilka dni temu szczęśliwym posiadaczem auta stał się mój Ojciec.  Ja będę pełnił swoistą rolę opiekuna auta. 
    Wybór padł na auto z 2016 roku (pierwsza rej w 2017) z silnikiem 1.2 TSI, 90KM.


    Serdecznie pozdrawiam
    Łukasz
     

    Rapid SB | CJZC 1.2 136KM/230Nm | MY2017 | Active | Srebrny | 54000km | Warszawa
  • Witajcie na forum rapidklub.pl, zapraszam do czynnej dyskusji jak i do pochwalenia sie swoim autem w dziale "Nasze Rapidy" http://rapidklub.pl/categories/nasze-rapidy
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • dzień dobry wszystkim, zostałem posiadaczem Rapida 1,2 TSI z 2015. Mam nadzieję, że szczęśliwym posiadaczem :)
  • Witam na forum.

    Wojtek z Solca Kujawskiego
    Rapid LB | 1.6TDI 105KM | MY14 | Ambition | Bydgoszcz
  • Witam. 
    Rapidek 1.0 110Km Style. 
    Woj. Śląskie 
    przebieg 1500km i rośnie ;) 
  • Cześć,
    właśnie do was dołączyłem.
    Rapid 1.2 CJZD 110KM, RP 2015, ok. 33000 km
    Lokalizacja Katowice
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM + LPG | MY15 (albo 16) | Ambition Max | 49000 km | Katowice
  • Witam
    Rapid 1.0 110Km Style
    Kraków
    obecnie przebieg 200km :)
    odebrana z salonu 31.12.2018 :)

    pozdrawiam
    Rapida SB | 1.0 TSI 110KM | MY18 | Style + dodatki | Beż Cappuccino | Kraków
  • Cześć wszystkim, w poniedziałek odbieram rapida rocznik 2014 :)
    Hyundai I30 1.4
    Mitsubishi Pajero Sport 2.5TD
  • Cześć! Dzisiaj podpisałem papiery, auto odbieram w przyszłym tygodniu. Będzie demon 1.0tsi :D
    Rapid SB | 1.0 CHZC 110KM | MY18 | Style | Zieleń Rallye Metalizowany | 8500km | Poznań
    Octavia 3 FL | 2.0 CUNA 184KM | MY18 | RS | Szary Steel Niemetalizowany | 22000km | Poznań
  • Witam serdecznie wszystkich Klubowiczów, właśnie dołączyłem do szanownego grona posiadaczy Rapida. Czarna bestia z 105 benzynowymi końmi na pokładzie z roku 2015. 
    Rapid SB | 1.2 105 KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny | 66000 | EL
  • witam sedczecznie, ciesze sie ze przyjeto mnie do takiego zacnego grona, posiadaczem rapida spacebacka jestem od kwietnia 2014 roku, i zrobiłem juz nim 145000 km, jestem pierwszym włascicielem, coż moge wiecej powiedziec werscja elegance z moze nie rewelacyjnym silnikiem 1.2mpi który kupowałem z mysla o lpg, oczywiscie z instalacja landi o przygodach z nia mógłbym napisac niezły esej, ale o tym moze w innym miejscu, jeszcze raz dzieki
    SB|1.2mpi + LPG|2014|Elegance|Czerwony Rio metalik|BYTOM
  • Heyka.
    Wczoraj zamówiłem Rapida Liftbacka z wyprzedaży, ale rocznik 2019. Wersja Ambition z pakietem audio i kołem zapasowym. Kolor Szary Quartz. Motor jedyny słuszny 1,0TSI 110KM ze skrzynią manualną.
    Za kilka dni wszystkie formalności powinny być załatwione (kredyt, rejestracja) i będę mógł jeździć nowym autem.
    To moje pierwsze nowe z salonu auto. Do tej pory zawsze jeździłem starszymi autami, ale nadszedł ten dzień w życiu i zdecydowałem się na nówkę sztukę.
    Myślę, że dla rodziny 2+2 będzie to wystarczające auto
    Rapid LB | 1.0 DKRC 110KM | MY19 | Ambition+Audio+Sunset | Szary Quarz | Osiek nad Wisłą
  • Życzę przyjemności z jazdy i jak najmniej problemów. Szerokości.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Auto zarejestrowane, umowa podpisana, wysłana do banku. Teraz tylko czekam na info czy bank dał zielone światło do wydania auta. Wstępnie w czwartek po południu odbiór.
    Co się okazało, auto ma jeszcze pakiet sunset.
    Produkcja auta to 02.02.2019 :)

    Auto odebrane. Jest git...
    Rapid LB | 1.0 DKRC 110KM | MY19 | Ambition+Audio+Sunset | Szary Quarz | Osiek nad Wisłą
  • Witam!
    Rapid Spaceback kupiony miesiąc temu z wyprzedaży rocznika. Dodatkowy rabat za auto podemonstracyjne.
    Jako laik samochodowy (pierwsze auto z salonu) i kompletny brak wiedzy motoryzacyjnej mam nadzieje, że wiele się dowiem czytając to forum :).
    Rapid SB I 1.0 TSI 110km I 2018 I Style + Komfort, SUNSET, Dynamic I Biały Laser I 2500km I Iława
  • Witam!
    Spaceback, kupiony 21.02.2019, wyprzedaż 2018. Pakiet przeglądów 4 lata lub 60 tys., okres przeglądów - QI6. Moje pierwsze auto z salonu.
    SB | 1.0 | MY19 | Ambition | Biały | 700km | Szczecin
  • Cześć, witam wszystkich.
    Od wczoraj szczęśliwy posiadacz Rapida. Oby się dobrze jeździło
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY19 | Ambition | Szary Quartz Metalic | 17000 km | Kraków
  • ile czekałeś? ;)
    Rapid LB | 1.0 TSI 110 KM | MY19 | Style | Szary Quartz

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?