FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Nie czekałem zbyt długo, ok tygodnia od momentu wizyty w salonie, bo kupiłem auto z oferty salonu. Egzemplarz z wyprzedaży 2018.
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY19 | Ambition | Szary Quartz Metalic | 17000 km | Kraków
  • Witam wszystkich użytkowników Rapida.
    Od tygodnia posiadam Rapida w wersji LB i na razie dobrze się jeździ, czego i Wam życzę.
    Rapid LB |1,0 TSI 110 KM | MY19 | Style | Szary Quartz Metalic| 320km | Chorzów
  • też właśnie czekam na odbiór 1.0 110 KM i tez Style i też ten sam kolor ;P
    Rapid LB | 1.0 TSI 110 KM | MY19 | Style | Szary Quartz
  • Denver, ja niestety wersja Ambition, ale ma wszystko czego mi trzeba. Brak tylko tempomatu. 
    Tylko nie wiem czy mam czego żałować, bo nigdy z tempomatem nie jeździłem. A kolor ...jak kolor. Nie zachwycał na początku, ale teraz już się opatrzył i jest ok
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY19 | Ambition | Szary Quartz Metalic | 17000 km | Kraków
  • Ja wybrałem wersję Style przede wszystkim ze względu na climatronika,poprzednio przez 12 lat jeździłem Roomsterem z climatronikiem i nie ukrywam, że się przyzwyczaiłem do bezobsługowości klimy i ogrzewania.Oczywiście wersja Style ma więcej użytecznych dodatków np. tempomat ,jednak climatronik i podgrzewane siedzenia to było to co mnie  skusiło.Dodatkowo zamówiłem sobie pakiet Comfort ( biksenony,kamera cofania i dodatkowe głośniki z tyłu) bo grzech było by nie skorzystać z promocyjnej ceny 1 zł za pakiet.
    Rapid LB |1,0 TSI 110 KM | MY19 | Style | Szary Quartz Metalic| 320km | Chorzów
  • U mnie dokładnie to samo. Mam obecnie auto w pełnej opcji i jak człowiek się przyzwyczai do pewnych opcji to potem inaczej już nie chce ;)
    Rapid LB | 1.0 TSI 110 KM | MY19 | Style | Szary Quartz
  • To gratuluję, i szerokości :-)
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY19 | Ambition | Szary Quartz Metalic | 17000 km | Kraków
  • Witam wszystkich!
    Rapid LB | 1.4TDi EA288 CUSB 90KM | MY16 | Ambition | Biały |174500km | Wrocław
  • Witam. Od wtorku jestem posiadaczem Rapida Liftback 1.2 90KM z 2017R.
    Dziękuję za przyjęcie do klubu
    Rapid 1.2 LB 90KM z LPG MY 2017 Ambition Biały 131000km Bełchatów
  • Witam, 
    od początku marca jestem posiadaczem Rapida Spaceback z 1.0 TSI w kolorze Szary Quartz, wersja Ambition + pakiet zima. Ponieważ w chwili zamówienia, Spaceback nie był już produkowany, skazany byłem poniekąd na to co salon już miał, ale za to po tygodniu od wyboru, wyjechałem nim z salonu. Auto wyprodukowane w 2019 roku ;)
    Dzięki za przyjęcie do grupy :)
    Rapis SB | 1.0 TSI 110 KM | 2019 | Ambition + zima | Szary Quartz | 1212 km | Legnica
  • Witamy w rapidklub.pl
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Cześć wszystkim,
    zaraz przed Świętami Wielkanocnymi odebrałem swojego Rapida. Pierwsza trasa na Podkarpacie; ok. 400 km w jedną stronę. Auto spisało się dobrze; szczególnie bagażnik, który zmieścił duży wózek i resztę bagażu i spalanie - 5.6 przy dość rwanej i szybkiej jeździe na ekspresówce i podkarpackich górkach. Jedyny minus to podatność na wiatr na S-ce, ale chyba trzeba jeździć wolnej, żeby jeździć komfortowo. Szkoda też, że nie ma nawiewu na tył. Dla równowagi plusem dla mnie (nie wiem jak kierowców z naprzeciwka;p) są xenony, no i kolor prezentuje się elegancko :)

    Pozdrawiam Forumowiczów 
    Rapid LB/110KM/2019/Style/Szary Quartz/27000/Warszawa
  • witam :)

  • Przyszedł czas na pożegnanie z Rapidem.
    Przesiadam się do Octavii.
    Od czasu do czasu będę zaglądał na Forum. 
    Pozdrawiam wszystkich. 
    Rapid SB / 1,2 CBZB 105 KM / MY 2015/ ELEGANCE MAX / BŁĘKIT PACIFIC/ 122 500 km / PRUSZKÓW
    Octavia kombi/1,5 DADA 150 KM DSG/ MY 2019 / STYLE / Srebrny Brilliant Metalizowany/ 120 000 km
  • Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Rapidów :-)
    Rapid SB | 1.4 TDI 90KM | 2016 | Ambition | Granatowy | 90000km | Warszawa
  • Cześć wszystkim ! Już troche tutaj szperam, ale jakoś nie było kiedy się przywitać. Fajnie, że to forum choć troche żyje w tych czasach. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu ludzi z kuj - pom lub okolic. :)
    Rapid Spaceback | 1.4 TDI | MY16 | FLOTABIEDA | Candy White | 170 000 km | Toruń
  • Cześć jestem nowy ze "starym" Rapidem Spacebackiem z 2013 r.
    Silnik 1,2 MPI 75km CGPC, wersja ambition. Przebieg 69 000 km
    RAPID SB / 1,2 MPI 55kW CGPC / MY13 / AMBITION / SREBRNY / 104 000km / Kielce /Spalanie - Motostat.pl
  • Witaj, to masz ekstremalnie mały przebieg tak jak ja. Ale tradycyjnie nie czekaj na upomnienie Admina o uzupełnieniu stopki. Szerokości!!
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • No też nie mogłem uwierzyć, ale sprawdzone potwierdzone. Zakup od osoby prywatnej. Uzupełnić stopkę? Ok
    RAPID SB / 1,2 MPI 55kW CGPC / MY13 / AMBITION / SREBRNY / 104 000km / Kielce /Spalanie - Motostat.pl
  • Nigdzie nie widzę w profilu "ustawienia podpisu"
    RAPID SB / 1,2 MPI 55kW CGPC / MY13 / AMBITION / SREBRNY / 104 000km / Kielce /Spalanie - Motostat.pl

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?