FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - Zalety
  • A przy sprzedaży mojego auta było tak:
    Telefon:
    A turbo?
    - poprzedni wlasciciel regenerował, ale ja uważam że się poci, ale działa.
    To nie mam więcej pytań. Wszystko Pan opisał. Biorę!
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @Andrew Artykuł sponsorowany, za bardzo nie brał bym tego pod uwagę. Rynek sam wszystko zweryfikuje.
  • A Rapid ma również bardzo duże właściwości Offroad! Testowany na poligonie
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Chciałbym to zobaczyć ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Rapid ma mala średnicę zawracania
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @supermajku to R wejdzie na wyposażenie armii zamiast Humvi ? ;)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Rapid zalety - po prostu jest i tyle.
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • Już niedługo będą fotki z offroadu
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Przecie jeździmy po polskich drogach niekiedy nie ma różnicy czy offroad czy droga.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Zalety:
    mało pali w moim mniemaniu
    przyjemny i elastyczny po mieście 1.2tsi 86KM
    nie trzeszczy- co by mnie strasznie irytowało
    ogromny i łatwy w użyciu bagażnik
    łatwe manewrowanie po mieście/parkingu
    nie jest za głośny
    w miarę twarde i sprężyste ale nie kanapowo francuskie zawieszenie

    Toledo LB/1.2CBZA 86/MY2014/Reference/Czarny/44300km/ Kerry
  • Na trzeszczenie przyjdzie jeszcze czas ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • No toś wykrakał :( pierwsze skrzypienie- gdzieś w okolicach radia prawa strona.
    Toledo LB/1.2CBZA 86/MY2014/Reference/Czarny/44300km/ Kerry
  • A to już niestandardowe, tego skrzypienie nie powinno być, standard to uszczelki. Radia prawa strona zobacz okolice filtru kabinowego. Ludzie pisali już ze tam był winowajca.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Nie powinno byc :) a to czemu niby? U mnie trzeszcza plastiki przynajmniej w 3 miejscach, slyszalne na sporych wertepach, kostce, bruku
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  •  U mnie były trzy trzeszczenia, wszystkie wyeliminowane, ale uszczelki znowu zaczynają się odzywać, więc będę musiał je potraktować silikonem.
  • U mnie trzeszczały, przetarłem gorocą wodą z płynem do mycia naczyń, i po minucie wytarłem, uszczelki zamszowe, te na górze jak i te zwykłe, polecano mi to robić w cieniu, także tak zrobiłem, jak na razie nic nie skrzypi, także jestem zadowolony, zobaczymy do kiedy :)
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • mnie też uszczelki znowu czekają.... :(
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Będę musiał się przyjrzeć przeciw pyłkowemu i jego okolicach. A najciekawsze jest to że przeważnie skrzypi na prościutkiej drodze, a na dziurach , bruku itp. zanika. Jak znajdę czas to przeanalizuje całe wnętrze.
    Toledo LB/1.2CBZA 86/MY2014/Reference/Czarny/44300km/ Kerry
  • Panowie, ale to jest wątek o zaletach rapida, a nie skrzypiących plastikach:)
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?