FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
ANKIETA - jaki kolor dla Rapida?
  • Jeszcze przed wyjazdem do Salonu, by złożyć zamówienie wybrany był Pacyfic Blue. W kalkulacji taki też kolor został podany, jednak przy wyborze banku udzielającego leasingu, padł system i procedura nie została zakończona, na szczęście, bo po powrocie do domu, przyszła konkluzja i kolor zmieniony. W zamówieniu wybór padł na Perłową Czerń ;-)
    Rapid SB | 1.2 TSI LPG 85km | MY15 | Elegance Max | Perłowa Czerń | Myślenice
  • Mógłbym powiedzieć, znakomity wybór, bo mam taki... ale zastanów się jeszcze, chyba że czerpiesz radość z pucowania auta ;-) było już o tym, czarny magic perłowy jest piękny, ale trudny w utrzymaniu w czystości...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • tak potwierdzam, jest ładny ale niestety wszystko na nim widać:(
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • a dla tych co nie lubia myc... bez capucino;)
  • @karolek, srebrny też :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • ja mam beż cappuccino i lubię myć :-) ale faktycznie nie trzeba często przy tym kolorze  ;-)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • @Maciek_1991 beż bardziej. Wystarczy umyć raz na rok :D
    Albo jest beżowy z połyskiem, albo jest beżowy bez połysku.
    Najlepszy pod tym względem kolor na świecie!
  • Może w przypadku kurzu ale gdy parkujesz pod drzewami, latem, to ptaki tak samo obs.. Ale najgorsza jest półeczka przy bagażniku od razu się pobrudzi i to bez względu na kolor :) Kto to wymyślił?
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • Trafiłeś. "Spot w wawie" każdy miał inny kolor i na każdym widać tak samo myjnia przywita każdego.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Mialem różne kolory, srebrne, zielone, czerwone, wiśniowe, metaliki i zwykle. przed rapidem mialem wybrane z premedytacją: beż Sahara i beż cappuccino przez kilka lat, i wiem ze to są najlepsze kolory na świecie.
    :)
    Teraz mam biały, też wybrany z premedytacją. Biały i czarny to z kolei najgorsze:)
    Niestety nic nie poradzę ze Rapid najbardziej podobał mi się biały...
    Teraz myje go 30x w roku ale za to cieszę się jaki jest ładny :)
    Beżowe bylem 1-2x rok :)

    Ja dużo jeżdżę i bardziej niż ptaki brudzi mi się od drogi.
  • Przód to jeszcze ujdzie, ale tyl w białym to strasznie szybko sie brudzi :/
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • cały sie brudzi nawet jak stoi...
  • @kros to może przemaluj:))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • nieeeee, ja go uwielbiam na rapidzie :DDDDD
  • Podobno modne jest teraz oklejanie folią. Kosztuje to trochę,  ale można mieć dowolny kolor a oryginał jest chroniony ;)
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • no tylko ta folia nie dość że droga to starcza tylko na jakiś czas ;-) co lakier to lakier
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • http://oklejfure.pl/zamowienie.html tutaj macie cennik oklejenia nasze rapidki segment C koszt od 2700 zł, starcza na ok. 5 lat

    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • http://www.planetstudio.pl/ i jeszcze tu jest ciekawa oferta dla zainteresowanych
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Kiedyś chciałem okleić maskę i drzwi folią bezbarwną albo w kolorze by zabezpieczyć lakier, ale jak zobaczyłem cenę to wole jeździć na woskowanie raz w miesiącu i taniej wyjdzie.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • u mnie wyklejania 120 zł brutto/m2. Wydaje się dużo, ale wyklejenie nawet niby prostej maski trochę trwa i to niestety musi kosztować. Jak ktoś sam umie to folię wylewaną kupi za ok 50 zł/m2
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?