FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wybor felg i kołpaków
  • Nudze sie strasznie czekajc na auto ( z drugiej strony nie zamierzam nic przyspieszac) i kombinuje tak zeby bylo idelanie :) (zeby pozniej czegos nie zalowac)
    Poniewaz do produkcji jest jeszcze troche czasu to pare rzeczy mozna zmienic:
    i teraz mala ankieta ktore wzory uwazacie za atrakcyjniejsze bo ja nie moge sobie wyrobic jednoznacznej opini :)

    Felgi:
    Dione

    Nowy wzor Rock


    Kołpaki (te od Rapida sa okrutne wiec wybor jest miedzy stara a nowa fabia)
    Sattelite
    image


    Z nowej Fabii Dentro



    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Alu- Rock
    Kołpaki - Sattelite
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Dokładnie :-)
  • Mi tez te felgi ROCK wpadły w oko. Co prawda jest dopłata do nich 50zl ale mysle za jakos to diler wrzuci w dotychczasowa cene :)
    Z checia zobaczył bym je na zywo ale watpie czy jakis dealer bedzie je mial na wystawie czy na samochodzie. 
    W sumie DIONE tez nie sa zle nawet wydaje mi sie troche "lzejsze" w wygladzie ale juz troche mi sie opatrzyly - pewnie co drugoi RAPID na 16'kac bedzie na nich jezdzil. 

    Co do kołpakow to na grafice SATTELITE sa bezkonkurencyjne jednakze na zdjeciach az tak dobre nie sa. Tu rowniez przydaloby sie porownac je na zywo.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Kołpaki takie jak np. Sattelite (tydzień jeździłem fabią z takimi właśnie) mają jedną wadę, jedynie udają felgi aluminiowe... a mi osobiście przeszkadza, że felgi stalowe są mocno widoczne, ale rozumiem, że mogą się podobać. U siebie mam dakara, prosty wzór, wręcz klasyczny, nie próbują być alufelgą, jak dla mnie ok. Wzór felg Rock, też mi się podoba, ale chyba tylko dlatego, że jest nowy... są jeszcze wzory Mato i Clubber
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Tak Rock jest naprawdę ładna, bierz ją :-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Tu masz foto DION'ów na mojej rapci. 
    2014-07-29 20.22.54.jpg
    2592 x 1944 - 1M
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • jak Diony wygladaja na zywo to wiem - kazdy Rapid w salonie na nich stoi :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • namierzył ktoś jakieś fajne kołpaki do 15 (z czarnym logiem skody)? 
    W salonie chcieli 240zł za komplet.
    Zmieniłem właśnie na zimówki ale bez kołpaków średnio wyglądają.
    10744744_838039836217131_571414478_n.jpg
    561 x 960 - 99K
    10799941_838039796217135_1715446238_o.jpg
    1230 x 720 - 188K
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Ta, bez kapsli wyglądają niespecjalnie :-) a alu jakie masz 16'?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Alusy normalnie 16" DIONE.  A te są 15" i śruby zostały z alusów - sząłu nie ma - trzeba poszukać kołpaków :)
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Tak, kapsle muszą być, bo inaczej rapcia wygląda jak kurczak bez pierza:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @alogator ta Twoja Rapidka stoi na 16'kach 215/45 ??
    Cosik wąskie sie wydają chyba ze to przez to zdjęcie bokiem...
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • te felgi ROCK jaką mają wielkość 15 czy 16"? 
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • wg cennika
    Obręcze kół ze stopów lekkich ROCK 7J x 16” z oponami 215/45 R16

    wracając do tematu, kołpak sattelite na zywo:

    szalu nie robi, powoli skłaniam sie ku Dentro i ROck
    sattelie.jpg
    797 x 782 - 340K
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @kriskr77 - a wiesz, że nie wiem - nie mam możliwości teraz sprawdzenia ale to standard dla wersji elegance był na dionach. 
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • @alogator czyli na 215kach
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • dione są fajne proste i nie przesadzone a rock trochę kanciaste i faktycznie mało ich jeździ, kołpaki satellite jak widzimy szału nie ma tak samo sprawa wygląda przy innych kołpakach. oryginały jednak lepiej zakrywają stalówki.
    zastanawiam sie czy felgi od nowej fabi pasują do rapidka niby ta sama wielkość a jest kilka wartych uwagi np Beam w trzech kolorach.
    felgi-nfabia1.jpg
    1200 x 245 - 45K
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • powinny pasować - Rock jest w ofercie i Fabii i Rapida. Inne jeśli będą miały to samo ET chyba podejdą.
    co do Rocka to raczej nie jezdzi na nich nikt w ogole bo to nowy model (sa podobne w Octavi)
    jest jeden myk - akesoria do nowej Fabii sa jeszcze niedostępne - nie da sie ich zamówić  - przetestowane na kołpakach Dentro. Wiec nie wiem czy da sie teraz te felgi beam zamówić. Mam nadzieje ze od stycznia bedzie juz normalnie.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • To znowu chwyt  skody najpierw wszystko reklamują a zamawiać można za miesiąc lub dwa dobra to czekamy.
     Chyba dowiem się w salonie powinni coś na ten temat wiedzieć jesli chodzi o et i inne parametry .
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • tzn inaczej - zamawiać Skode juz z tego co orientuje juz można. Ale chyba nie ma dostępnego cennika akcesoriów, Az ze odbiór fabiany  juz po nowym roku to i akcesoria pewnie po nowym.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?