FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid MY2016
  • W rozmowie z dealerem, podał mi taką ciekawostkę (dot. czasu oczekiwania na R):
    Wchodzi gość do salonu - Pan w jakiej sprawie? - Ja po odbiór samochodu ... - dealer po 4- 5 miesiącach poprostu zapomina i nie kojarzy już klientów, którzy zamówili u niego Rapida.
    W dzisiejszej wizycie w salonie - nie zobaczyłem ani jednego Rapida! Były Oct, F i Sup, ale bez R. "Wolne" Rapidy są rozchwytywane na pniu, a inaczej można kupić tylko na zamówienie.
    Widocznie jednak te nasze R nadal się dobrze sprzedają, bo są dobre :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @jercen zapomniałeś dodać, że są tanie i dobre;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • to chyba zeszłoroczne historie dokladnie w tym czasie co teraz były takie terminy, co do rapidów w salonie, bylem we wtorek w jednym i stał SB, to dziwne zeby w salonie nie bylo modelu który ma spore wziecie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • powiem szczerze... kupiłem Rapida jako drugi samochód (pierwszym jest nowy VW Jetta) i widać znaczną różnicę zarówno w komforcie jazdy jak i  wykończeniu na korzyść VW Jetty. Rapid ma służyć głównie do jazdy po mieście czyli odwożenia i zawożenia dzieci do szkoły i do tej roli jest optymalny...
  • Niestety, zamawiałem w zeszłym tygodniu i 3 m-ce czekania ze względu na przerwę technologiczną w skodzie. Mam nadzieję że się wyrobią. 
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • @majday nie przesadzaj, Jetta wali chińszczyzną i płacisz głownie za widły na masce, zaplaciles wiecej to automatycznie chwalisz...

    @michal123 zamawialem w tym samym czasie w zeszlym roku, prawie 4 miechy wyszlo a to i tak nie byl najgorszy wynik
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • będzie trzeba czekać to nic nie poradzimy. Może za to uda się coś dodatkowego wynegocjować;)
    @gross81 miałeś taki długi termin w zamówieniu czy spóźnili się?
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • ja mam inne zdanie co do Jetty - wiem czym jeżdzę i tyle
  • Zgadzam się z majdajem. Jeżeli ktoś nie oczekuję czegoś "więcej" od rapida to go zadowoli. Jetta rozmiarem jest może podobna ale jakością jest nawet wyższa od octavi.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • I jeszcze jedno proszę odróżniać FAKTY od marketingowego bełkotu.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Właśnie odebrałem swojego R
    Rapid LB/1.2tsi 90km/MY16/Ambition max/Błękit Pacific
  • Gratuluję najnowszego samochodu w rodzinie.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Gratuluję:).  Jak wrażenia z jazdy? 
  • @michal123 termin mialem 2,5 m-ca, wyszlo 4 i to jeszcze z wielkim krzykiem ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 jakaś rekompensata z tego tytułu była?Mi powiedzieli że z doświadczenia wiedzą że zmiany tetminu następują, ale... na korzyść klienta...
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Tak, dostalem bon na akcesoria skody na 2800zl oraz pakiet przegladow Basic na 4 lata, wiec ostatecznie nie wyszedlem na tym najgorzej, ale nerwow bylo troche i odwolany wyjazd wakacyjny
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • coś za coś, ja mam nadzieję, że w razie czego jakaś rekompensata też będzie, ale już chyba bonów teraz nie ma i przy mojej cenie trudno może być coś wytargować.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • @majday Ja też zastanawiałem się nad Jettą, ale że jest jedno auto w rodzinie (więcej nie potrzebuję) to padło na Rapida głównie ze względu na dostęp do bagażnika, tu Rapid wyraźnie wygrywa.
  • Rozumiem decyzję.  My potrzebujemy 2 samochodów stąd wybór drugiego padł na Rapida.  Ale porównując nadal twierdzę że jazda Jetta wiaze się z większym komfortem.  Ale rapid też mam nadzieje da Tobie dużo frajdy... :)
  • No bonów nie dostaniesz bo to byla jednorazowa akcja w zeszlym roku gdzie terminy byly masakryczne ale przynajmniej auto bedziesz mial szybciej. Co do Jetty zgoda ze jest troche lapsza ale R ogolnie nie zostaje az tak w tyle na jej tle
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?