FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda rozsyła użytkownikom życzenia świąteczne
  • Dostaliście taki oto prezent ( herbata + podkładka) i życzenia od firmy która dała nam nasze wspaniałe bolidy? ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak. Wczoraj przyslali.
    A Rok temu dostalem breloczek :)
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • no moja skoda tz salon przesłał mi tylko życzenia pewnie ubogi podkładek nie rozdaje :))
  • otrzymałem. tego się nie pali :/
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Skromny ale miły gest świąteczny. Całkiem dobra herbata. Znajomy z pracy ma Kia i dostał gumowy stożek w kształcie przypominający condoma....a jest to lejek do zbiornika płynu spryskiwaczy.! Taki gest... 
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • Miły gest skody. Zaskoczyli mnie na +
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Ciekawe czy te gifty są tylko dla już szczęśliwych posiadaczy, czy oczekujący też się załapią :) Swoją drogą kilka dni temu myślałem sobie, czy doczekam się życzeń na maila itp a tu widzę prezenty że ho ho ho :P
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ja też dostałem.Przesyłka jest z centrali, nie z salonu.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • A ja dostałem dwie :) od salonu, gdzie kpiłem i z centrali.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Też wczoraj dostałe
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Ja również dostałem:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Własnie dziś dostałem życzenia od Skoda +podkładka + herbatka zimowa a jak wcześniej wspomniałem dealer tez przesłał życzenia ..
  • Ja się tam od dilera niczego nie spodziewam, prędzej od diabla ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 ja do dilera nie miałem i nie mam nic złego od samego początki było wszystko ok.. ale jak to sie mówi sa ludzie i ludziska 
  • No tak, zbiore sie kiedys i opisze w opiniach o dilerach o tym jegomosciu, do skody nie mam zastrzezen, byly przeprosiny, bony teraz te zyczenia i oby tak dalej ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Też dostałem wypiłem herbatę a podkładkę żona zabrała bo ładnie wygląda. Co do całości to widzimy  że skoda dba o klienta, mała rzecz a cieszy i przekonuje na plus nawet po jakichkolwiek problemach.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ja chyba za duży upust wytargowałem, bo nic mi nie przysłali :)
  • Ciekawe czy po 3 latach tez beda chetni wyslac ? :)
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Ja też dostałem herbatę. Czy za 3 lata wyślą to się okaże. Jak będą chcieli być widoczni to tak. Ja zanim kupiłem Rapida też na święta coś dostawałem. A to brelok, odmrazacz do szyb czy zamków.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Mi nic nie przysłali, pewnie dlatego, że kupiłem auto demo ;)
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | Ambition | Błękit Race | Warszawa
  • Mysle ze majac gwarancje 4 letnia, skoda przez ten czas bedzie przypominac o sobie, strategia marketingowa z mysla o zostawieniu w salonie auta i kupnie nowego
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?