FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zakup Rapida na kredyt oraz odbiór - formalności, kolejność itd
  • Prawnie nie ma to znaczenia. Aby bank nie musiał biegać po sądach chce podpisu obydwoje małżonków, w takiej sytuacji jest ich odpowiedzialność solidarna. Zabezpieczenie banku. Jak przestaniesz spłacać, zapukają do żony.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @johnl sory kolego ale piszesz jak dzieciak teraz, aż oczy przecieram ze zdumienia że zadajesz takie pytania i potem dziwić się że na śmierdzący na kilometr Amber Gold dało się nabrać tyle ludzi. Jeśli nie macie rozbieżności majątkowej Twoja żona tak jak napisał kolega @atsuki, będzie zawsze odpowiadać solidarnie za Twoje długi i nikogo nie obchodzi czy pracuje czy nie, czy ma jakieś źródło dochodu czy też nie.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Niestety, jak piszą Koledzy powyżej, nikogo to nie interesuje, coś o tym wiem...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • A w praktyce, z tego co pamietam przy kazdym kredycie powyzej 20tys wspolmalzonek musi podpisac zgode na taki kredyt.
  • Okazało się ,że żona nie musi nic podpisywać!.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • ale musiała chyba podpisać na wniosku kredytowym ?
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • NIGDZIE nie widnieje Jej podpis,a jutro jadę po auto i nic sie nie zmieni.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • trudno mi w to uwierzyć. 
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • A może wziąłeś kredyt gotówkowy do 20 tysięcy? Bo w takim przypadki niektóre banki nie wymagają zgody współmałżonka. W przypadku kredytów samochodowych banki wymagają podpisu współmałżonka.
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | Ambition | Błękit Race | Warszawa
  • Ale tu nie ma niektóre banki - tu jest tylko vw bank
    Ps. Chyba rozumiem. Przy podpisywaniu kredytu zona nie musi byc obecna ale jej podpis wymagany jest na pewno przy składaniu wniosku o kredyt.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Trudno uwierzyć,a jednak prawda.Wpłata 10tyś a reszta to kredyt .Szymon .
    Żona w ogóle nie składała żadnego podpisu,a wczoraj odebrałem R LB  trochę to trwało ale najważniejsze ,że R jest już w garażu.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • John GRATULUJĘ!!! My przeżyliśmy te chwile w grudniu. Ale żona jednak złożyła autograf...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • maroslaw Dzieki bardzo,ale mojej żonie się udało i nie musiała nic podpisywać.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • hej a mam pytanie - na fakturze macie wyszczególnioną specyfikacje samochodu (chodzi mi o to co z konfiguratora  dodatkowo). czy jakiś inny papier do tego ? chodzi mi np o rozszerzona gwarancje i pakiety przeglądów ??

    ps bo mam fakture i tam tylko jest ze za rapid LB elegance 105km 12.tsi i cena
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Przyłączam się do pytania. Na dniach mam odbierać auto i tak fajnie by było wiedzieć :).
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Jest taka informacja na fakturze, dokladnie znajduje sie w UWAGACH, ze w cene samochodu wliczono np dywaniki, mate bagaznika, pakiet przegladow i pakiet pogwarancyjny w zaleznosci od tego jaki tam zamowilismy
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • no u mnie nic nie ma....
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • No to ja nie wiem, ja mam takie info tuż nad podpisami odbierajacego i dilera tak jak wspomniałem w Uwagach, jest tez info ze samochod fabrycznie wyposażony w Immobilizer 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 pewnie co kraj to obyczaj i co dealer to inne zwyczaje ja mimo ze brałem dodatkowe wyposażenie nie mam go wyszczególnione osobno..jest razem z cena ogólną na Fv 

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?