FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid MY2016
  • Czy właściciele R z MY16 mogą napisać jakie są zmiany w stosunku do poprzednika?
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Dzięki wszystkim, jak narazie przejechałem 40km ;). Ze zmian tak na gorąco to ja mam radio blues- jest już okrągły wyświetlacz, start/stop, kierunkowskazy w lusterkach, port usb i aux, 90KM.
    Rapid LB/1.2tsi 90km/MY16/Ambition max/Błękit Pacific
  • @sebkor możesz wrzucić fotki wnętrza, jestem ciekawy jak to teraz wygląda "po nowemu":)
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • @michal123 postaram się w poniedziałek cos wrzucić
    Rapid LB/1.2tsi 90km/MY16/Ambition max/Błękit Pacific
  • Odebrany dziś. Przejechane 69km. Kierunki w lusterkach. Niezły dekor. Wersja ambition max 90km. Chyba pierwszy 2016 z salonu. Ze start/stop da się jechać. A teraz "smarujemy" za dobre sprawowanie:)
    1.jpg
    1419 x 798 - 439K
    3.jpg
    1700 x 956 - 366K
    4.jpg
    1944 x 1381 - 615K
    2.jpg
    1701 x 957 - 462K
    20150619_195242.jpg
    1936 x 1112 - 498K
    20150619_195402_LLS.jpg
    4128 x 2322 - 2M
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY16 | Ambition MAX | błekit | 32200km | Łódzkie | 6,5 l/100km w motostat
  • smarujcie:) no i pochwal się wnętrzem. ja czem na wrzesień...
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Piękny kolor. Pasuje do tego auta :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @marecki71 no ładne cacko ;-)
    ps. to radio to nowy swing? wejście na CD jest pod wyświetlaczem, czy jak w OIII w schowku?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • O i nareszcie widze normlane kolpaki daja do rapida. Czy to wzor od fabii? 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @marecki71: fakt start/stop daje radę, szybko gaśnie i równie szybko startuje

    @bounty: nowy swing w R ma wejście na karty SD pod wyświetlaczem, USB i AUX pod panelem klimatyzacji, brak opcji CD

    @krisr77: to są nowe kołpaki od R, owszem można sobie zamawiać kołpaki czy alusy od Fabii ale nie każdy dealer to powie, ja zamawiałem alusy od Fabii i jestem zadowolony
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • Witam,wiem że to kwestia gustu,ale mnie osobiście nie zachwyca nowe radio SWING,zarówno pod względem wyglądu jak i funkcjonalności,nie wiem czy dodanie opcji slotu na karty SD jest lepszym rozwiązaniem niż opcja płyty CD,gdyż jest już wejscie USB i dlatego uważam iż jego poprzednik radio SWING o wiele się lepiej prezentuje na kokpicie auta,ale każdy może mieć swoje zdanie i tego szanuję.
    Jeszcze tylko małe spostrzeżenie,czy kierunkowskazy szklane wbudowane na lusterkach zewnętrznych nie są zbyt wystające i narażone na wszelkie otarcia,uderzenia itp.,jak to wygląda w praktyce codziennego użytkowania ?
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • ten wyswietlacz w nowym Swingu takie nie za duzy ale ostatecznie lepiej sie prezentuje od starego
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Kierunki są z plastiku.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Mam pytanie, masz  z tyłu głośniki ? i czy były w standardzie..
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • Co do nowego Swinga, to już to w innym wątku jakiś czas temu pisałem i mam takie samo zdanie jak @andrew61k
    Dla mnie nie bardzo go wkomponowali, dali strasznie dużo gładkiego plastiku, na którym gałki wyglądają jak doklejone. Stary Swing wygląda jakoś zgrabniej a właściwie zgrabniej tworzy całość.
    Dla mnie jeśli już to Bolero wygląda lepiej. Ale to rzecz gustu. Funkcjonalnie oba Swingi są podobne, no może poza MENU CAR i jeśli się da to nie warto zmieniać starego na nowego Swing (no chyba, że z DAB).

    Ale to rzecz gustu. Dla mnie ważniejsze są zmiany pod maską jakie nastąpiły :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • A da sie wymienić na nowego Swinga w modelach poniżej MY16? Z tego co słyszałem to nie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • a to ktos juz próbował? :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Jak dab działa w praktyce?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Chyba nikt tego jeszcze nie próbował, bo to za świeży temat. 
    Do tego może być duży problem z uruchomieniem tego radia w naszych rocznikach.
    Prawdopodobnie bez wymiany modułów się nie obędzie. Nowe radia mają możliwość sterowania ustawieniami auta, czego nie było u nas do tej pory. Samo to może świadczyć, że jest zmieniona elektronika w nowej wersji. Może też okazać się, że jeszcze jakieś wiązki są inne i też będzie zonk.
    Może też być tak, że aż tak tragicznie nie będzie i np. wszystko będzie działać poza menu CAR.
    W każdym razie ja widzę sporo problemów z przeszczepem nowych audio do naszych aut a ASO  prawie na pewno powie, że się nie da.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?