FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Na górze strony, klikasz na swój nick,
    otworzy Ci się nowa strona z opcjami,
    po lewej stronie wybierasz np. Ustawienia Podpisu albo Edytuj Profil,
    w nowym wyskakującym oknie masz pole do wpisania danych,
    zatwierdzasz przyciskiem Zapisz
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Uzupełniłem, po prostu na smartfonie mi nie wyświetlało tego menu.
    RAPID SB / 1,2 MPI 55kW CGPC / MY13 / AMBITION / SREBRNY / 104 000km / Kielce /Spalanie - Motostat.pl
  • Jak poszukasz, to na dole masz opcję Full Site.
  • No jest, faktycznie, człowiek całe życie się uczy.Dzięki
    RAPID SB / 1,2 MPI 55kW CGPC / MY13 / AMBITION / SREBRNY / 104 000km / Kielce /Spalanie - Motostat.pl
  • Ukłony,
    Aktualnie Rapid MC 2018 1,4 i SII 3,6.
    Poprzednio kilka innych Skodovek.
  • Witam,
    Od kilku miesięcy jestem użytkownikiem Rapid SB 1.0 110KM.
  • Witam wszystkich grupowiczów :)
    Rapid SB | 1.2 TSI 66kW | MY17 | Ambition | Biały | 42000 | Goczałkowice - Zdrój
  • Witam wszystkich rapidowiczów :)
    Rapid SB | 1.0 95KM | MY18 | Active | Beż Cappuccino Metalizowany | 15000km | Solec Kujawski
  • Witam wszystkich. ;)
    Rapid LB | 1.0 110KM | MY18 | Active | 33000km | Warszawa
  • Cześć wszystkim. : )

    W najbliższą sobotę stanę się posiadaczem nowej Skody Rapid. : ) Liftback 1.0 tsi Ambition. : ) Jak odbiorę furkę uzupełnię stopkę : )

    Pozdrowienia. : )
    Jacek
    Rapid LB | 1.0 110KM | MY2020 | Ambition+Pakiet zimowy 1+Audio | Beż cappucino | 300km | Jelenia Góra Dolnośląskie
  • Witam serdecznie z Pomorza. Od ponad roku jestem właścicielem Skody Rapid. Mam nadzieję, że znajduję tu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy. 
    Konrad  
    Rapid, 1,2 tsi 77kW, 2014, Elegant, 50tys., Kaszuby
  • Witam wszystkich...
    Seat Toledo IV|1,2 CJZC 90km| MY17| Reference z pakietem Comfort +| niebieski(Mediterranean Blue|30tys|Tychy
  • Bry wszystkim!
    Z tej strony właściciel bliźniaka od rapidki;) 
    Seat Toledo/ 1.2 Tsi
    90km/ 2016/ reference/ bordowy/ 80kkm/ Czeladź
  • hej wszystkim forumowiczom, jestem nowy i od kwietnia 2019 posiadaczem Rapida 1.0 TSI LB

    Pozdrawiam!
    Rapid LB / 1.0 TSI 110 KM / 2019 / Ambition / Szary Quartz / 79654 km / Lubin
  • Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie.
    Dziękuję za przyjęcie do zacnego grona posiadaczy/użytkowników Skody Rapid.
    Mam na imię Krzysiek zamieszkuję okolice Lublina jestem fanem motoryzacji a ostatnio ogólnie pojętego  retrofittingu.
    Do tej pory przez moją stajnię przewinęły się:
    VW Polo 1.9 SDI 2000r.
    RF: Tutaj skromnie montaż fabrycznego radia 2 Din
    Toyota Corolla E12 1.4 D4D 2006.
    RF: Nieco grubiej ponieważ moja Toyotka pozwalała na wiele posiadając doprowadzoną w 85% instalację pod tzw doposażenie salonowe:
    Wymiana kierownicy na multimedialną, podgrzewane stołki, lampy przeciwmgielne przednie wszystko p&p bez potrzeby ingerencji w instalację.
    Autko DOCELOWE Skoda Rapid Liftback 1.6 TDI
    RF: Z opisów na forum wiem że zbyt dużego pola do popisu nie będę raczej miał.
    Lecz jeżeli uda mi się coś poczynić z tym autkiem w dziedzinie retrofittingu, oczywiście postaram się o odpowiedni post z opisem i ilustracjami oraz jeżeli ktoś będzie zainteresowany również nie odmówię wsparcia merytorycznego.
    Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce.
  • Witam wszystkich Forumowiczów. To moja druga Skoda po Octavii i myślę,że tak samo bezawaryjna.
    Rapid Spaceback 1.2 TSI 66 kW MY16 Wodzisław Śl.
  • Witam wszystkich na forum serdecznie. Skoda kupiona luty 2020 r. Miałem już styczność z Skodami. Felicia 1.3 mpi i Fabia 1.9 sdi (nie do zabicia :-) ) Fora skodowców to mechaników zmora. 
    Rapid LB| 1.2 CJZD 110KM | MY2016 | Ambition | Granatowy 137000 | Toruń
  • Lepiej by zabrzmiało: Skodowców fora to mechaników zmora. :):):)
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Witam Wszystkich!
    Rapid NH/1.6 CAYC 105KM/MY13/Active
  • Witam wszystkich forumowiczów
    Rapid LB 1.6 CXMA 115km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?