FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zakup Rapida na kredyt oraz odbiór - formalności, kolejność itd
  • to skad wiecie ze macie rozszerzona gware i ten pakiet - dostajecie na to jakiś papier potwierdzenie cokolwiek ??
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Dodatkowo jest osobne pismo "Skoda pakiet przegladów" gdzie opisane jest wszystko co wchodzi w zakres twojego pakietu, z pieczatka i podpisami oraz w ksiazce serwisowej jest info na ile ma sie gwarancje, nie wiem czy wszyscy dostaja te ksiazki bo przeciez miały byc elektroniczne

    @chris dokładnie tak jak piszesz, wszystko zalezy od dilera i jaki wzór faktury u nich funkcjonuje. Ja właściwie z ciekawości sprawdziłem czy cos takiego jest bo przyznam że nie interesowało mnie to wczesniej.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Książka jest ale nie ma miejsca na wpisy. Są podstawowe informacje jak właściciel auta wpis o rozszerzonej gwarancji data wydania pojazdu etc.
    Na fakturze też mam tylko Rapid sedan Elegance 1,2/77kw tsi 6-m niżej dane pojazdu takie jak vin nr silnika karta pojazdu kolor rok prod. etc.
    Na samym dole mam ze w cenę wliczono dywaniki gumowe nie wpisuja ze dobierales radio czy alarm itp.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • u mnie wygląda to tak

    faktura.jpg
    765 x 1053 - 115K
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @David dokładnie tak to jest jak piszesz, tam gdzie te info o dywanikach tam tez mam o tych pakietach. @krisr77 twoja faktura wyglada tak samo tylko nie ma tej notki co pisalem "Uwagi" ale nie spinaj sie, tak jak pisalem wczesniej sa papiery na to ze ma sie te pakiety wiec mozesz spac spokojnie.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  •    
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Mam pytanie. Z nudów wszedłem sobie na stronę Skody w kalkulator rat kredytu i wpisałem sobie cenę swojego samochodu i wyszła mi rata o 100 zł niższa niż mam w symulacji wydrukowanej i nie wiem czy to błąd, czy są jakieś nowe warunki tych kredytów?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • A jaki kredyt bierzesz ??? 50/50 czy te kredyt niskich rat??
    Nie wiem jak w kredycie niskich rat ale w moim 50/50 na przykładzie ktory jest na stronie Skody wzrosło ubezpieczenie kredytu - tam kredyt jest na 29 tys ponad i ubezpieczenie kredytu wynosi 1078 zł a rzeczywista stopa 9,25.
    U mnie na wyliczeniu przy 27.500 ubezpieczenie jest w kwocie 1411 a rzeczywista stopa to 11%

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77, kredyt niskich rat
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @krisr77
    Skoda nie ma oficjalnego kredytu 50/50.  Jest tylko 50% przy odbiorze reszta na 3 lata 0% - kredyt 0%. Jeżeli to ten co mówisz, to i tak się ten najbardziej opłaca. Bo w rzeczywistej stopie oprocentowania jest wliczone ubezpieczenie pojazdu na pierwszy rok. To w przykładzie na stronie za kredyt 29 tyś masz tylko 2,7 tyś kosztów na 3 lata. (po odjęciu ubezpieczenia) co jest porównywalne do kwoty prowizji w pozostałych opcjach kredytowych, a gdzie jest jeszcze doliczenie odsetek i ubezpieczenia...

    @Maciek_1991
    W symulacji powinieneś mieć wyszczególnione wszystkie składniki kredytu. Porównaj kwoty.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Tak to ten kredyt. I wiem ze sie opłaca zauważyłem tylko ze wyliczenia na stronie roznia sie z tymi z konfiguratora. Pewnie nowy rok nowe stawki
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Dzwoniłem do handlowca i faktycznie, kwota w symulatorze nie zawiera ubezpieczenia kredytu i auta. Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • witam wszystkich 
    własnie dostałam informacje od dilera że moje zamówione auto właśnie przyjechało i czeka na rejestracje i odbiór. Moje pytanko to na co szczególnie zwrócić uwagę przy odbiorze autka
  • Czy zgadza się wyposażenie z zamówieniem. W aucie są rzeczy montowane w fabryce jak i przez dealera. U mnie były braki i były uzupełniane. To raz. Dwa to poziom wszystkich płynów. Obejrzyj też samochód czy z lakierem jest ok. IMO to to najważniejsze. Ale są i tacy co biorą sobie rzeczoznawcę z pzmotu do odbioru albo latają z miernikiem lakieru.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Z tym rzeczoznawcą albo miernikiem to trzeba być desperatem. Trafić na nowe auto, które zostało uszkodzone i później naprawione to jak wygrać główną w lotto. Nie ośmieszałbym się w ten sposób. Myślę, że dokładne oględziny przez przyszłego właściciela wystarczą. 
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • Jak już wiele osób pisało wszystko powoli sprawdzasz cały samochód od dokumentów po wyposażenie ja nie byłem z miernikiem do lakieru w salonie co nie wyklucza możliwości najlepiej na spokojnie obejrzyj samochód bez emocji.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @shnosnas: Ja z doświadczenia wiem, że  auto fabrycznie nowe może być już lakierowane. Rodzice kupowali auto 10 lat temu i dopiero po kilku latach przy lekkiej stłuczce ubezpieczyciel sprawdzał lakier i wyszło, że dach był dodatkowo lakierowany.
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • @Ceicjo oczywiście! 
    Dzwona auta to i w fabryce zaliczają, podczas transportu a nawet u dealera

    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Może i tak, ale szansa jest bardzo nikła. Rozumiem sprawdzić auto samemu, ale przyjeżdżać z rzeczoznawcą itp, to jest zwyczajnie śmieszne. Jak ktoś już się tak boi na wejściu, to nie wiem czy w ogóle będzie miał odwagę tym autem po kraju jeździć, parkować, itp. 
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?