FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zakup Rapida na kredyt oraz odbiór - formalności, kolejność itd
  • U mnie powiedzieli,  że te formalności trzeba bedzie powtórzyć jesli odbiór będzie później niż 3 miesiące.  Tyle ważne są zaświadczenia o zarobkach. Jeśli odbierzesz wcześniej to wszystko jest załatwione,  jeśli nie to formalności od początku. 
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • U mnie też była powtórka formalności...po 3 miechach... 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Ja odbierałam po 3.5 m-ca i nic poza tym co na początku nie musiałam przynosić.
  • @karolek - a mialas kredyt?
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • U mnie wyjdzie chyba 4 miesiące. Wg handlowca nie powinno być problemu. Jak to powiedział, będzie podtrzymywał kredyt. Jak będzie w praktyce, zobaczymy.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • zadne zaswiadczenie z mocy prawa nie jest wazne dluzej niz 3 miesiace
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • tak brałam kredyt, ale jak mówię po 3.5m-ca nikt nie chciał ode mnie nic poza tym co przyniosłam przed złożeniem zamówienia na R. może tak dobrze z oczu mi patrzy;)
  • U mnie to samo, 3 miesiące minęły a nic nie musiałam donosić. 
  • Zależy jak podchodzą do tematu salony i w którym banku, bo to też ważne.
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Czy przy samochodzie kupionym w kredycie nadal jest wpisany zastaw w dowodzie, jak to było kiedyś?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • To zależy kto kredytuje. Jeżeli VW bank to jest tylko cesja na AC.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • @Jacek, w moim przypadku kredytuje VW Bank. Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • cezar Najpierw wybierasz sobie samochód model wyposażenie itd.
    Bierzesz zaświadczenie o zarobkach lub inaczej o dochodach nawet żona musi takie wziąć nikt nie da tobie nic na buzię.
    Idziesz do salonu dajesz sprzedawcy on załatwia formalności.
    W ciągu max tygodnia masz odpowiedź z banku.
    Jeśli wszystko jest dobrze (czyli dostałes kredyt) podpisujesz umowę.
    Wpłacasz zaliczkę/przedpłatę i czekasz."CYT".
     Mam pytanie jak odbieraliście samochód to też musi być żona przy odbiorze,bo tak mi napisał diler dzis,a w tym tygodniu odbieram R?
    Jakoś nie moge nic znależć na ten temat,albo proszę o jakiś link w tej sprawie,z gory dziękuję, amoże Ty "cezar" coś wiesz wiecej?.(wlaśnie minęły mi trzy miesiące od zaświadczenia o zarobkach)a diler mówi mi to w ostatniej chwili,że potrzebne jest nowe zaśw. jest to wkurzające jak traktują klientów dilerzy z krakowa!!!!!!
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Jeżeli żona jest jako współkredytobiorca to musi być przy podpisaniu umowy kredytowej, reszta jej już raczej nie interesuje, chyba że ona będzie właścicielem i na nią będzie rejestrowany samochód
    Co do zaświadczenia, to niestety, ale to jest prawo bankowe... Nie tyle co zaświadczenie, bo ono jest ważne 30 dni, ale (zapomniałem tego mądrego słowa) ta zgoda na kredyt, bo jeżeli w VW banku przechodzi pozytywna decyzja kredytowa, to w ciągu 3 miesięcy musisz podpisać umowę, inaczej wszystko przepada i musisz od nowa przechodzić procedurę, włącznie w nowym zaświadczeniem o zarobkach... To czy w Krakowie, czy w Warszawie, czy w Pcimiu Dolnym, wszędzie jest tak samo.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • isemaJak odbierałeś auto to byłeś razem z Zoną,bo mnie diler powiedział że przed podpisaniem papierów  z banku musi być żona,wczesniej mi nic nie wspominał na ten temat, a nikt nie wspomina że musi być żona?.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • A żona jest jako współkredytobiorca?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ja wziąłem w leasing i tez musiała być żona, ale nie przy odbiorze, ale raz na kilka dni przed odbiorem, aby podpisać ostateczny leasing. 
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • Zona nie jest współkredytobiorcą,właścicielem auta będę ja i na mnie będzie zarejestrowany samochód i tak też było na początku w chwili podpisywania umowy(3 miesiace temu).To jest zwykły kredyt z wpłatą własną 10 tyś.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Ale jeżeli macie wspólnotę majątkową to żona odpowiada w razie jakbyś Ty nie płacił i dlatego ją musiałeś pewnie też wpisać na tym druku z banku, więc będą wymagali jej podpisu.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Żona nie jest ujęta w spłacie bo bez pracy to jak będzie spłacać z czego ?????!
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?